-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Aster - przerażony, wychudzony mlody psiak prosi o pomoc
Malgoska replied to Ayame Nishijima's topic in Już w nowym domu
Aster ma też wydarzenie na fb [url]https://www.facebook.com/events/451709358294483/[/url] -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']Ty$ka, dziękujemy! :multi: W pierwszym momencie pomyślałam, że te zimowe fotki Soni są takie zimne... Ale przecież idą upały i każdy z przyjemnością popatrzy sobie na śnieg. Serio. :smile: Ty$ko, na pewno czytałaś... Jeśli chcesz, mogę Ci wysłac zdjęcia Soni z wątku. Dla ułatwienia. Tylko Twój adres mailowy na PW będzie mi potrzebny. Jeśli wolisz sama szukac, to nie będę Ci odbierała przyjemności. Sonieczka ma naprawdę piękne foty. :loveu: Obowiązkowo musi byc ta z córeczką Murki. Jest na pierwszej stronie. "Sonia i dzieci".. Wydarzenie Soni musi tetnic z życiem. Ja tu nie pomogę. :oops:[/QUOTE] a czemu?................ -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']MOje pierwsze wydarzenie w życiu. Pierwszy raz czuję, że nie ogarniam fejsbuka :p. [URL]https://www.facebook.com/events/500460326720957/?fref=ts[/URL][/QUOTE] gamonius pospolitus bardzo dobrze Ci poszło :) sliczne fotki zaraz rozsyłamy i dołączamy; ja nie umiem robic wydarzeń :( -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']barb elisabetka ja nic takiego nie robie a teraz jak juz nie mam myszki i nie moge kopiowac to juz calkiem nic nie robie bo sama bym porozsylala watek ale nie mam jak barb bardzo pomaga podejrzewam ze to z jej ogloszenia bart znalazl dom barb sprawdzalas na fejsie to co ci pisalam o szkodniku.......znalazlas go..pisze tu bo nie wiem czemu nie moge wyslac ci wiadomosci[/QUOTE] o jakim szkodniku? barb ogłoszenia zawsze przynosiły szczęście i pożądany efekt -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']Barb, napisałam o Was, bo Malgoska przedstawiła Was dwie jako duet doskonały. :loveu: Już kiedyś tu pisałam, że wszystko zaczęło się od Dominkabankert. :iloveyou: Całe to miłe "zamieszanie" u naszej Sonieczki. Dominika o tym wie... Prawda, Dominiko? ;) Z wątku Bartusia też wiem, że murem za nim stała. Cały czas... :smile:[/QUOTE] najważniejsze, że Sonia ma miłośników; im więcej dobrej energii tym szybciej domek się znajdzie -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
odwiedzam Sonusię :) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']dziękuję za zaproszenie Sonia kochana mam nadzieję że znajdzie wkońcu dom na który zasługuje[/QUOTE] [quote name='Maciek777']Jestem na zaproszenie:)[/QUOTE] [quote name='renatka_s']Zaglądam do Soni, jest śliczna, mam nadzieję, że szybko znajdzie domek.[/QUOTE] [quote name='maarit']Zagladam i ja...[/QUOTE] dziękujemy za przybycie zostańcie z Sonią -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Malgoska replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
świetne wieści :) trzymaj tak dalej Karo -
[quote name='barb']Pozwolilam sobie skopiować z wątku Juranda[/QUOTE] świetna audycja
-
[quote name='Maruda666']Bazarki oczywiście wskazane :):)) - musimy nazbierać na zrobienie Bartusiowi filmowych zębów :evil_lol: - pyszczydło podobno w opłakanym stanie :shake:[/QUOTE] acha czyli na filmowe zęby będzie zbiórka czekam na dostawę nowych fantów (mają być w tym tygodniu), bo stare się już opatrzyły i ruszam z bazarkiem
