[quote name='Mysza2']
Dzwoniłam do Zosi, Biszkopcik wczoraj podsypiał po znieczuleniu, ale dzisiaj już na pełnych obrotach:):)[/QUOTE]
Pewnie coś przeoczyłam....przepraszam:oops: Co mały miał robione- myślałam ,że to tylko kontrola - że znieczulenie mu podano?