Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='kkanarekk']Nowe zdjęcia Pikusia, zobaczcie jaki ma super kubraczek :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5_fzgMZOLlo/Tzf3orpaP9I/AAAAAAAAAWA/tH7KjjZh7-A/s800/piku%25C5%259B%25C5%259B%25C5%259B%25C5%259B.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-c8ix9fRyVnE/Tzf3nbe3Q1I/AAAAAAAAAV4/OzVfEnMcY24/s800/piku%25C5%259B%25C5%259B.JPG[/IMG][/QUOTE] Śliczny Pikulek, ubrany, już mu nigdy nie będzie zimno!
  2. Trzymam kciuki za jutrzejszą operację. Musi być dobrze.
  3. Będę zaglądać. Udostepniłam na fb. Nie przesądzajmy łapki małej. Ja bym również pokusiła się o konsultacje i innego lekarza. Amputacja to ostateczność.
  4. [quote name='giselle4']dla Myszeczki foteczki [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3RSxSy0AyVj"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi838/969dc555000aa1be4f36a8cf/sdc15153[/IMG][/URL] nie bedzie ciocia zadowolona hihihi [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2JbGMH3tXlv"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10082/5b481e9b00262a2b4f36a8d1/sdc15151[/IMG][/URL] jem sobie ,a co? [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/83SG8Pgl5cl"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19850/82e1867900156e474f36a8d1/sdc15152[/IMG][/URL] i zjadlem:) [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/5uP6D5uJPnj"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi14060/b42dceae000ffe294f36a8d2/sdc15156[/IMG][/URL] teraz sie oblizuje [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2eRvXYw3Dbr"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12326/6326c7920019fe844f36a8d1/sdc15154[/IMG][/URL] zostalo pare chrupek [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/5eB5vUxwuCd"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6524/90337f5f000f5bb04f36a8d1/sdc15161[/IMG][/URL] pocaluje kaczuszke [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3seYgV9j3Sh"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10561/dc5491f1001999a44f36a8d1/sdc15159[/IMG][/URL] z jezyczkiem i dla zioberka usmiech [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3cIBnSSXxDb"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi231/a36c9776001466b24f36a8d1/sdc15162[/IMG][/URL][/QUOTE] przekochany jest!
  5. Trochę się zrobiło dziwnie tutaj. Nerwy puszczają. Słuchajcie czy ktoś mógłby uzbierać do kupy info na temat Farciulka. Operacja, po operacji, potem domki, ile jest pieniązków, ile nam brakuje? I co zostało postanowione?
  6. [quote name='maja602']Dlaczego terra ciesz się, bo akurat u Farci wszystko się dobrze układa. U prosiaczkowej Farcia będzie miała DT. Może i dom stały ale taka decyzja musi zapaść w domu u prosiaczkowej a nie na wątku. To prosiaczkowa i jej domownicy będą mieszkali razem z pieskiem i wszyscy obecność pieska muszą zaakceptować. Taka decyzja musi być przemyślana, zeby nie skrzywdzić nikogo , Farci przede wszystkim. Wzystko muszą ustalić osoby, które będą pieskiem się zajmować. My tu na wątku będziemy pomagać. Ciesz się i odzywaj. Bardzo Cię proszę. Ja wczoraj dostałam wiadomość o Kropci, której wet nie dał sznsy na operację lecz na amputację. Ona ma zaledwie dwa miesiące. Mam nadzieję, że będzie druga konsultacja i inna diagnoza. Trzeba się cieszyć, że Farcia ma szansę na uratowanie łapki i opuszczenie schroniska.[/QUOTE] Co to za kropcia? Jakie ma problemy? Ma wątek?
  7. [quote name='ona03'][B]Lolitku[/B] :loveu: gdzie [B]togaa[/B] Cię schowała :cool3:, nie zdaje relacji, muszę się przejechać na kontrolę czy aby pieluszka zmieniona ;), miseczka pełna.........[/QUOTE] no i jakieś uwodzicielskie zdjęcie nowe poprosimy...
