Bardzo Wam dziękuję za te jakże ważne i przydatne informacje, cały czas gorąco się modlę, by jednak właściciel nie odezwał się... Dziś byłam w odwiedzinach u Tory i ma się dobrze, odzyskuje apetyt (choć dalej wybrzydza hehe), ale jest za to bardzo energiczna i praktycznie jest innym psiakiem niż w dniu, w którym ją znalazłam. :) Uwielbia się bawić, a na polku siedziałaby najchętniej kilka godzin i goniła za patykiem. :P Odmroziłam sobie dziś ręce bo mała nie chciała iść do domu tylko bawić się, ale uwielbiam ją taką radosną i energiczną, więc warto było. :)
Właśnie dla mnie było dziwne jeszcze to, że jak rozwiesiłam ogłoszenia, że znalazłam sunię, to na nast. dzień, kiedy przechodziłam obok miejsca rozwieszenia ogłoszeń, zamiast nich wisiały tylko puste koszulki, a gdyby wiatr wiał, to raczej zerwałby całość, w koszulce, a nie jakimś cudem "wyciągnął" kartkę z koszulki. Może faktycznie właściciel nie chce już Tory... I szczerze powiedziawszy ucieszyłabym się z tego bardzo. :)
Trzymajcie kciuki żeby z nami została bo nie wyobrażamy sobie już życia bez niej...
Tutaj jeszcze parę fotek:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/sdc10337r.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/301/sdc10337r.th.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/sdc10338o.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4181/sdc10338o.th.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/sdc10339l.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2865/sdc10339l.th.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]