Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Sto lat !!!:)[IMG]http://iv.pl/images/50535835821968951263.gif[/IMG]
  2. [quote name='ocelot']Przegapiłam chyba coś.... a co Mikiemu się stalo?[/QUOTE] :/ ja niestety też nie za dobrze czytałam wątek...nawet nie wiedziałam ,że ma mięć operację :roll:
  3. Ewuś widziałam dzisiaj w telewizji, że była pierwsza operacja w Polsce na wszycie jakiegoś implantu niesłyszącemu pacjentowi i była rozmowa z dziewczyną, która też nie słysząc na jedno ucho czekała na tą operację. Było to w Kajetanach.
  4. Pokażcie się maluchy cioteczkom i wujaszkom :)
  5. Czyli w styczniu trzeba się brać za bazarek dla Małej...pieniędzy nigdy za wiele ;)
  6. No L-L bierz się za siebie!!!;)
  7. [quote name='zebrazebra']Jak tam pręgowana piękność? Będą foty?[/QUOTE] Ooo to to. Pokaż malutką pręgowaną hienkę :D
  8. Zrobiłam banerek - jak widać w mojej sygnaturze - pozwalam się częstować ;) Im w większej ilości miejsc na forum będzie...tym większa pomoc może się trafi;)
  9. Kajuniu życzę aby cioteczki wybrały ci wspaniały domek :)
  10. [quote name='Mysza2'] Dzwoniłam do Zosi, Biszkopcik wczoraj podsypiał po znieczuleniu, ale dzisiaj już na pełnych obrotach:):)[/QUOTE] Pewnie coś przeoczyłam....przepraszam:oops: Co mały miał robione- myślałam ,że to tylko kontrola - że znieczulenie mu podano?
  11. Szkoda bo perspektywa mieszkania w domu z ogrodem to dla Moni by była świetna sprawa. Widocznie to nie miał być TEN domek.
  12. Czekamy na wieści!!!!!!!!!!
  13. Chyba za życia się nie da ;) Poczekam ...po życiu może się uda zobaczyć na tej plaży wszystkich naszych czworonożnych przyjaciół którzy odeszli za TM :)
  14. Pokaż się cioteczkom :)
  15. [quote name='MaDi']Mona ma ropomacicze, rozważamy wszystkie za i przeciw czy jest już gotowa do sterylizacji. Z kotami będzie ciężko....[/QUOTE] No tak, bo mało to biedactwo przeszło :(
  16. [quote name='iwonamaj']Jak on się czuje?[/QUOTE] Też pytam:) Tytuł wątku za każdym razem mnie przeraża. Zdrowiej maleńki!:)
  17. Proszę na PW dane do przelewu. Dzisiaj doszła ostatnia wpłata. Uzbieraliśmy 52,40 zł :)
  18. Przelałam pieniążki z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236557-KONIEC-ROZLICZAM-!!!-Ciuchy-damskie-i-męskie-dla-Weroniki-do-7-12-22-00"][SIZE=4] bazarku [/SIZE][/URL]w wysokości 131 zł. jak dojdą proszę o potwierdzenie na bazarkowym watku:)
  19. Kochani nie ma co się winić. Przecież chcemy dobrze dla naszych psiaków. Gdyby człowiek wiedział, że się przewróci to by usiadł.
  20. Podnoszę malucha :)
  21. Gratulacje dla Mamusi :D Rośnij zdrowo na pociechę Rodziców :)
  22. No czyli właśnie z 2 cm? Tylko nie kupujcie szczotki takiej do 10 zł. Miałam chyba TRIXE czy jak to się tam pisze i była do du... no wiecie do czego:cool3: Edyseja a Ty jakiem polecaną 2 cm firmy masz. Bo może warto podpowiedzieć cioteczkom i wydać raz a dobrze :)
  23. No przecież musi się chłopina pożalić nad swoim losem :D...byle nie za głośno ;)
  24. Fajnie, że Gumisiowata się usamodzielnia bo ale pewnie i tak trudno jej będzie rozstać się z towarzyszką niedoli . Nutusia życzę Ci stosu papci pod choinką ;)
×
×
  • Create New...