  8. [quote name='prosiaczkowo']Dziękuję za komplement :) mąż też twardy i nieraz jest na noże ;) ale póki co organizować DT dla Jedyneczki u Basi1968, Farcia do mnie. I trzymać kciuki w poniedziałek za małą, by łapkę dało się poskładać i by nie amputowali!!![/QUOTE] wszyscy trzymamy kciuki, musi być dobrze!!
  9. [quote name='Gosiapk']Tak ma i jest część ogłoszeń, reszta w 'robieniu' :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222216-MALUSIEŃKIE-SUNIECZKI-szukają-domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=18533572[/URL] Dopóki nie ma długotrwałego DT lub DS nie ma kto zająć się łapką. :multi::multi::multi: Super! Dzięki :) Biduleńka. Po mału zaczyna się otwierać na opiekunkę, ale potrzebuje DT lub DS aby się tą łapinką zajął. Łoł :crazyeye: , byłoby bosko. A kiedy ciocia prosiaczkowo planuje konsultacje i naradę z TZ? Jedyneczka jest bardzo spokojna i od wczoraj zaczęła się garnąć do opiekunki. Ogonek dopiero trochę się rusza, ale zaczęła kłaść się na boku i pokazywać brzuszek do głaskania. Tutaj jest filmik z wczoraj: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=MPczAihzXz0&feature=youtu.be[/URL] Na filmie widać, że czasami podpiera się tą chorą nóżką dla utrzymania równowagi. Ale gdy idzie, to nóżka jest w górze. Psów, których nie zna boi się i powarkuje, ale nie atakuje, brak agresji. Była w kontakcie z innymi psami tylko przez kilka chwil, więc nie jest to miarodajna ocena jej stosunku do innych zwierząt, które znałaby dlużej niż przez 20 sekund. Twarda laska z cioci prosiaczkowo fiufiu :evil_lol:[/QUOTE] świetnie sobie radzi z tą łapką, jaka jest kochana, co może zdziałać miłość....od razu widać, że czuje się tam kochana i akceptowana, garnie sie do życia.
  10. [quote name='Gosiapk']Mamy jeszcze jedną bidę wyciągniętą z ex-schronu w Olkuszu, obecnie na krótkotrwałym tymczasie z podobną sytuacją z łapką :( [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qVLR_QYFYKg/TzOnDzzDGWI/AAAAAAAAB0U/-V7fzE8oVG4/s720/DSC00946.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UyFg6JVGYDE/TzOnCvyY8SI/AAAAAAAAB0M/Di1ogz7STq8/s720/DSC00941.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-I2tBLJwxOJU/TzOnPcYrynI/AAAAAAAAB1E/piSl7aWkeVg/s720/DSC00976.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LNbu5j_7bxA/TzOnVUKNtfI/AAAAAAAAB1c/LB8LH_BtSmo/s576/DSC00980.JPG[/IMG] Zmobilizujemy się do pomocy? :cool3:[/QUOTE] jak ona się porusza na tej łapce? staje?
  11. [quote name='elaja']No nic , trudno , zdrowie Pikusia najważniejsze . Kto robił wydarzenie ? Może w takiej sytuacji konieczne będzie wysyłanie wiadomości do wszystkich biorących udział z prośba o wsparcie leczenia . Można również poprosić o pomoc kundelkową skarpetę . ktoś kto potrafi zrobiłby jakiś bazarek ? Pikus dostał szansę i nie można tego zmarnować .[/QUOTE] Ja nie umiem robić bazarków ale mogę przekazać fanty na bazarek.
  12. [quote name='toyota']Farcia jest bardzo milutka, cały czas macha ogonkiem, nieważne, że krew pobierają czy robią zastrzyk, ważne , że człowiek jest obok. Bez protestów wszystko znosi. Zawsze te najgorsze bidy mają takie dobre charaktery.[/QUOTE] Aż się płakać się, kto ją tak urządził. Dobrze, że ją dostrzegłaś. Musimy jej pomóc.
