Jump to content
Dogomania

natie

Members
  • Posts

    7050
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natie

  1. nie wiem czy mogę się wypowiedzieć, bo nie wpłacam deklaracji na Bakusia, ale przeczytałam to co napisała Pianka i też jestem za operacją.. zawsze to większa szansa dla psiaka...
  2. proszę podrzucać i przesyłać dalej linka do bazarku :) im więcej osób nas tam odwiedzi, tym więcej może zyskać Dropsik :):)
  3. połowa ewentualnego zysku z mojego kolejnego bazarku ogłoszeniowego będzie dla Dropsa - zapraszam do podrzucania [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247211-og%C5%82oszenia-szybko-solidnie-edycja-9-dla-Teriego-i-Dropsa-do-4-10-20-00[/url]
  4. [quote name='agucha007']oczywiście! jakby co to w pierwszym poście na pierwszej stronie wszystko jest napisane :)[/QUOTE] ok, dzięki za informację:) troszkę się już pogubiłam :D
  5. agucha, ja mam zapłacone z wrześniem włącznie, prawda?
  6. ja codziennie zaglądam, ale z pomocą (bazarek) ruszę po urlopie ;)
  7. uaktualniam swoje ogłoszenia.. przy Babet można usunąć 2 linki - adopcje.org (nie wiem czemu nie działa mi konto) oraz ogloszeniadrobne.pl (coś nie tak z linkiem). Pozostałe są aktywne, dodane nowe zdjęcia i zmieniony tekst.. + dodane ogłoszenia na: ADIN.PL e-zwierzak.pl adopcjapsa.pl adoptujemy.pl
  8. wspaniale się czyta takie wieści...:)
  9. smacznego, Bakusiu :)
  10. [quote name='malawaszka'] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JbQTeqJVRNI/UhMr9xD-G5I/AAAAAAAAOVY/rOKRulimvk8/w640-h426-no/DSC_0347.JPG[/IMG][/QUOTE] aaaaaale mi tu dobrze:)
  11. [quote name='agucha007']Rekin poleciał na portal [URL]http://rudaslaska.com.pl/i,rekin,933598,948791.html[/URL][/QUOTE] dzięki :) :)
  12. na razie finansowo leżę, wszystko przez wakacje.. jak wrócę, w połowie września mogę znowu zrobić i przeznaczyć część zarobionych pieniążków na bazarku ogł. dla Dropsa..
  13. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9SnuG0bu85c/Ug01A-boQXI/AAAAAAAAX0U/7uTJBQqWbv8/s600/13.08.2013%25201121.jpg[/IMG] miziaj mnie, miziaj :]
  14. Rekinio je nawet suchą karmę dla sznaucerów :) patrzcie, jak idealnie ćwiczy!
  15. Rekinek skradł też moje serce :) Ćwiczy idealnie!! Umie siad, leżeć, czekaj, smakołyka nie weźmie jak mu się powie czekaj.. Pies idealny.. :)
  16. hmmmm uaktualniacie wpłaty? Bo ja wpłaciłam i za lipiec i za sierpień a mam wpisane tylko do czeerwca...
  17. ja też mogę tylko podnieść:(
  18. [quote name='Pianka']Nowe fotki u Ruda/ Furia- [B]prosze tez tutaj o zmianę tekstu w ogłoszeniach[/B] [URL]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Ruda[/URL] Nero [URL]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Nero[/URL] Lalo [URL="https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Lalo"]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Lalo [/URL] cdn.[/QUOTE] ok, zmienię opis i zdjęcia u Rudej edit: zmienione:)
  19. Doy - nr 1 - też ma ogłoszenia.. ja dzisiaj też przysiadłam troszkę, uaktualniam po kolei opisy, uzupełniam ogłoszenia, które jakimś cudem zniknęły z netu a powinny być, bo odświeżam na bieżąco.. dodałam też nowe ogłoszenia, na np. oddam-psa, żeby było bardziej widoczne..
  20. ja zrobiłam przelew od razu na sierpień i wrzesień, bo jadę na początku września na wakacje i nie chcę potem zapomnieć:)
  21. piękny gest! :):)
  22. [quote name='Mani2000']Lora i Lara [*] :( Sofi usuwam z ogłoszeń, a Remikowi usuwam gumtree ;)[/QUOTE] a ja resztę ogłoszeń :P właśnie się zastanawiałam co z tym gumtree, ale teraz mi się przypomniało, że jakiś czas temu miałam problem z dodawaniem na gumtree ogłoszeń :P
  23. [quote name='Justyna_wolontariat'][B][SIZE=3]Bardzo prosze zeby do ogloszen podawac numery 509471357 oraz 509450480[/SIZE][/B][/QUOTE]w starych ogłoszeniach też pozmieniać czy można zostawić ten nr [I]510268586 ????[/I]
  24. [quote name='Mani2000']Biorę do ogłoszeń;)[/QUOTE] daj proszę znać czy mam ci pomóc:)
×
×
  • Create New...