Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Wczoraj rozmawiałam z Pauliną - jest totalnie bezprobemowy, nie szczeka, cichutki, apetyt dopisuje. Czekam na obiecane zdjęcie jak otrzymam to od razu wstawię :)
  2. A jak dzieczynka ma na imię ?Dobrusia czy Tosia ?:) bo zerknęłam na tytuł i już się pogubiłam :D
  3. Pinio jest u Marzeny Kwiaciarenki jak będę u niej przy okazji to zrobię zdjęcia i dam znać jak on tam :)
  4. Ja mam strachulca z Chrcynna już 3 lata ale jej strach ma zupełnie inny wymiar niż Dobrusi więc Dobrusia rokuje lepiej :) u nas akurat kong się sprawdził ale tak jak mówię inny przypadek :)
  5. trzymam kciuki za szybką socjalizację Dobrusi. Dziewczyny a może macie konga albo matę węchową aby ją czymś zainteresować i może rozładować stres ( zmęczyc psychicznie ) ?
  6. Kciuki zaciśnięte - musi być dobrze! my czekamy na wizytę do piątku z Tobim którego z Paulina1993 znalazłam w rowie z potrzaskaną miednicą i pękniętym kręgosłupem i siedzimy jak na szpilkach że to jeszcze 3 dni ... Najgorsze jest czekanie....człowiek już chciałby wiedzieć na czym stoi :(no i czas czas czas na działanie aby był dłuższy
  7. Kochani mamy kolejne wpłaty zaznaczę je w poście rozliczeniowym jutro rano Nesiowata 20zł b-b 20zł
  8. Bardzo Wam dziękuję za podnoszenie na duchu bo mimo wszystko czasem nachodzi mnie mała panika. Musi być dobrze - też sobie tłumaczymy że jakby było bardzo źle to by powłuczył nóżkami a on się sprawnie przekręca i nawet próbuje opierać na tych nóżkach więc może nie jest tak źle. Biorę urlop na piątek i razem z Dorotą pojedziemy z naszym okruszkiem do doktora.
  9. Mam kolejną wpłatę od jola_li - 50 zł dziękujemy :*
  10. Niestety w Legionowie nie uda nam się przyspieszyć - doktor powiedział aby trzymać się Bissennika. Przyspieszyłyśmy wizytę o 2h - z 17 na 15 ale może coś się jeszcze uda zrobić... Przez tel przeprowadził szybki wywiad czy je, pije, siku, kupa - i powiedział tylko jeszcze aby był w kennelu i ograniczyć ruch co oczywiście ma od soboty :)
  11. Mam już wpłatę 30zł od Konfirm31 - dziękujemy Krysiu :)
  12. Madzie bardzo dziękujemy :) Narazie poczekajmy do piątku do konsultacji z dr Bissenikiem - bo tak naprawdę jeden wet nie widział na rtg pęknięcia kręgosłupa, drugi już tak - zdjęcie jest słabej jakości więc powtórzymy wszystko w piątek i będziemy podejmować decyzje. Jeśli koszt operacji nie będzie duży może jakoś udźwigniemy to ( będę piekła ciastka dzień i noc na bazarek hehe ) ale jeśli koszty będą duże to będziemy pewnie szukać Fundacji i zrobimy zbiórkę na pomagam.pl - każda pomoc będzie na wagę złota. Ja dzisiaj z racji poniedziałku jakoś optymistycznie się nastawiłam i myślę że będzie dobrze :-)Pozatym nie wiedziałam że będzie taki odzew i chęć pomocy z Waszej strony za co OGROMNIE OGROMNIE dziękujemy
  13. I jeszcze filmiki i kilka zdjęć od Doroty jak u niej czekaliśmy na Paulę :) Zobaczcie na jednym z filmików jak on się porusza jak się przekręca
×
×
  • Create New...