Jump to content
Dogomania

natie

Members
  • Posts

    7050
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natie

  1. super, usuwam więc ogłoszenia tych szczeniaczków (Fanta i Filip)
  2. zaraz porobię troszkę ogłoszeń, usuwam też ogłoszenie Dudusia:)ed edit: Fanta ma ogłoszenia na: gumtree katowice, rudaślaska.com, morusek, adoptujemy.pl, przygarnijzwierzaka.pl również Filipek ma ogłoszenia na tych samych portalach [B]Reksiu, Bugi i Aria [/B]mają na razie ogłoszenia na gumtree katowice
  3. ja zrobiłam te 2 brakujące ogłoszenia na kaTOWICE.GUMTREE.PL - dla Bili i Dudusia..
  4. którym zwierzakom porobić ogłoszenia? Mam troszkę wolnego czasu wieczorami..
  5. ok, zaraz umieszczę tam ogloszenia:) Ok, będę pisała te numery telefonow o ktorych pisała Justyna (w 2 ostatnich chyba udało mi się ten numer wpisać), jesli można edytować ogłoszenia to zaraz też pozmieniam te numery edit: na tablica.pl tez jest juz ogloszenie dla maluszkow, z dobrym numerem telefonu
  6. ogłoszenia szczeniaczkom zrobiłam na kilku stronach na razie.. nie wiem czemu post z linkami się nie pokazał.. na pewno ogłoszenia są na rudaslaska.com, morusek, adoptujemy.pl, gumtree katowice, przygarnij zwierzaka, ogloszenia.polska24
  7. Ogłoszenia dla szczeniaczków zrobione na kilku stronach: morusek.pl rudaslaska.com.pl adoptujemy.pl [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/url]
  8. Ogłoszenia dla [B]szczeniaczków[/B] na stronach: [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/104679/Piesek-i-suczka-rodzenstwo---sliczne-kundelki/[/url] [url]http://rudaslaska.com.pl[/url] [url]http://adoptujemy.pl/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/dwa-sliczne-kundelki-szukaja-wspanialego-domu-id41122.html[/url]
  9. witam, może mogłabym pomóc chociaż w ogłaszaniu psiaków? Mam wieczorami troszkę wolnego czasu.. a przy okazji moja Zuzia (Figa) pozdrawia z domku:) [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/256/201202031250.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7530/201202031250.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/IMG]
  10. nie spodziewałam się, że będzie taka grzeczna! Ona jest nauczona, że potrzeby załatwia się na dworze:) Umie zostawać sama, raczej lubi inne psy, bo chce się z nimi bawić, nauczyła się już 2 komend - Siad i leżeć :) i w ogóle uwielbia nas lizać:):) Jest naprawdę kochana :)
  11. i Zuzia to też mój miksik sznaucera - wcześniej Figa - ze schroniska w Rudzie Śląskiej :)
×
×
  • Create New...