Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. jakby wczoraj.... Sonia już 1,5 roku i też mam tak samo :(
  2. [quote name='DONnka']"Robi się " ;) [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a804f91d2902.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3b6d50ea2bef.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c2930f80c7b6.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/34731931df0c.jpg[/IMG] Więcej zdjęć tutaj: [URL="https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fpicasaweb.google.com%2F109402763238656555159%2FDONek&h=wAQH8l4o4"]https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fpicasaweb.google.com%2F109402763238656555159%2FDONek&h=wAQH8l4o4[/URL] Uwaga ! Niektóre się ruszają :razz:[/QUOTE] nie działa u mnie ten link ze zdjęciami pies piekny!
  3. [quote name='Smyku']Ale rozpasany wróci Lolo z tych wakacji . Toguniu szykuj srebra i kryształy , bo gadziorek z miski nie będzie chciał jeść .[/QUOTE] grawerowane platyną.......
  4. witam, z mojego bazarku jest [B]651,80zł[/B] czekam na jeszcze jedną wpłatę ale jak do kilku dni nie dojdzie to chciałabym przelać pieniązki poproszę o dane do wpłaty na pw.
  5. [quote name='junoo']po kąpieli, zawinięty w ręcznik jest już zadowolony ;) w wannie troszkę mniej :P Chętnie :D Kąpać lubię, gorzej z suszeniem tylu kudeł :shake: 3 kudełki na krzyż 5 minut czesania :P czasem trzeba futro odświeżyć ;) dziękujemy :D Aron brudził mi pościel i ręce xD Męskie rozmowy ;) [IMG]http://i60.tinypic.com/2q9f0o2.jpg[/IMG][/QUOTE] no ale jaki pies spokojny! u mnie damskie rozmowy wyglądają dużo gorzej; Szelka zjadłaby chomika gdyby tylko wyszedł z klatki....
  6. są jakieś wieści o psiakach? jakieś nowe zdjęcia?
  7. moja Szelcia niestety też nie jest gościnna ale postaram się może jakiś bazarek sklecić po urlopie.
  8. [quote name='togaa']Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy, [B]Iwonko[/B] kochana !!!! [B]Nasza Ty Artystko i mistrzyni igły !!!![/B] Nasz nowy podopieczny; skrajnie wyniszczony [B]DUSZEK ![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253983-DUSZEK-cienki-jak-kartka-papieru-Waży-5-kg-powinien-10-kg-Pomocy-!!!?p=22251313#post22251313[/URL] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1118/aacbe6403a9b75cbmed.jpg[/IMG][/QUOTE] jaki biedny zaraz go odwiedzę
  9. [quote name='Maupa4']Będziemy i my. I coś tam ze sobą weźmiemy [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1256533b7fb29db3.html"][IMG]http://images55.fotosik.pl/401/1256533b7fb29db3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf1fa1cb2399c760.html"][IMG]http://images54.fotosik.pl/401/bf1fa1cb2399c760med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ec23151df954046.html"][IMG]http://images52.fotosik.pl/401/2ec23151df954046med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8561858d321c0bc8.html"][IMG]http://images54.fotosik.pl/401/8561858d321c0bc8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61d12a4d7386bf0d.html"][IMG]http://images51.fotosik.pl/400/61d12a4d7386bf0dmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='Maupa4']Nie powiem że ... żałuj ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d807d764f22fa749.html"][IMG]http://images55.fotosik.pl/401/d807d764f22fa749med.jpg[/IMG][/URL] I szelki Danki czyli Dani [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6ed592d53152413.html"][IMG]http://images55.fotosik.pl/379/f6ed592d53152413med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a56282f7cfc25767.html"][IMG]http://images52.fotosik.pl/379/a56282f7cfc25767med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e1c863b9e991c79.html"][IMG]http://images52.fotosik.pl/379/6e1c863b9e991c79med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='Maupa4']3 cm łapki... tkane ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9974c37392d8132.html"][IMG]http://images55.fotosik.pl/401/b9974c37392d8132med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e2de57846944dfd.html"][IMG]http://images51.fotosik.pl/400/7e2de57846944dfdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/255a9a8c7ac67064.html"][IMG]http://images51.fotosik.pl/400/255a9a8c7ac67064med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc4d97d394a79f2c.html"][IMG]http://images53.fotosik.pl/402/bc4d97d394a79f2cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3a9065caae3068d.html"][IMG]http://images53.fotosik.pl/402/d3a9065caae3068dmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='Maupa4']Były szelki Dani to teraz szelki Buni [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35bc8784236544f2.html"][IMG]http://images55.fotosik.pl/379/35bc8784236544f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20a415cf3c7ce6e1.html"][IMG]http://images52.fotosik.pl/379/20a415cf3c7ce6e1med.jpg[/IMG][/URL] A jak były szelki Dani, Buni i Dusi to muszą byc i szelki ... Dosi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/140b66f7c63f1d6b.html"][IMG]http://images55.fotosik.pl/379/140b66f7c63f1d6bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d0a9dafc87cb400.html"][IMG]http://images53.fotosik.pl/380/0d0a9dafc87cb400med.jpg[/IMG][/URL] Nie powiem zeby mnie szelki "pasjonowały" ale trening ... itd ...[/QUOTE] ja mam za daleko a chcę kupić taką obróżkę :placz: co z Twoim bazarkiem? będziesz go rozliczać?
