Jump to content
Dogomania

Gusiaczek

Members
  • Posts

    34666
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gusiaczek

  1. Normalnie Olczyny Norman :)
  2. Mufiątko, poleciał grosik i do Ciebie z bazarku O!Volumen Trzymamy kciuki za Ciebie, szybką i szczęśliwą adopcję. Bądź zdrowa Kochana :) Pozdrawiamy G&O&S
  3. Poleciał przelew - dochód z bazarku O!Volumen - 563.00 zł do podziału dla beneficjentek po równo ;) Oczywiście kwota Bambi jest do dyspozycji i z tego, co zdążyłam doczytać, koleżanka ze schroniskowego boksu je otrzyma :) Powodzenia Sunieczko (obyś i Ty jak najszybciej zamieszkała u siebie), szczęścia w nowym Życiu Bambulcu! życzymy ;) :) G&O&S
  4. Onna, wpłynęły wszystkie pieniądze i już mogę zrobić przelew z bazarku dla Bambi i Mufki, proszę o nr konta (mają jedno, tak?)
  5. U nas to samo, z tą różnicą, że córka za kilka dni kończy 28 lat ;)
  6. Ze swej strony mogę pomagać jedynie bazarkami - jeszcze trochę książek mam na zbyciu, tylko czy chętni będą - ileż można książek kupować? ;)
  7. kolejny raz, gdy przed finałem naszego bazarku beneficjentka jedzie do DS. Bardzo jesteśmy radzi. Powodzenia Bambulcu Kochany :)
  8. Urocza jest ! ogrom wdzięku na jamniczych łapeńkach <3
  9. Słodziaku, długo czekasz na domek .... Trzymam kciuki, by Twoja niedomność szybko znalazła kres
  10. Mufcia, coś mi się widzi, że dieta przed Tobą ;) Spokojnej nocy :)
  11. Fala oszołomów przejdzie i zadzwonią TE domki i CI Ludzie, na pewno :)
  12. Ano właśnie, też tego nie mogę pojąć ... natomiast nie mam już problemu z "żebractwem" na rzecz Ogonków, ale wiem, że wiele osób z bliskiego otoczenia ma tzw. wątpliwości i trudno im uwierzyć, że często gęsto dokładamy do "interesu" ... cóż, zapewne mierzą swoją miarką.
  13. Zatem potwierdziłaś moje obawy ...
  14. Olena, po prostu bardzo rzadko daję głos, ale inwigiluję ;)
×
×
  • Create New...