-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
Pinio jest u Marzeny Kwiaciarenki jak będę u niej przy okazji to zrobię zdjęcia i dam znać jak on tam :)
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Kejciu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte - musi być dobrze! my czekamy na wizytę do piątku z Tobim którego z Paulina1993 znalazłam w rowie z potrzaskaną miednicą i pękniętym kręgosłupem i siedzimy jak na szpilkach że to jeszcze 3 dni ... Najgorsze jest czekanie....człowiek już chciałby wiedzieć na czym stoi :(no i czas czas czas na działanie aby był dłuższy -
Bardzo Wam dziękuję za podnoszenie na duchu bo mimo wszystko czasem nachodzi mnie mała panika. Musi być dobrze - też sobie tłumaczymy że jakby było bardzo źle to by powłuczył nóżkami a on się sprawnie przekręca i nawet próbuje opierać na tych nóżkach więc może nie jest tak źle. Biorę urlop na piątek i razem z Dorotą pojedziemy z naszym okruszkiem do doktora.
-
Niestety w Legionowie nie uda nam się przyspieszyć - doktor powiedział aby trzymać się Bissennika. Przyspieszyłyśmy wizytę o 2h - z 17 na 15 ale może coś się jeszcze uda zrobić... Przez tel przeprowadził szybki wywiad czy je, pije, siku, kupa - i powiedział tylko jeszcze aby był w kennelu i ograniczyć ruch co oczywiście ma od soboty :)
-
Madzie bardzo dziękujemy :) Narazie poczekajmy do piątku do konsultacji z dr Bissenikiem - bo tak naprawdę jeden wet nie widział na rtg pęknięcia kręgosłupa, drugi już tak - zdjęcie jest słabej jakości więc powtórzymy wszystko w piątek i będziemy podejmować decyzje. Jeśli koszt operacji nie będzie duży może jakoś udźwigniemy to ( będę piekła ciastka dzień i noc na bazarek hehe ) ale jeśli koszty będą duże to będziemy pewnie szukać Fundacji i zrobimy zbiórkę na pomagam.pl - każda pomoc będzie na wagę złota. Ja dzisiaj z racji poniedziałku jakoś optymistycznie się nastawiłam i myślę że będzie dobrze :-)Pozatym nie wiedziałam że będzie taki odzew i chęć pomocy z Waszej strony za co OGROMNIE OGROMNIE dziękujemy