  10. [IMG]http://i60.tinypic.com/2a0tab.jpg[/IMG] świetne:)
  11. [quote name='halcia']Etunie cos dopadło...wczraj myslałam ,ze wylew,białka nabiegnięte mocno krwią.Pierwsza pomoc dorazna domowym sposobem-rutinoskorbin.Potem tel.do weta,powiedział,ze to nie wylew,bo miała by rzucanie głową i zataczanie,a ona zachwuje sie normalnie,tylko te oczy straszne...Pytałam czy wracac na jakies leczenie,powiedział,ze musiało jej skoczyc ciśnienie..i sprawa tyczy tylko oczu.Ze rutinoskorbin powinien pomóc.Tak ze siedzimy w Mielcu, ale wiecej siedze przy niej,do schronu latam na krócej ,rano i po południu,nie wychodzimy w upał i obserwuje....Ciut lepsze oczka,ale jeszcze brzydkie.Co sie oryczałam to moje,nie wyobrazam sobie zycia bez Etuni.[/QUOTE] a wet ją widział może powinien jednak?
  12. [quote name='andzia69']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: pierwszy raz w życiu ktos mi powiedzial, ze działam uspokajająco :) Ja i mój pesymizm zawsze i wszędzie raczej tak nie działają :lol: Ostatnio devonerka kazała mi sobie kupić różowe okulary ;)[/QUOTE] to kup dwie pary jedną dla mnie
  13. [quote name='asl']Nie wiem czy dobrze pamiętam ale z miesiąc temu Anabell1979 kupiła u mnie ubrania za 100 zł i przelała całą należność chyba w ciągu tygodnia. Nie pisałyśmy zbyt wiele. Wysłalam pw z nr konta i potem pieniążki przyszły więc może ureguluje należności[/QUOTE] oby chciałabym aby psiak nic nie stracił
  14. [quote name='Katarzyna Starkiewicz'][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]zgłaszam anabell1979 , zauważyłam, że robi dużo zakupów na innych bazarkach, ale nie płaci za fanty. Brak odpowiedzi na pw, mimo logowania. [/COLOR][/SIZE] [/B][/QUOTE] też u mnie kupiła; wysłałam juz dwa pw i nic; czyli nie ma co liczyć na wpłatę.....
  15. [quote name='jolantina']Ja już krzyczę - krzyczę, że masz rację! Ale myślę, że Bart spanikowany był sesją zdjęciową. Dziewczynka chciała pokazać jak go kocha (niestety widać, że bez wzajemności) i dlatego tak go obejmuje. Na codzień jest pewnie większy luz i wzajemne zrozumienie.Jeżeli tylko wszyscy będą chcieć to będzie dobrze.[/QUOTE] całkiem możliwe, że jest zestresowany właśnie jej obecnością skoro nie pałają do siebie sympatią
  16. zdjęcia okolicy ładne jednak Bart jest na nich mocno zestresowany i uległy wiem, że zaraz posypią się gromy ale na każdym zdjęciu ma podkulony ogon i skulone uszy wygląda ładnie na tle tych traw ale ciałem mówi co czuje. ps. a dziewczynka jeśli tak go będzie łapała za szyję jak na tym zdjęciu to nigdy u niego na sympatii nie zyska teraz możecie na mnie krzyczeć
  17. Romano jeśc Ci nie dają???? No z lapaniem moczu to nigdy nie jest wesoło... Będziesz musiała biegać z pojemniczkiem :diabloti:
  18. co słychać u Neli?
×
×
  • Create New...