[quote name='tanitka']jak słoneczko wyjrzy, to coś cykniemy, a moze kolejny odcinek filmowy będzie? :)
w każdym razie Śnieżka-Basia ma sie świetnie, łyse uszka i ogonek porastają włoskami, szczeka pod bramą jak wściekły rottweiler na inne psy, na spacerach pyskuje do psów sąsiadów.... czyli jest zadowolona. :)[/QUOTE]
jakby mogło byc inaczej; Pani na włościach
czekamy na nowe fotki