Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Hihihi ale się uśmiałam. Ja natomiast dzisiaj miałam telefon, Pan pyta czy ogłaszam Dolarka, więc ja szczęśliwa że ktoś w końcu dzwoni o Dolarka a Pan do mnie, że bardzo docenia że pomagam bezdomnym zwierzętom ale on to dzwoni z Generali i chciałby mi zaproponować ubezpieczenie i plan odkładania na emeryturę. Myślałam że z krzesła spadnę, już poprzez ogłoszenia na olx szukają kontaktów, nr telefonów aby kogoś naciągnąć i zgarnąć dla siebie prowizję.
  2. Takie sobie kijki przynoszę ze spacerów : Ulubiona zabawka musi być zawsze na oku, nawet podczas jedzenia
  3. Ta dammmm - a kogo my tu mamy ? I proszę o brawa dla mnie bo to mój pierwszy w życiu samodzielnie wgrany filmik, hihi :). Dzięki instrukcji kiyoshi, dzięki Iza <3.
  4. Dziękuję Hop! za wizytę u weta z Dolarkiem. Dobrze, ze zdrówko dopisuje:). A waga piękna że ho! ho! ho! :). Należy się pochwała i chociaż jednodniowa dyspensa od diety jako nagroda :). A że Dolarek humorzasty to się wcale nie dziwię. Żebyście widzieli mój humor jak jestem głodna, hihi. No i musi sobie jakoś radzić, stąd te drobne kradzieże ze stołu. Z drugiej strony wcale nie wiadomo czy to Dolarek, hihi ? Za łapę przecież nie złapany na gorącym uczynku :). Dolarku, jesteś taki cudowny że nie rozumiem jak nikt się nie zakochał w tobie do tej pory. Dla mnie jesteś ideałem. Dziękuję hop! za zdjęcia, podmienię w ogłoszeniach i oczywiście z przyjemnością zmienię w nich też wagę na mniejszą.
  5. On ma je z drugiej strony, ale wszystkie zdjęcia jakie ma są od tej "bezłaciatej" strony :)
  6. Tak, Irysek już po SPA, niedawno w sumie z niego wrócił. Był bardzo grzeczny, zarówno w aucie jak i salonie piękności. Po kąpieli bardzo nam się chłopak wybielił :). Poza tym chłopaczek bezkonfliktowy, ładnie chodzi na smyczy, Aneta mówi że można go już spokojnie ogłaszać.
  7. Dzień dobry. Z ogłoszeń cisza niestety. Chyba będę musiała się do Kasi uśmiechnąć po jakieś wiosenne zdjęcia.
  8. Malwinka spędzała niedzielę bardzo aktywnie. I ma na swoim koncie ogromny sukces- kooo i siooo na smyczy :).
  9. To prawda, domek rewelacja :). Karolina -DZIĘKUJĘ Los Malwince wynagrodził tę całą poniewierkę, Radysy, nietrafioną adopcję. To jeszcze trochę Malwy i jej cudownych psich przyjaciół:
  10. Dzień dobry Dolarku. Może wiosna ci domek przyniesie, taką mam nadzieję. Wczoraj był jeden telefon ale głupi, szkoda nawet komentować. Ale nie poddajemy się, na pewno gdzieś domek dla ciebie jest.
  11. Czekamy, czekamy. Może w weekend ktoś zadzwoni...
  12. Dziękuję za wizytę u weta :). To z Iryska kruszynka, chyba ta dłuższa sierść go powiększa. No i najwieksze zaskoczenie z tą kastracją. Ciekawa jestem czy był kastrowany w Radysach ale po tych pozostawionych niciach obstawiam ze tak. No nic, po SPA i zdjęciach ruszamy z kopyta z ogłoszeniami :).
  13. Jakby co to ja mam konto na Safe Animal i mogę wprowadzić dane. Koszt to 39zł. Ja osobiście wolę sama wprowadzic bo mam pewność że są wprowadzone i w przypadku zwrotu z adopcji (odpukać ale mi się tak zdarzyło w przypadku Malwinki czy Ivo) mogłam wejść i edytować dane, zmienić na dane nowego właściciela).
  14. Ja również się przywitam, życzę miłego piątku a Pomadce domku :).
  15. Prześliczny Irysek, dzięki Aneta :). Futerko wymaga prania, już nie mogę sie doczekać aby zobaczyć Iryska po SPA :).
  16. Na konto Pomadki wpłynęła deklaracja za marzec od Dulska -20zł. Ślicznie dziękuję <3.
  17. Na konto Iryska wpłynęły deklaracje stałe i jednorazowe za które ślicznie dziękuję <3 5zł -Istar19/-8.03.2018/stała III 100zł -Agnieszka Kołodziej-Pawełek /08.03.2018 /jednorazowa 100zł -Anna Dubińska /08.03.2018 /jednorazowa --> (Pańcia Lemoniady) :)
×
×
  • Create New...