Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. [quote name='inka33']Czy istnieje [B]wątek reklamowy na marzec[/B], a ja go nie widzę :oops: czy go jeszcze nie ma? Bo nie wiem, czy mogę umieścić reklamę bazarku, który rozpocznie się już w marcu na wątku lutowym...[/QUOTE] Wątku na marzec jeszcze nie ma...a wszyscy zamieszczają bazarki marcowe z lutego :)
  2. [quote name='Poker']Czeka ją jeszcze fryzjer, zapomniałam o tym, bo przecież też będą koszty. Pani Kasia nie chciała w zimie jej strzyc.[/QUOTE] Pamiętaj, ze ja wciąż mam dla niej bazarek zrobić. Duży nie będzie ale na gromera powinno się zebrać ;) Tylko daj mi znać :)
  3. [quote name='Izabela124.']Jak na razie wszystko idzie super :) A kombinezon na prawdę jakby był szyty na nią. Jeszcze raz za niego dziękujemy :)[/QUOTE] Dziękować nie trzeba :) Żałuję tylko ,że moje skleroza nie pozwoliła sobie na szybsze przypomnienie o nim :lol: a małej niepotrzebnie dooopka marzła:roll:
  4. Wspaniale, że wszystko dobrze się udało i teraz tylko zdrowiej maleńka :loveu: Fajnie, ze kombinezonik pasuje:) Jak szyty na nią!;) Od niedzieli znowu zapowiadają śniegi i ochłodzenie więc chyba jeszcze się teraz przyda ;)
  5. [quote name='Dżdżowniś']Odwaliłam tytanową pracę obfocenia części rzeczy na bazarek NARESZCIE ((: Bateria padła więc przekładam resztę na jutro.ależ to jest męczące zajęcie :shiny:[/QUOTE] Oj wiem coś o tym...a, jeszcze później trochę pracy Cie też czeka ;) Powodzenia!:)
  6. Wspaniale mała wygląda...i oby się to już nigdy nie zmieniło!:)
  7. [quote name='Izabela124.']Tak, doszło 85zł. Zaraz napiszę to na wątku bazarkowym. Fotki zaraz będą. Na fb już są[/QUOTE] Dziękuję za błyskawiczne potwierdzenie :) Niestety...albo stety ;) na FB mnie nie ma więc cierpliwie poczekam na zdjęcia tu :)
  8. Właśnie wróciłam do domu i przelałam pieniądze z bazarku. Są już na koncie bo to ten sam bank więc proszę o potwierdzenie na bazarkowym watku, że doszły ;) Będą zdjęcia małej? Więc czekam :) Cieszę się ,że zabiegi się powiodły :)
  9. No właśnie...i czy po kilku dniach ze złości nie uderzy małej?
  10. Doszła ostatnia wpłata. Proszę o dane do wpłaty z bazarku dla małej[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239835-KONIEC-ROZLICZAM-Narzuta-patelnia-pojemniki-zegarki-i-kartki-do-18-02-20-00[/URL] Uzbieraliśmy 83,10zł :)
  11. Tydzień to już za długo. Daj się złapać Dropsiku!
  12. [quote name='toyota']Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu byłby transport w okolice Wrocławia bezpłatny. Będę wiedziała coś więcej jutro.[/QUOTE] To ja trzymam kciuki żeby to wypaliło i żeby jak najszybciej mała do Hope2 trafiła!:)
  13. [quote name='toyota']Bez zmian. Siedzi w klatce w kuchni.[/QUOTE] Może przegapiłam:roll:...kiedy ma ruszyć do Hope2?
  14. znajdzie się ten domek...prawdziwy, jedyny. Tylko niech się pośpieszy!!!:D
  15. Trafiłam i tu ;) No i znana z fajnego opisywania Nutusia znowu kilka łez z moich kamiennych oczu wycisnęła:lol: Trzeba przyznać, że ładna gromadka przewinęła się przez Wasz domek i serca:) Wspaniale, że mogliście pomóc tym biednym maluchom odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Trzymam kciuki za Was i za Wasz wspaniały domek!:)
  16. Wspaniale, że wszystkie psiaczki znalazły wspaniałe domki :)
  17. Szczęśliwa Perełka w swoim domku:) To już drugi taki wpis jaki dzisiaj zrobiłam:D i oby jak najwięcej psiaków znajdowało swoje ukochane domki! :)
  18. [quote name='Poker']Tu Izabela napisała ,że przyszedł[/QUOTE] Faktycznie :) Dzisiaj sterylka....a może już po?
  19. Szczęśliwa Bafinka w swoim domku :)
  20. Często jest tak, że ludzie pod wpływem emocji chcą mieć psa a później kiedy ma się to stać faktem ogarniają ich wątpliwości czy dadzą sobie radę, czy pies spełni ich oczekiwania itp. Jeśli to ma być TEN domek to będzie :)
  21. Pusto coś u malutkiej się zrobiło :( Czekam na wieści o maleństwie:)
×
×
  • Create New...