Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='2411magdalenka'][IMG]http://i39.tinypic.com/sbufiq.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/mjlncn.jpg[/IMG] a co do poduszeczek - jest są różowo-czarne ;) łaciate ;)[/QUOTE] piękna jest, jakie ma zadziorne spojrzenie.
  2. Cudny jest ten Loluś, cudo.
  3. Bidulek, oby wyszedł z tego cało. Trzymamy kciuki.
  4. jaki śliczny i jaki smutny!
  5. [quote name='Jagienka']Bida straszna i smutek wcielony, pojękuje sobie i wyje troszkę pod noskiem, jest przerażony sytuacją... boi się strasznie płytek, więc siedzi na palecie a jak złazi to z pazurami ustawonymi jakby chciał je wbić w płytki, przez co się źlizga i się boi i takie błędne koło... I jest ogromny!!!!! Bardzo duży pies, jak go Pan Tomek odkarmi to....[/QUOTE] gdzie on jest teraz?
  6. jaki smutasek, biedny ile tam stał ile się musiał błąkać...
  7. poduszeczki pod łapkami u młodych piesków (niemowlaków) są różowe ale nie zawsze, w niektórych przypadkach takie różowe poduszeczki po prostu takie są całe życie. Miałam kiedyś taką Sunię, która miała kilka różowych poduszeczek całe życie a reszta zczerniała z wiekiem.
  8. patrzyłaś na stronę o Rokim wyłowionym z wody? [quote name='Ramiel']Witam! Dziewczyny macie u siebie w Krakowie owczarka collie, ale nie mixa?? Jest Pani w Tarnowie, która chce, wiek nie ma znaczenia, raczej suczka, ale można jej pokazać i pieski;) Nasze mieleckie jej nie urzekły, szkoda, żeby się miejsce zmarnowało, rozglądnijcie się w mieście, może ktoś ma na wydaniu, z góry dzięki z pomoc![/QUOTE]
  9. piękne pieski i cudne fotki!
  10. [quote name='kuba123']ja trafiłam tu przez zzyx cztery lata temu i ugrzęzłam na dobre,(a nawet się rozwinęłam, a może wkręciłam na dobre w pomaganie czworonogom)[/QUOTE] macie racje, wciąga jak nałóg ale jaki pozytywny, ja trafiłam tu po wylewie mojej Sońki i wiem, że juz zostanę na zawsze... Fajnie, że Tora znalazła taki fajny domek, oby wszystkie pieski tak miały
  11. Taka śliczna psinka, jak mogli - świnie (nie obrażając tych zwierząt). Jak się kocha psa to się go zabiera ze sobą. To żaden problem. Dołoże się też do sterylki.
  12. [quote name='Mysza2']piękna parka . Buziaki i szacunek dla TZ - ta :)[/QUOTE] No właśnie, złoty facet.
  13. Biegała po ulicy bo pewnie ją ktoś wywalił z auta i szukała swojego Pana. Bidulka, żeby szybko znalazła domek.
  14. Śliczna jest. Ile czasu przebywa już w schronisku?
  15. jaka śliczna, dobrze, że ma już ciepły kącik.
  16. Wszystkiego dobrego dla obu piesków.
×
×
  • Create New...