-
pieski mają u Ciebie jak w niebie :)
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']Malgoska, z tego, co widziałam u Bartusia, to nieźle potem ciągniecie z Barb wątek. Oj, nieźle. :evil_lol: I aż do pięknego zakończenia. :) Jak dobrze, że Sonia ma na imię Sonia. :)[/QUOTE] Soni też się uda :) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Dziekuje za zaproszenie.....poczytam o suni.....:)[/QUOTE] dziękujemy za przybycie:) [quote name='Figunia']Przybywam do Soni na zaproszenie Malgoski - dziękuję. Znam Loriego i jego historię, podziwiałam wiosną ich wspólne zdjęcia, ale o Soni nie wiedziałam wiele. A ona oprócz tego, że śliczna, kochana, to jeszcze ma tak dobry charakter. Wierzę, że wreszcie uda się znaleźć jej dobry, kochający dom. Będę zaglądać i trzymać kciuki. Gdybym miała domek (choćby maleńki :roll:) z duzym ogrodem:lol:...trochę piesków by stąd zniknęło...[/QUOTE] dziękujemy za odwiedziny i koniecznie zostańcie z nami [quote name='Elisabeta']Malgoska, fajnie, że zapraszasz. Wątek się zaludnił i zmienił. Już Ci nie dziękuję, bo ten wątek jest już Twój, prawda? :) Witamy nowe Osoby na wątku. :loveu: Zaglądajcie do Soni. To wszystko pomoże jej w znalezieniu Domu. Barb, wiem, że wysłaniem zdjęć pomogę Ty$ce. i o to chodzi. ;) Potrzebny mi tylko adres mailowy... Jak dobrze, że Sonia zaistnieje na FB, bo tam też psiaki znajdują Domy. Kto wie?...[/QUOTE] watek jest Soni; jest mi bliski bo moja Sunia, już za TM miała tak na imię tak już mamy z barb, że najpierw ona rzuca temat i zaprasza mnie a potem go ciągniemy dalej ile każda może barb robi świetne ogłoszenia ja to byłam głównie od bazarków [quote name='mdk8']ja też przybiegam szybciutko do ślicznej Soni :loveu:[/QUOTE] dziękujemy za szybciutkie odwiedziny i prosimy o pozostanie z nami -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Jestem Sonia. Mam 7 lat, ważę ok 20 kg. Patrzysz na mnie i widzisz zwykłego psa. Ja czekam na Ciebie na zwykłego Pana. Będę z Tobą w każdej chwili, odwdzięczę się miłością, wiernością za Twą dobroć i wzajemny szacunek. Będę leżeć przy Tobie gdy Ty będziesz pochłonięty swoimi sprawami, będę dzielnie maszerować gdy Ty udasz się ze mną na spacer. Nie muszę dużo biegać, wystarczą mi spokojne spacery. Będę wtulać się w Ciebie - uwielbiam głaskanie. Trochę boję się burzy, huków i wystrzałów ale gdy Ty będziesz i dodasz mi otuchy razem wszystko przetrwamy. Jestem posłuszna, zachowuję czystość i szanuję rzeczy, nic nie niszczę. Uwielbiam dzieci i zabawę z nimi. Jestem spokojna i ładnie chodzę na smyczy. Kocham ludzi. Oddam im moje wielkie serce w zamian za ciepły dom. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i odpchlona. Jestem gotowa do przyjęcia do domu. Do Twojego domu. Dobre duszyczki pomogą mi dojechać do Twojego domu.[/QUOTE][/QUOTE] [quote name='Elisabeta']Malgoska, nie zabij mnie... Może jeszcze o 50 cm w kłębie... :oops: Wtedy już będzie super. :loveu: Dora się jeszcze powinna wypowiedzieć. :roll: Ale to już chyba jutro... Ty$ko, i jak widzisz ten tekst na wydarzeniu? Nogę Ci podesłać na mail piękne zdjęcia Soni, żebyś nie musiała szukać na wątku. Ściągam sobie wszystkie, bo naprawdę mam do Sonieczki słabość. :-)[/QUOTE] Jestem Sonia. Mam 7 lat, ważę ok 20 kg i mam 50 cm w kłębie. Patrzysz na mnie i widzisz zwykłego psa. Ja czekam na