Jump to content
Dogomania

Bagira

Members
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Bagira

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  UK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bagira

  Akita I Koty

  Moja nadal nienawidzi koty... Nic sie nie zmieniło. Dla dzieci pies aniol.
 2. Akita szybko sie meczy na długim spacerze. Woli wolny czas z ukochana osoba. Kładzie na plecy rozłozy nogi i jest happy. Każdy co ma Akite zna ten cudny obrazek :)
 3. Do jakiego wieku sunia może mieć młode ? Moja ma 6 lat czy to nie za pozno na pierwsze krycie?
 4. Proszę wybaczyć, ze nie mam odniesienia do danej choroby ale zwyczajnie nie wiem co to może być. Sunia, glownie po przebudzeniu się krztusi, czasami, wymiotuje z tego powodu. Trochę jak astma ale to trwa od tygodnia. Rasa Akita amerykanska, lat 5.5. Mam jechać na szczepienia teraz i nie wiem czy powinnam , bo jak to jakieś zapalenie czy coś. Co możecie doradzić ? Dziekuję Beata i Nikita
 5. Akitas ,to pies w ciele człowieka

 6. Akitas ,to pies w ciele człowieka

 7. Bagira

  Akita a dziecko.

  Moja Niki jest wychowana z moimi dziecmi 6 lat i 4.5 , Niki ma 5.5 . Wiec moj wniosek.. Toleruje i kocha, ale ...ma czasem dosc i wiem kiedy bo albo leci do mnie alboi usieka pod stół. raz syna ugryzla ale jak by mna mnie ktos skoczyl tez bym to zrobiła!!! Moja jest WYBITNIE tolerancyjan dla dziewci ktore ja lubie dla obcych juz nie. Moze zaatakowac, bo sa obce .
 8. Moja ma 5.5 roku waga okolo 50 kilo.. Jest idelana nie ma nadwagi. Wysoka na 70 cm.
 9. 1 prawa, o jaki szkoleniu mowa??? 2 Akita MUSI miec kontakt z Alfą, w przypadku takich psów to jest koniecznosc!!! 3. Akita mloda , to jak rekrut we wojsku..Musi miec szkolenie i przewódce.Jak Przewódca/ alfa da ciała nie win psa za to ze kiedy bedzie miec 2 lat wymknie się spod kontroli... 4. Jak masz czas dla psa , masz lepszego przyjeciela niz wlasna matka!!! 5. Niema lepszego psa jak spełnisz 4 powyzsze punkty!!!!
 10. Nie, nie kapię jej. Ale u kotów pchly zauwazyłam, wiec może srodek nie pogł.
 11. Podejrzewali ropomacicze, ale po wszystkch badaniach to wykluczyli. Podałam wczesnie srodek na pchly i co tam jeszcze Bayer i chyba po nim tak sie drapie.
 12. Miła badany mocz, krew i usg. Wykluczyli wszystko. Moze to być nie wiem potrzea rozrodu?? Głupie pytanie ale ja wiem wszytko mozliwe. Jedzenie to samo od dawna.
×
×
 • Create New...