Qrcze! :( bardzo Wam współczujemy z nadzieją, że ten stan nie będzie trwał długo, czego oczywiście życzymy z całego serca Bazarki idą u nas coraz gorzej :( szkoda, ze nie wiedziałam o Waszej sytuacji ... tym razem inne psiaki dostaną wsparcie. Przymierzam się na fb z kupczeniem, ale czarno to widzę, bez pomocy nie ogarnę, a książek znowu mamy sporo