Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. mój bazarek już zakończony; czekam na wpłaty i będzie małe wspomożenie dla staruszka
  2. słoneczko kochane jakie pracowite
  3. [quote name='Noelle']Szukamy sprawcy, pies byc może uciekl smalcownikowi, skórowany na żywca, rozległa rana... :( gdyby ktoś miał informację o smalcowniach w okolicach Mogilan, prosimy o informację... [URL]https://www.facebook.com/Krakowskie.Towarzystwo.Opieki.nad.Zwierzetami/photos/a.907031109312389.1073741876.167663849915789/907033262645507/?type=1&theater[/URL][/QUOTE] niestety prostactwo i barbarzyństwo na wiochach nie zna granic przeciez niedawno też 'rozbito' taki interes, gdzie wsioki przyprowadzały własne psy do zabicia na smalec!!!!!
  4. śliczna Ecia ona chce być jedynaczką :)
  5. [quote name='halcia']Jezdze autem,nie niedaleko z kilometr.Nie nie chce,wszechobecne kupy pewnie z robalami,straszny jazgot jak widzą nowego psa,no i zablokowałabym spacerki tym co siedzą za krata.Ja znam Etke,jak sie nudzi to spi...a za towarzysza ma moją skarpetke.Tak samo robiła Nuta jak zostawiałam w domu,kiedy jeszcze nie było Filipa.Brała pantofel do łozka i spała.Ale podjade z Etką na chwile pod schron,bo chce by poznała spokojna suczke Onkowatą...bo o niej mysle.Ale z Etką moge wyjezdzac...a druga mnie uziemi.Intensywnie myśle.[/QUOTE] też mam ten problem od jakiegoś czasu myślę o drugim psie ale co z wyjazdami Szelcia z nami wszędzie jeździ a jak byłoby z dwójką...
  6. odwiedzam Sunię
  7. mało tu ludzi u Klary a są jakieś aktualne wieści?
  8. a po mojej adopcji Szelci nikt z kulawą nogą nawet o nią nie zapytał...:(
  9. no tak już nikt nie zaglada....
  10. ślicznie wyścielasz czymś te kobiałki?
  11. widze powstaje nowy wątek po polowie lipca włączę się z pomoca bazarkową
  12. [quote name='cancer43']Pewnie chodzi ci o ten naszyjnik ? [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10390164_743326652373809_1153149441836566217_n.jpg[/IMG] Zapisze twoją licytację. [SIZE=3][B]I ponawiam zaproszenie na bazarek przyjaciół Białogonków - w tej chwili każdy grosz jest dla nich na wagę złota[/B][/SIZE] [URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/[/URL] Jeżeli kogoś nie ma na FB,będę pośredniczyć[/QUOTE] dołączyłam i zaraz będę zapraszać :)
  13. napracował się teraz musi zjeść
  14. Bartlomieja odwiedze i zaproszę na kończący się dla niego bazarek - jeszcze tylko 2 dni a jeszcze zostało coś do kupienia :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253526-markowe-ciuchy-torebki-walizka-dla-Bart%C5%82omieja-do-21-06-14-godz-22-00/page12[/url]
  15. [quote name='halcia']Zasneła natychmiast opatulona w ręcznik,tak cicho,że co chwile sprawdzałam czy żyje...po 2 godz wziełam do siebie do wyra,bo spała na innym,była dalej mokrutka,do rana prawie schła.Dzis dumna błyszcząca,wyczynia rózne skoki i koziołki z radosci jak wracam po 4 godz ze schroniska.W zasadzie 4 godz dziennie to minimum, a czasem jestem 4 i jeszcze potem od 16 do 19.Etka ma w tym czasie opieke,a jak jej smutno...jest pasiona parówkami,co zdecydowanie pomaga zapomniec ze pani wyszła :)Za to co ona wyrabia jak wróce!!!Wzrok za nią nie nadąża.[/QUOTE] wspaniały domek Etka znalazła Halcia trzeba Cię sklonować
  16. [quote name='tanitka']no to jest, odcinek pt " Koziołek przy obiedzie" :) [URL]http://youtu.be/K2eNQcBSEYw[/URL][/QUOTE] cudne:) przyznajcie się co za pyszności tam im serwujecie?
  17. ja też z bazarku Atomówka coś czuję, ze ta parka w łóżeczku to już będzie nierozłączna
  18. zróbcie fotorelacje ja też nie mogę uwierzyć....
  19. ja też nic nie robię najważniejsze, że Sonia ma domek można odetchnąć spokojnie strasznie się cieszę
  20. cudnie, cudnie, najcudniej:) kochana Sonia będzie miała domek tak się cieszę!
×
×
  • Create New...