[quote name='missieek']SZCZENIAKI u mojej mamy
piesek Raszko [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=799[/URL]
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/raszko/raszko1[/IMG]
suczka Runa [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=800[/URL]
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/runa/runa3[/IMG]
suczka Falka [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=804[/URL]
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/falka/falka9[/IMG]
suczka Szelka [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=805[/URL]
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/szelka/szelka1[/IMG]
i jeszcze jedna suczka, fotek narazie nie mam
ale jeszcze pamiętajmy o podrostkach
Mirka, Brega, Leon[/QUOTE]
jakie one będą? Rozmiarowo, jak myslisz?