Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Trochę się dużo w krótkim czasie u niej dzieje to i połapać się bidula nie może. Jutro pewnie już odważniej podejdzie do nowego otoczenia :) Dobrze,że już wie,że człowiek potrafi być dobry :)
  2. Czy ktoś wie czy Taks jeszcze szyje szelki? Gdzie można by je kupić?
  3. Wszystko jest nie tak . Bogusia podała mi Z szansą po lepsze życie a ja zrobiłam jutro :/
  4. Rozkręci się dziewczyna. Zobaczy, że to nie tam gdzie była, że więcej może, że ma lepiej. Wspaniale,że się otwiera :)
  5. Powoli się rozkręcaj. Mam nadzieję że nie będzie szczekliwy. Haniu jeśli jest taka potrzeba to podkarmiaj psiaki puszkami Teosia. Ela zamówiła nowe. Niestety takich jak ma Teoś już nie było .:)
  6. Nie napiszę tu czego życzę tym "właściecielom" Maksia!
  7. Bogusia poprosiła mnie o banerek dla Trójki :) Na szybko wymyśliła tekst, który jest na banerku :) Jeśli napis ma być inny lub tło pod zdjęciami dajcie znać. W miarę czasu coś zmienię :)
  8. Za dobrze by było gdyby jeszcze trwała. Trzeba ich lepiej teraz odżywić :) Kup Elu tą. Później pomyślimy co dalej :) Dziękuję :*
  9. Korci mnie dzwonić do Hani jak tam psiaki ...ale nie chcę jej przeszkadzać. Prwnie jak wszystko ogarnie sama wleci coś napisać :)
  10. Wpłata poszła. Nadrobiłam nocą zaległości w czytaniu. No...ręce opadają...Kochać? i dać cierpieć???
  11. I to się chłopakowi należy :( A domek...jeśli ma być to prędzej czy później będzie :)
×
×
  • Create New...