Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. a wiadomo, które gabinety usypiają jej psy? Można napisać do małopolskiej izby weterynaryjnej z informacją, że są takie gabinety żeby je sprawdzili. A przed tą babą trzeba wszystkich przestrzegać. Moge dostać jakieś jej namiary na pw?
  2. świetnie wieści :) jak będziesz miała fotki to chętnie pooglądamy :)
  3. jaki szybki zwrot akcji, dało się :)
  4. :snipersm:Boże drogi, co jeszcze spotka te biedne zwierzaki :( Takie slicznoty, oczka pełne życia, babe bym rozerwała na strzępy :snipersm::snipersm:
  5. dobre wieści, dziękujemy
  6. [quote name='paoiii']PILNIE!!! Potrzeba wizyty przedadopcyjnej dla: -szczeniaka z Kłaja w DĄBROWIE GÓRNICZEJ! -dla doroslego psa w okolicach Bielska KOJARZYCIE KOGOS???[/QUOTE] z okolic Bielska jest togaa, tamb.
  7. :mad::mad:ale się wystraszyłam, że ją gdzieś wywiozłaś :mad:
  8. zabrała ją ze sobą na wakację? tylko na chwile? gubie sie juz...
  9. przelałam pieniązki z bazarku Amok na konto iwoniam proszę o potwierdzenie na wątku po otrzymaniu wpłaty [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228555-rozliczanie-na-pieski-z-Amoka-do-01-07-2012-do-godz-22-00[/URL]
  10. [quote name='missieek']SZCZENIAKI u mojej mamy piesek Raszko [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=799[/URL] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/raszko/raszko1[/IMG] suczka Runa [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=800[/URL] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/runa/runa3[/IMG] suczka Falka [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=804[/URL] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/falka/falka9[/IMG] suczka Szelka [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=805[/URL] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/szelka/szelka1[/IMG] i jeszcze jedna suczka, fotek narazie nie mam ale jeszcze pamiętajmy o podrostkach Mirka, Brega, Leon[/QUOTE] jakie one będą? Rozmiarowo, jak myslisz?
  11. [quote name='Poker']Ale superaste wieści :multi: Miłość czyni cuda, a jak oni słodko wyglądają szepcąc sobie nawzajem do uszek. :loveu:Balsam na serce. Żeby tylko dzieciufff z tych zalotów nie było :eviltong: Z mojego bazarku będzie marne 28 zł.[/QUOTE] Poker każda złotówka się liczy :)
  12. to Yeti tam już jest? szkoda jej, żeby jej tam nie zmarnowali, u Ciebie miała tak dobrze :(
  13. jaki jest koszt takiego kojca?
  14. Siodemka czy Ty Leonka bierzesz do siebie? Bo coś mi chyba umknęło:)
  15. [quote name='Karilka']Majaa - ok. Od tej chwili to jest wątek Milvy, która jest w ŁODZI. Ciesze się, że nie będzie już tutaj dyskusji Majaa VS Ania102. Właśnie wyjeżdżamy do domu - jestem dostępna pod telefonem w razie jakichkolwiek pytań. Nie wiem, czy dam rade relacjonować na bieżąco, wydarzenia Milvowe ale - damy rade.[/QUOTE] szerokiej drogi zatem :)
  16. bedzie sie pudrować maleńka ....
  17. cudne wiesci!!!! cudne!!!!
×
×
  • Create New...