Jump to content
Dogomania

Gusiaczek

Members
  • Posts

    34666
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gusiaczek

  1. Dobrze, że ino tak, bo wyczytałam, że zaraza trująca :(
  2. Pewnikiem brzydko ... zawstydzonam jest okrutnie Jako i ja miałam - Ovo zeżarła listki z kwiatuszka, które bardzo muszą być smakowite, bo gdy zabraliśmy kwiecie, tęsknym wzrokiem patrzyła na pustą miejscówkę po nim ;)
  3. Zaglądam do Grzesia z pozdrowieniami :)
  4. Zatem Gajulec z uśmiechem wyspanej Dzidzi Sośnickiej? ;) :)
  5. Np: http://allegro.pl/ubranko-nieprzemakalne-dla-psa-ortalion-polar-r-s-i6981685793.html na allegro cała masa tego ;) mnie ta bardzo się widzie, ale nawet L będzie mała dla Ovo :( http://allegro.pl/kurtka-ubranko-kamizelka-dla-psa-9-wzorow-s-nr7-i7110333835.html?fromVariant=7110328415 u nas najlepiej sweterek, bo szeleszczące powodują, że ustrojona zamienia się w sfinksa, nieruchoma tak patrzy na mnie, że naprawdę jest mi goopio :D
  6. Serdecznie współczuję, tęsknota za Babcią jest szczególna, wiem coś o tym ... Trzymaj się Kochana
  7. Serce boli, że Jasiek nadal bez domu :(
  8. Cudnie Wam było! :) Odwiedziliście "moje" rejony (poza Przemyślem, tam byłam przejazdem).
  9. Zaglądam do Beniuchny z serdecznościami :)
  10. Zaglądam do Lejduni z całuskami, mam nadzieję, że z łapką coraz lepiej
  11. Kciuki nadal trzymam, ale coś mi się widzi, że to Ten Domek ;) cała sytuacja to kolejne potwierdzenie mojej wiary, że wszystko zapisane w górze - tak miało być: zawirowania zawodowe u Agat, powrót Kajuni do Istar ..... Ogromnie się cieszę, że mogłam grzdyla poznać, pogłaskać :) Powodzenia!
  12. Cudowna zimowa fotorelacja :) <3
  13. Patrzę na Kajunię i serce mam w kawałeczkach, które skradła mi od pierwszego wejrzenia ... jaka szkoda, że Ovo jest nieprzewidywalna :(
  14. Szerokiej drogi, szczęśliwego powrotu Agatko :)
  15. Powodzenia i najlepsze życzenia dla Lejdi i Państwa :) Będę śledzić postępy w rehabilitacji
  16. Nornica śnieżna :D
×
×
  • Create New...