-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
W tej sytuacji......... o ile zdrowie Rumby na to pozwala, wstrzymaj się z Jej sterylką. Niech chore psiaki i kociaki dojdą do siebie.
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dostałam dzisiaj mail-a i serce mi stanęło: [B][FONT=Arial][SIZE=2]Mamy problem, Aron bardzo szczeka na córkę i reaguje na nią negatywnie. Ona się zaczęła bać i płacze.[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2]Proszę o pomoc, co zrobić. [/SIZE][/FONT][/B]Jestem po rozmowie z Panią.....Mam nadzieję, że moje wskazówki pomogą....musimy poczekać. A tak ogólnie to Aron jest grzeczny, spokojnie przespał pierwszą noc - kilka razy wstał, sprawdził czy wszyscy domownicy są na swoich miejscach, po czym kładł się na legowisku. Mieszka w bloku, na parterze więc wszyscy mieszkańcy chcąc nie chcąc przechodzą obok drzwi mieszkania Arona i co ważne psiak jest spokojny i nie szczeka bez powodu. Uwielbia zabawy piłką i mógłby godzinami stać i patrzeć jak na boisku chłopaki graja w piłkę - wygląda na to, że najchętniej sam dołączyłby do nich ;). Najszczęśliwszy jest gdy p. Małgosia jest obok, albo w zasięgu Jego wzroku. Niestety gorzej reaguje na córkę.....:razz: Tak jak pisałam wczoraj Aron był na klasowym ognisku - bardzo zadowolony wrócił do domu. Dzisiaj natomiast dzień spędził na działce w Mikołowie. Podczas naszej wizyty PA dowiedzieliśmy się, że działka ta ogrodzona jest niezbyt wysokim płotem (wewnętrzne przepisy). Poradziliśmy, aby Pani kupiła długą taśmę ( na tyle długą, aby mógł swobodnie się poruszać) i dla bezpieczeństwa podczas pobytu na działce Aron był przywiązywany. Obok przebiega główna, bardzo ruchliwa droga - więc myślę, że tak będzie najrozsądniej. Psiaki mieszkające w okolicy bloku Arona poczuły już respekt i szerokim łukiem Go omijają. Proszę trzymajcie kciuki, aby relacje córki z Aronem uległy poprawie.....dziewczynka niestety boi się Go:shake:. Zdjęcia p. Małgosia zrobiła na wczorajszym ognisku, ale nie zdążyła mi jeszcze przysłać. -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='paula_t']Normalnie Was zamorduję! Ja tu jak na szpilkach siedzę od wczoraj, a Ikuś już grzeje od wczoraj doopkę w domku nowym!!!:mad:;) [/QUOTE] Napisałam, że dzisiejszą noc spędzi w nowym domu - nie doczytałaś, ale to pewnie wszystko z nadmiaru emocji :) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikuś dzisiejszą noc spędzi już w nowym domu, u boku swojej Pani :) Bądź szczęśliwy kochany psiaku !!! -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]No tak - Klaudia będzie wiedziała :lol: i Wam nie powie ;][/I][/QUOTE] Powie jak będzie miała czas.....:cool3: -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nadzieję, że adopcja przez Panią dojdzie do skutku tylko w innym terminie..... -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Aron już w swoim nowym domu. Przez pierwsze 20 minut było OK - tyle wiemy, terenu nie znaczył, ładnie szamał karmę, zapijał świeżą wodą z dużej miski. W przerwie obwąchiwał kąty, dyskretnie zaglądał na chrupki pozostawione na stole....czy możne się nimi poczęstować:razz:. Widać, że dom/mieszkanie zna, goniąc córkę Pani uciekającą z tostem radośnie wskoczył na kanapę :).Jutro prawdopodobnie dostanę zdjęcia. Dzisiaj Aron idzie na ognisko :multi: -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Klaudia będzie wiedziała co i jak, a my......też czekamy na wieści:) -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wieczorem Pawel potwierdził z Panią dzisiejszy wyjazd - umówieni są o 11-tej. Pani kupiła już suchą karmę dla Arona, czytała, że podobno dobra i zdrowa jest gotowana konina, więc gdyby tylko psiakowi smakowała, to będzie Mu gotować. Mam nadzieję, że miniona noc była dla Arona ostatnią w Punkcie.....teraz już dom i wygodne posłanie..... -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno za Karloska..... -
[B]Emiś [/B]- dotarł do Ciebie przelew ? Czy umówiłaś już Rumbę na sterylkę ?
-
[quote name='magda222']Ja też się bardzo cieszę!!! :) Aszka to super sunia :) AtaO pamiętasz jak spacerowaliśmy z nią w Katowicach czekając na Izę? I wróciła dziewczynka na stare śmieci :)[/QUOTE] Pamiętam, a jakże mogłabym zapomnieć.....Kilka postów wcześniej pisałam właśnie o tym. Ciekawe czy Aszka poznała Dolinę ?
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
AtaO replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Zdzisiu - moja deklaracja dla Ciebie wysłana :) Zdrówka - kochany psiaku życzę. -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Biedak - od października zeszłego roku przebywał w Punkcie....weteran :( -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikusiu, proszę pokaż się z najlepszej strony. -
Ja również uważam, że skoro to ma być płatny DT, a zaoszczędzimy tylko 50 zł miesięcznie - to nie ma to najmniejszego sensu. Takim ruchem zrobimy Barikowi tylko krzywdę. Psiak dopiero co zdążył przyzwyczaić się do otoczenia. Poza tym ma już swoje lata.... [B]Lilka[/B] - Tobie dziękuję z całego serca, że mimo ciągłego długu jaki mamy u Ciebie - zapewniasz, że Barik może pozostać w hoteliku do ostatnich swoich dni.
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
AtaO replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Obawiam się, że na nowe wieści zmuszone będziemy poczekać do przyszłego tygodnia aż Filomen wróci. -
GOLDENKA w fatalnym stanie!!!Przeszła pod opiekę Fundacji Warta Goldena.
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Jak tam zdrówko Luny ? -
Gdyby nie fb i wydarzenia psiaków nie wiem jak ogarnialibyśmy finanse naszych psiaków. Już dwie dobre duszyczki wpłaciły na Wilczka: [B]Aga J. 50,00 i Marta B. 30,00.[/B] [B]Serdecznie dziękuję[/B] :) Kolejne dwie prosiły o konto. Zaczekam jeszcze do jutra, może uzbiera się całość - jeżeli nie wyślę co mam.
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Świdniczanko[/B] Bardzo prosimy o jakąś fotkę Lilki.... -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tak wszyscy baliśmy się tego transportu Aramisa, a tu proszę....bezproblemowo :) -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jutro do/po Arona wraz z Panią jedzie też Pawel11 - znamy skrót, żeby ominąć korki, które na tej trasie są obowiązkowe.