[quote name='halcia']Ecia obserwuje,chyba zrozumiała,ze jak klaszcze jej przed nosem,to nie po to ,by ją straszyc,tylko złapac muche czy komara.Więc pomaga jak umie,ale obok,na siedzaco :)Pokaze Wam,mojego kolejnego pupila ...Wodnik :)Tak sobie bida radzi w upały :)[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10300516_799063513437511_5115080364442806965_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
no słodki jest :)
masz go u siebie?