  13. [quote name='evita2000'][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg811/scaled.php?server=811&filename=farcia7.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE] czy to nasz Farciulek z epoki dino?? Po zdjęciach wydaje mi się, że bardziej skomplikowana będzie operacja dolnej części łapki. Czy to będzie jedna operacja? Czy dwie?
  14. [quote name='michelle04']A co to za pieknę dziewczę, hę? :) [URL="http://w106.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6TKHW42Il6a"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi390/0d283c74000ba1454f32c382/roksi_002[/IMG][/URL] [URL="http://w106.wrzuta.pl/obraz/powieksz/5wruTw4xfbQ"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9926/ba5524200002dc504f32c380/roksi_001[/IMG][/URL] [URL="http://w106.wrzuta.pl/obraz/powieksz/5doOTuvXcwa"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18331/790c436b00185aeb4f32c380/roksi_004[/IMG][/URL][/QUOTE] boska jest, jakie pozy!!! ech żeby wszystkim pieskom się trafiały takie domy....
  15. [quote name='Basia1968']\pobyt w klinice po zabiegu byłby jak najbardziej trafną decyzją - ale to moje zdanie - zawsze lepiej jest trze kilka dni po tak poważnej operacji byc pod okiem specjalisty. Propozycja osoby z Torunia jest naprawdę rewelacyjna, a może właśnie sunieczka znajdzie domek migiem w Toruniu?? wtedy my przyjmiemy inną biedulkę na DT.[/QUOTE] też tak uważam, nawet bałam się, że miałaby jechac prosto po operacji. Trzeba zbierać fundusze. Zrobiłabym bazarek ale kompletnie nie umiem sie za to zabrać!!!
  16. Ja się nie znam na allegro cegiełkowym....
  17. [quote name='karusiap']Oprocz tego to raczej tak.... Bardzo prosze o wsparcie...Psiaki sa naprawde kochane,ale wszelkie wydatki weterynaryjne trzeba liczyc razy 6!!:([/QUOTE] wpłaciłam troszke, na razie nie dam rady więcej.
  18. To wspaniale. Te psiaczki są w całkiej dobrej formie chyba, oprocz tego, że straciły właściciela i bardzo są zagubione i zestresowane, nie?
  19. [quote name='karusiap']Romi dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!:):) Kacperka chcialam tylko pokazac jaki jest bossski:) bo oczywiscie nie oddam Go juz nikomu!:) Bardzo prosze oglaszac reszte psiakow. W 1 poscie jest ich wiek. aha znalazlam swoja karteczke z notatkami i ...Konik ma wlasciwie na imie Kucyk:)[/QUOTE] Kacperek szczęściarz! Jesteś kochana! Nigdzie nie będzie miał lepiej.
  20. [quote name='Basia1968']ma raka zapalnego, nadto cukrzycę insulinozależną, słabe serduszko. Po prostu jak się sypie to się sypie wszystko.[/QUOTE] o rany, trzymam kciuki, żeby wszystko się ułozyło jak najlepiej.
  21. [quote name='tamb']Dostała. Byłam teraz u Mieszka i Pikusia, chłopcy leżą przytuleni pleckami. Teraz wyprowadzę na siku towarzystwo z dołu, potem chłopaków z góry, i wezmę się do mojej pracy, której od 3 dni nie ruszyłam. Oby z Gerdunią było jutro lepiej.[/QUOTE] Pleckami się przytulili. Słodziaczki dwa. na pewno Z Gerdą będzie dobrze. Może ma zap wątroby? Albo gardło.
  22. [quote name='agusiazet']Niestety, DS to dla kalekiego psa niemalże nierealne![/QUOTE] Dlaczego nierealne??????? Myslmy pozytywnie. Znajdzie super domek!
×
×
  • Create New...