Jump to content
Dogomania

Gusiaczek

Members
  • Posts

    34666
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gusiaczek

  1. Dla Miki i Bobiego poleciał przelew na 70.00 zł z bazarku DzieciaczkOvo, po zaksięgowaniu prosimy o potwierdzenie :) http://www.dogomania.com/forum/topic/340800-rozliczam-dzieciaczkovo-do-1401-godz-2100/
  2. Polubienia się mi wyczerpały na Pompony ;) Cudowności <3
  3. Istar i ja serdecznie gratuluję :) Kochana jesteś, że przytulisz Kajunię jest taka urocza. Gdyby nie to, że Ovo mogłaby ją atakować, właściwie to pewnnik, bez wahania wzięłabym do nas ...
  4. Nie pomogli a zaszkodzili, to jest maskara! :(
  5. Przypadkiem znalazłam Tobisia, jest taki uroczy, sympatyczny ... serce pęka ileż to maleństwo musiało wycierpieć. Zapisuję watek, będę Wam kibicować serdecznie
  6. I ja zaglądam ciekawa, jak się czuje Lejdi ...
  7. Następnym razem będą dwie! ;) :) Serdeczności zostawiam :)
  8. Dam nawet nie jednego :) Agat, dziękuję .Przykro, że piłeczka jedna, ale co się tłumaczyć będę - tak wyszło :(
  9. Bajor wbity w kąt, a Wasze stado w małe posłanka ;) Minimaliści :D :D :D
  10. Może i dostałabym, ale nie chciałam za bardzo się narzucać ;) Kajunia wspięła się na mnie na pożegnanie i gdy głaskałam po łepetynce robiła maślane oczy :) Mam nadzieję, że przed wyfrunięciem do DS uda nam się jeszcze spotkać i wtedy już tak ostrożna nie będę ;)
  11. Polecenie przelewu w wys. 362.00 zł dla Lejdi ustawione na poniedziałek. Po zaksięgowaniu prosimy o potwierdzenie na wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/340730-rozliczam-ovolumen-noworoczny-do-5012018-godz-2100/ Pozdrawiamy i zdrówka życzymy z całego serca :)
  12. Kawa/Kajunia jest p r z e u r o c z a! Ma spojrzenie, które stopi nie tylko lód, ale i skałę rozkruszy. Życzę Jej wspaniałego, pełnego miłości domku :) Wróciłam z cudownego spaceru po ukochanym Moczydle w nie mniej cudownym towarzystwie Agat, Figaro i Kajuni <3 Dzisiaj słynny bazar na Olimpii, więc masa luda i Kajunia nieco tym się zestresowała, pogłaskałam jej mordeczkę dopiero na dowidzenia, bo nie chciałam jej sobą stresować dodatkowo.
  13. Prawdę rzekłaś :) Dzisiaj, w samo południe mam randkę z Kawą! ;) :)
  14. Zaglądam do biedniusi .... serce pęka z żalu. Nie ma słów na to, co człowiek przez ignorancję wyczynia, a cierpią zwierzaki :(
  15. Jasny gwint! :(
  16. Po ciężkim dniu diabelski śmiech mnie ogarnął, dziękuję :)
×
×
  • Create New...