-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
b-b replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Czekamy..... -
[quote name='inka33']Czy istnieje [B]wątek reklamowy na marzec[/B], a ja go nie widzę :oops: czy go jeszcze nie ma? Bo nie wiem, czy mogę umieścić reklamę bazarku, który rozpocznie się już w marcu na wątku lutowym...[/QUOTE] Wątku na marzec jeszcze nie ma...a wszyscy zamieszczają bazarki marcowe z lutego :)
-
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Czeka ją jeszcze fryzjer, zapomniałam o tym, bo przecież też będą koszty. Pani Kasia nie chciała w zimie jej strzyc.[/QUOTE] Pamiętaj, ze ja wciąż mam dla niej bazarek zrobić. Duży nie będzie ale na gromera powinno się zebrać ;) Tylko daj mi znać :) -
[quote name='Izabela124.']Jak na razie wszystko idzie super :) A kombinezon na prawdę jakby był szyty na nią. Jeszcze raz za niego dziękujemy :)[/QUOTE] Dziękować nie trzeba :) Żałuję tylko ,że moje skleroza nie pozwoliła sobie na szybsze przypomnienie o nim :lol: a małej niepotrzebnie dooopka marzła:roll:
-
Wspaniale, że wszystko dobrze się udało i teraz tylko zdrowiej maleńka :loveu: Fajnie, ze kombinezonik pasuje:) Jak szyty na nią!;) Od niedzieli znowu zapowiadają śniegi i ochłodzenie więc chyba jeszcze się teraz przyda ;)
-
[quote name='Dżdżowniś']Odwaliłam tytanową pracę obfocenia części rzeczy na bazarek NARESZCIE ((: Bateria padła więc przekładam resztę na jutro.ależ to jest męczące zajęcie :shiny:[/QUOTE] Oj wiem coś o tym...a, jeszcze później trochę pracy Cie też czeka ;) Powodzenia!:)
-
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Wspaniale mała wygląda...i oby się to już nigdy nie zmieniło!:) -
[quote name='Izabela124.']Tak, doszło 85zł. Zaraz napiszę to na wątku bazarkowym. Fotki zaraz będą. Na fb już są[/QUOTE] Dziękuję za błyskawiczne potwierdzenie :) Niestety...albo stety ;) na FB mnie nie ma więc cierpliwie poczekam na zdjęcia tu :)
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
b-b replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Na co oni czekają????????????:roll: -
Właśnie wróciłam do domu i przelałam pieniądze z bazarku. Są już na koncie bo to ten sam bank więc proszę o potwierdzenie na bazarkowym watku, że doszły ;) Będą zdjęcia małej? Więc czekam :) Cieszę się ,że zabiegi się powiodły :)
-
No właśnie...i czy po kilku dniach ze złości nie uderzy małej?
-
Doszła ostatnia wpłata. Proszę o dane do wpłaty z bazarku dla małej[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239835-KONIEC-ROZLICZAM-Narzuta-patelnia-pojemniki-zegarki-i-kartki-do-18-02-20-00[/URL] Uzbieraliśmy 83,10zł :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
b-b replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Tydzień to już za długo. Daj się złapać Dropsiku! -
Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom
b-b replied to Merys's topic in Już w nowym domu
znajdzie się ten domek...prawdziwy, jedyny. Tylko niech się pośpieszy!!!:D -
Trafiłam i tu ;) No i znana z fajnego opisywania Nutusia znowu kilka łez z moich kamiennych oczu wycisnęła:lol: Trzeba przyznać, że ładna gromadka przewinęła się przez Wasz domek i serca:) Wspaniale, że mogliście pomóc tym biednym maluchom odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Trzymam kciuki za Was i za Wasz wspaniały domek!:)
-
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
b-b replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwa Perełka w swoim domku:) To już drugi taki wpis jaki dzisiaj zrobiłam:D i oby jak najwięcej psiaków znajdowało swoje ukochane domki! :) -
[quote name='Poker']Tu Izabela napisała ,że przyszedł[/QUOTE] Faktycznie :) Dzisiaj sterylka....a może już po?
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwa Bafinka w swoim domku :)