naprawdę jest podobny... te same podpalenia, uszka stojąc, krótkie łapki... napisałyście do tych ludzi na tablicy??? może by dali więcej fotek do porównania??
[quote name='Mortes'][B]O cholewcia ...:( a mnie znowu wychodzi -99 zł ... a maturę zdałam ...na 3 ;)[/B][/QUOTE]
przepraszam, że się wtrącę, ale mnie też wychodzi -99 ;) bo jak wklepałam do excela wpłaty to wyszło 3137 a nie 3027...
[quote name='Monika z Katowic']Dziś kupiłam na bazarku pakiet 45 ogłoszeń internetowych. Będą w okolicach soboty-niedzieli...
Dam swój e-mail do aktywacji ogłoszeń, ale proszę o info jaki ma być telefon kontaktowy.
I jeszcze poradźcie mi które zdjęcia Ibiska dać do anonsów???[/QUOTE]
w 1. poście są takie dane:
[LEFT][SIZE=3][SIZE=2] dane kontaktowe[/SIZE][/SIZE]
do mnie- Monika
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
kom.501208670[SIZE=3][SIZE=2]
do hotelu- Ania
[/SIZE][/SIZE][/LEFT]
[SIZE=2][COLOR=Black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=Black]tel. 506092595[/COLOR][/SIZE]
nr od Moniki jest na pewno aktualny ;)
co do fotek, to mnie się podobają takie:
[url]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Ibis#5708324583292843042[/url] (pokazany w miarę w całości)
[url]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Ibis#5708325485468978306[/url] (lubi inne psy)
[url]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Ibis#5708325807056919074[/url] (umie się bawić:P)
[url]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Ibis#5708326016228296434[/url] (bawi się z innymi psiakami - jest super:P )
bardzo mi przykro :( zaglądałam tu kilka razy dziennie w nadziei na lepsze informacje o zdrowiu pieska:( biedny... ale się już nie męczy .... :( biegaj za TM z moją Romcią:(