Jump to content
Dogomania

natie

Members
  • Posts

    7050
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natie

  1. [quote name='Doda_']dziękuję bardzo, dostałam :) jutro wrzucę na bazarek . Podaj tylko ceny wywoławcze i KT (na pw) .. . chyba ze mają być te ceny które tam podałaś ? dziekuję :) jadę już do pracy. Będę pod telefonem do rana :)[/QUOTE] możesz dać te które napisałam (ale te niższe), najwyżej w trakcie bazarku się je troszkę obniży :P ja też niedługo uciekam do roboty, nocki są straszne;)
  2. [quote name='Doda_']nie zauważyłam miejscowość :oops: no to rozumiem, że się spotkamy przy odbiorze Fileta?? :cool3: mejl: [EMAIL="[email protected]"][email protected] [COLOR=#000000]dziękuję bardzo :) [/COLOR][/EMAIL][/QUOTE] mail wysłany:)
  3. [quote name='Doda_']dostałaś drugi raz zaproszenie? maszynka wysyła też do tych, co już dostali . . .:( jakbyś mogła, to bardzo proszę.... :loveu: każdy grosz się przyda, tym bardziej że Filet to 'nieadopcyjny' pies :( i musimy się liczyć z tym, ze nie znajdzie domu. . .[/QUOTE] ja i tak jestem obecna na wątku, bo to psiak z "mojego" schroniska :) pewnie, zrobię zdjęcia i mogę dodać na ten bazarek, który trwa... tylko proszę o maila to prześlę fotki fantów:)
  4. dziewczyny, ja stałej na razie nie mogę, bo mam niepewną syt. w pracy, ale mam kilka kosmetyków nowych, może bym zrobiła bazarek?? Tylko pytanie - czy już ruszać czy się wstrzymać?
  5. [quote name='Doda_']ja juz mu zrobilam wydarzenie link: [URL]https://www.facebook.com/events/664363863621138/[/URL][/QUOTE] dołączyłam i zaprosiłam kilku znajomych
  6. [quote name='ewa gonzales']Witam się z kocinkami :buzi: i cioteczka :bye:sciskam mocno mocno za kotunki i porozsylam watus[/QUOTE] dziękuję za zaproszenie.....
  7. [quote name='Mortes']Przed chwilą dostałam telefon od moich koleżanek, które miały zrobić tą wizytę, że już prawie godzinę stoją pod blokiem Pani, nikt im nie otwiera i Pani wyłączyła telefon... Nawet nie chce mi się tego komentować... Moje koleżanki jechały tam prawie 30km w jedną stronę...:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]nóż się w kieszeni otwiera.. kiedyś mój mąż wiózł psa do domu, też ok. 30 km w jedną stronę.. wszystko było umówione, wcześniej sprawdzone... nikt nie otworzył drzwi i nikt telefonu nie odebrał.. a w domu się światło świeciło...
  8. [quote name='barb']Edytowalam swoj post (nr 51) i t dalej nic nie widać. Pisałam, że szkoda, ze nie ma żadnego linka do ogłoszeń.[/QUOTE] np. [B][url]http://tablica.pl/oferta/kto-da-dom-zwyklemu-psu-przygarnij-filecika-CID103-ID2dbkD.html#a0006375ee[/url] :) [/B]
  9. no ja też widzę tylko cytat, bez odpowiedzi... podejrzewam, że żadnego :( telefon jest na Piankę
  10. Filet ogłoszenia ma..... tutaj na wątku piszemy kto i gdzie ogłasza danego psa - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-%C5%9Al%C4%85skiej-Duzo-ps%C3%B3w-do-adopcji-prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu/page2[/url] tutaj post z Filetem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-%C5%9Al%C4%85skiej-Duzo-ps%C3%B3w-do-adopcji-prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu?p=6562756#post6562756[/URL]
  11. jestem na zaproszenie ale na razie żadnego grosika podesłać nie mogę;(
  12. hmmmm czyżbym miała do usunięcia tylko ogłoszenia Dżekiego jamnika? Jak tak, to zrobione:)
  13. melduję się na wątku Saszy ;)
  14. na razie nie mogę nic zadeklarować, ale mogę zrobić np. bazar ogłoszeniowy i dochód przeznaczyć na tego pieska....
  15. [quote name='Mani2000']Ooo, Dżeki! On długo szukał domu, nie?:) Polę usuwam z ogłoszeń. :)[/QUOTE] i drugi Dżeki :P jutro się wezmę za usuwanie, dziś muszę iść już spać:(
  16. podrzucę wątek... finansowo na razie nie dam rady
  17. ogonek merdający, to najważniejsze:) jeszcze będziemy oglądać filmiki, gdzie Drops się bawi :):)
×
×
  • Create New...