Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. W tej sytuacji......... o ile zdrowie Rumby na to pozwala, wstrzymaj się z Jej sterylką. Niech chore psiaki i kociaki dojdą do siebie.
  2. Dostałam dzisiaj mail-a i serce mi stanęło: [B][FONT=Arial][SIZE=2]Mamy problem, Aron bardzo szczeka na córkę i reaguje na nią negatywnie. Ona się zaczęła bać i płacze.[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2]Proszę o pomoc, co zrobić. [/SIZE][/FONT][/B]Jestem po rozmowie z Panią.....Mam nadzieję, że moje wskazówki pomogą....musimy poczekać. A tak ogólnie to Aron jest grzeczny, spokojnie przespał pierwszą noc - kilka razy wstał, sprawdził czy wszyscy domownicy są na swoich miejscach, po czym kładł się na legowisku. Mieszka w bloku, na parterze więc wszyscy mieszkańcy chcąc nie chcąc przechodzą obok drzwi mieszkania Arona i co ważne psiak jest spokojny i nie szczeka bez powodu. Uwielbia zabawy piłką i mógłby godzinami stać i patrzeć jak na boisku chłopaki graja w piłkę - wygląda na to, że najchętniej sam dołączyłby do nich ;). Najszczęśliwszy jest gdy p. Małgosia jest obok, albo w zasięgu Jego wzroku. Niestety gorzej reaguje na córkę.....:razz: Tak jak pisałam wczoraj Aron był na klasowym ognisku - bardzo zadowolony wrócił do domu. Dzisiaj natomiast dzień spędził na działce w Mikołowie. Podczas naszej wizyty PA dowiedzieliśmy się, że działka ta ogrodzona jest niezbyt wysokim płotem (wewnętrzne przepisy). Poradziliśmy, aby Pani kupiła długą taśmę ( na tyle długą, aby mógł swobodnie się poruszać) i dla bezpieczeństwa podczas pobytu na działce Aron był przywiązywany. Obok przebiega główna, bardzo ruchliwa droga - więc myślę, że tak będzie najrozsądniej. Psiaki mieszkające w okolicy bloku Arona poczuły już respekt i szerokim łukiem Go omijają. Proszę trzymajcie kciuki, aby relacje córki z Aronem uległy poprawie.....dziewczynka niestety boi się Go:shake:. Zdjęcia p. Małgosia zrobiła na wczorajszym ognisku, ale nie zdążyła mi jeszcze przysłać.
  3. [quote name='paula_t']Normalnie Was zamorduję! Ja tu jak na szpilkach siedzę od wczoraj, a Ikuś już grzeje od wczoraj doopkę w domku nowym!!!:mad:;) [/QUOTE] Napisałam, że dzisiejszą noc spędzi w nowym domu - nie doczytałaś, ale to pewnie wszystko z nadmiaru emocji :)
  4. Ikuś dzisiejszą noc spędzi już w nowym domu, u boku swojej Pani :) Bądź szczęśliwy kochany psiaku !!!
  5. [quote name='Klaudus__'][I]No tak - Klaudia będzie wiedziała :lol: i Wam nie powie ;][/I][/QUOTE] Powie jak będzie miała czas.....:cool3:
  6. Mam nadzieję, że adopcja przez Panią dojdzie do skutku tylko w innym terminie.....
  7. Aron już w swoim nowym domu. Przez pierwsze 20 minut było OK - tyle wiemy, terenu nie znaczył, ładnie szamał karmę, zapijał świeżą wodą z dużej miski. W przerwie obwąchiwał kąty, dyskretnie zaglądał na chrupki pozostawione na stole....czy możne się nimi poczęstować:razz:. Widać, że dom/mieszkanie zna, goniąc córkę Pani uciekającą z tostem radośnie wskoczył na kanapę :).Jutro prawdopodobnie dostanę zdjęcia. Dzisiaj Aron idzie na ognisko :multi:
  8. Klaudia będzie wiedziała co i jak, a my......też czekamy na wieści:)
  9. Wieczorem Pawel potwierdził z Panią dzisiejszy wyjazd - umówieni są o 11-tej. Pani kupiła już suchą karmę dla Arona, czytała, że podobno dobra i zdrowa jest gotowana konina, więc gdyby tylko psiakowi smakowała, to będzie Mu gotować. Mam nadzieję, że miniona noc była dla Arona ostatnią w Punkcie.....teraz już dom i wygodne posłanie.....
  10. Trzymam mocno za Karloska.....
  11. [B]Emiś [/B]- dotarł do Ciebie przelew ? Czy umówiłaś już Rumbę na sterylkę ?
  12. Edzinku - moja skromna deklaracja dla Ciebie już w drodze :)
  13. [quote name='magda222']Ja też się bardzo cieszę!!! :) Aszka to super sunia :) AtaO pamiętasz jak spacerowaliśmy z nią w Katowicach czekając na Izę? I wróciła dziewczynka na stare śmieci :)[/QUOTE] Pamiętam, a jakże mogłabym zapomnieć.....Kilka postów wcześniej pisałam właśnie o tym. Ciekawe czy Aszka poznała Dolinę ?
  14. Zdzisiu - moja deklaracja dla Ciebie wysłana :) Zdrówka - kochany psiaku życzę.
  15. Biedak - od października zeszłego roku przebywał w Punkcie....weteran :(
  16. Ikusiu, proszę pokaż się z najlepszej strony.
  17. Ja również uważam, że skoro to ma być płatny DT, a zaoszczędzimy tylko 50 zł miesięcznie - to nie ma to najmniejszego sensu. Takim ruchem zrobimy Barikowi tylko krzywdę. Psiak dopiero co zdążył przyzwyczaić się do otoczenia. Poza tym ma już swoje lata.... [B]Lilka[/B] - Tobie dziękuję z całego serca, że mimo ciągłego długu jaki mamy u Ciebie - zapewniasz, że Barik może pozostać w hoteliku do ostatnich swoich dni.
  18. Obawiam się, że na nowe wieści zmuszone będziemy poczekać do przyszłego tygodnia aż Filomen wróci.
  19. Gdyby nie fb i wydarzenia psiaków nie wiem jak ogarnialibyśmy finanse naszych psiaków. Już dwie dobre duszyczki wpłaciły na Wilczka: [B]Aga J. 50,00 i Marta B. 30,00.[/B] [B]Serdecznie dziękuję[/B] :) Kolejne dwie prosiły o konto. Zaczekam jeszcze do jutra, może uzbiera się całość - jeżeli nie wyślę co mam.
  20. [B]Świdniczanko[/B] Bardzo prosimy o jakąś fotkę Lilki....
  21. Tak wszyscy baliśmy się tego transportu Aramisa, a tu proszę....bezproblemowo :)
  22. Jutro do/po Arona wraz z Panią jedzie też Pawel11 - znamy skrót, żeby ominąć korki, które na tej trasie są obowiązkowe.
  23. [B]Emiś[/B] Za Wilczka wysłałam Ci tyle ile miałam, czyli 310,00:oops:. Resztę 149,00 doślę jak tylko uzbieram - mam nadzieję, że na fb mi nie odmówią:-(
  24. Kołtunku, pamiętam o Tobie :(- dzisiaj mija miesiąc......:(
×
×
  • Create New...