-
Posts
7050 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natie
-
nie wiem czy mogę się wypowiedzieć, bo nie wpłacam deklaracji na Bakusia, ale przeczytałam to co napisała Pianka i też jestem za operacją.. zawsze to większa szansa dla psiaka...
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
proszę podrzucać i przesyłać dalej linka do bazarku :) im więcej osób nas tam odwiedzi, tym więcej może zyskać Dropsik :):) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
połowa ewentualnego zysku z mojego kolejnego bazarku ogłoszeniowego będzie dla Dropsa - zapraszam do podrzucania [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247211-og%C5%82oszenia-szybko-solidnie-edycja-9-dla-Teriego-i-Dropsa-do-4-10-20-00[/url] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ja codziennie zaglądam, ale z pomocą (bazarek) ruszę po urlopie ;) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
wspaniale się czyta takie wieści...:) -
smacznego, Bakusiu :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
na razie finansowo leżę, wszystko przez wakacje.. jak wrócę, w połowie września mogę znowu zrobić i przeznaczyć część zarobionych pieniążków na bazarku ogł. dla Dropsa.. -
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9SnuG0bu85c/Ug01A-boQXI/AAAAAAAAX0U/7uTJBQqWbv8/s600/13.08.2013%25201121.jpg[/IMG] miziaj mnie, miziaj :]
-
Rekinio je nawet suchą karmę dla sznaucerów :) patrzcie, jak idealnie ćwiczy!
-
nie damy :)
-
Rekinek skradł też moje serce :) Ćwiczy idealnie!! Umie siad, leżeć, czekaj, smakołyka nie weźmie jak mu się powie czekaj.. Pies idealny.. :)
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
natie replied to winter7's topic in Już w nowym domu
hmmmm uaktualniacie wpłaty? Bo ja wpłaciłam i za lipiec i za sierpień a mam wpisane tylko do czeerwca... -
Nutka - szczęśliwa w wymarzonym domu :)
natie replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
ja też mogę tylko podnieść:( -
[quote name='Pianka']Nowe fotki u Ruda/ Furia- [B]prosze tez tutaj o zmianę tekstu w ogłoszeniach[/B] [URL]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Ruda[/URL] Nero [URL]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Nero[/URL] Lalo [URL="https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Lalo"]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Lalo [/URL] cdn.[/QUOTE] ok, zmienię opis i zdjęcia u Rudej edit: zmienione:)
-
piękny gest! :):)