-
Posts
7050 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natie
-
[quote name='Doda_']dziękuję bardzo, dostałam :) jutro wrzucę na bazarek . Podaj tylko ceny wywoławcze i KT (na pw) .. . chyba ze mają być te ceny które tam podałaś ? dziekuję :) jadę już do pracy. Będę pod telefonem do rana :)[/QUOTE] możesz dać te które napisałam (ale te niższe), najwyżej w trakcie bazarku się je troszkę obniży :P ja też niedługo uciekam do roboty, nocki są straszne;)
-
[quote name='Doda_']nie zauważyłam miejscowość :oops: no to rozumiem, że się spotkamy przy odbiorze Fileta?? :cool3: mejl: [EMAIL="[email protected]"][email protected] [COLOR=#000000]dziękuję bardzo :) [/COLOR][/EMAIL][/QUOTE] mail wysłany:)
-
[quote name='Doda_']dostałaś drugi raz zaproszenie? maszynka wysyła też do tych, co już dostali . . .:( jakbyś mogła, to bardzo proszę.... :loveu: każdy grosz się przyda, tym bardziej że Filet to 'nieadopcyjny' pies :( i musimy się liczyć z tym, ze nie znajdzie domu. . .[/QUOTE] ja i tak jestem obecna na wątku, bo to psiak z "mojego" schroniska :) pewnie, zrobię zdjęcia i mogę dodać na ten bazarek, który trwa... tylko proszę o maila to prześlę fotki fantów:)
-
[quote name='ewa gonzales']Witam się z kocinkami :buzi: i cioteczka :bye:sciskam mocno mocno za kotunki i porozsylam watus[/QUOTE] dziękuję za zaproszenie.....
-
[quote name='Mortes']Przed chwilą dostałam telefon od moich koleżanek, które miały zrobić tą wizytę, że już prawie godzinę stoją pod blokiem Pani, nikt im nie otwiera i Pani wyłączyła telefon... Nawet nie chce mi się tego komentować... Moje koleżanki jechały tam prawie 30km w jedną stronę...:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]nóż się w kieszeni otwiera.. kiedyś mój mąż wiózł psa do domu, też ok. 30 km w jedną stronę.. wszystko było umówione, wcześniej sprawdzone... nikt nie otworzył drzwi i nikt telefonu nie odebrał.. a w domu się światło świeciło...
-
niebieskooka o cudownym charakterze Sasza marnuje się w schronisku
natie replied to olaje's topic in Już w nowym domu
zewnętrznie też, Kasia:) -
Filet ogłoszenia ma..... tutaj na wątku piszemy kto i gdzie ogłasza danego psa - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-%C5%9Al%C4%85skiej-Duzo-ps%C3%B3w-do-adopcji-prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu/page2[/url] tutaj post z Filetem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-%C5%9Al%C4%85skiej-Duzo-ps%C3%B3w-do-adopcji-prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu?p=6562756#post6562756[/URL]
-
niebieskooka o cudownym charakterze Sasza marnuje się w schronisku
natie replied to olaje's topic in Już w nowym domu
melduję się na wątku Saszy ;) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
natie replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ogonek merdający, to najważniejsze:) jeszcze będziemy oglądać filmiki, gdzie Drops się bawi :):)