Ciebie na zwykłego Pana. Będę z Tobą w każdej chwili, odwdzięczę się miłością, wiernością za Twą dobroć i wzajemny szacunek. Będę leżeć przy Tobie gdy Ty będziesz pochłonięty swoimi sprawami, będę dzielnie maszerować gdy Ty udasz się ze mną na spacer. Nie muszę dużo biegać, wystarczą mi spokojne spacery. Będę wtulać się w Ciebie - uwielbiam głaskanie. Trochę boję się burzy, huków i wystrzałów ale gdy Ty będziesz i dodasz mi otuchy razem wszystko przetrwamy. Jestem posłuszna, zachowuję czystość i szanuję rzeczy, nic nie niszczę. Uwielbiam dzieci i zabawę z nimi. Jestem spokojna i ładnie chodzę na smyczy. Kocham ludzi. Oddam im moje wielkie serce w zamian za ciepły dom. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i odpchlona. Jestem gotowa do przyjęcia do domu. Do Twojego domu. Dobre duszyczki pomogą mi dojechać do Twojego domu. oczywiście co jeszcze zmieniać może ktoś jeszcze coś doda? Wydarzenie chyba trzeba odnowić nie? -
Bingo juz w domku został nam Snapcio....kto jego pokocha?
Malgoska replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
smutne wieści :( -
odwiedzam Zuzinkę
-
Bingo juz w domku został nam Snapcio....kto jego pokocha?
Malgoska replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
jeju jakie słodkie maluszki myslałam, ze jacys zwyrodnialcy tymi ogonkami się zajęli; to mnie troszkę uspokoiłas a mamusia jaka ufna skąd one są ? -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Malgoska replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
slicznie :) -
[quote name='ona03'][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=book antiqua][SIZE=5]Jaśnie Pan Gggggg.....wiazdor zaprasza[/SIZE] [/FONT][/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.regionalnatvonline.pl/56,1860-moj_pupil_-_o_psie_lolusiu_opowiada_krzysztof_gierczak.html[/URL][/QUOTE] Loluniek kochany :) slicznie się zaprezentował, jaki grzeczny.
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Jestem Sonia. Mam 7 lat, ważę ok 20 kg. Patrzysz na mnie i widzisz zwykłego psa. Ja czekam na Ciebie na zwykłego Pana. Będę z Tobą w każdej chwili, odwdzięczę się miłością, wiernością za Twą dobroć i wzajemny szacunek. Będę leżeć przy Tobie gdy Ty będziesz pochłonięty swoimi sprawami, będę dzielnie maszerować gdy Ty udasz się ze mną na spacer. Nie muszę dużo biegać, wystarczą mi spokojne spacery. Będę wtulać się w Ciebie - uwielbiam głaskanie. Trochę boję się burzy, huków i wystrzałów ale gdy Ty będziesz i dodasz mi otuchy razem wszystko przetrwamy. Jestem posłuszna, zachowuję czystość i szanuję rzeczy, nic nie niszczę. Uwielbiam dzieci i zabawę z nimi. Jestem spokojna i ładnie chodzę na smyczy. Kocham ludzi. Oddam im moje wielkie serce w zamian za ciepły dom. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i odpchlona. Jestem gotowa do przyjęcia do domu. Do Twojego domu. Dobre duszyczki pomogą mi dojechać do Twojego domu.[/QUOTE] -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']Malgoska, dla mnie jest ok. :kciuki: Dzięki. Tamto wydarzenie chyba zamarło na samym początku... A o pomocy w transporcie piszemy? ;) Jeszcze Ty$ka napisze o fotkach. Czy sama poszuka na wątku?... Ja bym mogła wysłać wybrane na maila, bo mam folderek ze zdjęciami Soni. Przyznaję się. :oops: Wrócę pod wieczór i tu zaraz zajrzę. :loveu:[/QUOTE] zapomniałam o transporcie zaraz dopisze