Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Na koncie Pomadki pojawiły się nowe deklaracje za maj od : 30zł-bakusiowa/21.05.2018/stała V 20zł -J.Kotecka /21.05.2018/stała V Dziękuję bardzo <3
  2. Odpisałam Panu że jego imię też mi się nie podoba ale jakoś muszę z tym żyć :). Może faktycznie zmienię imię na Łatka. Nie wiem czy ona reaguje na swoje imię, Łatka brzmi podobnie jak Pomadka a jest bardziej "psiowe" :).
  3. Tak, wtorek już jutro :). Jednak lepiej się nie nakręcać zbytnio . Pani fajnie brzmiała ale są też pewne minusy, chociaż nie przekreślające adopcji.
  4. Dzień dobry wszystkim odwiedzającym wątek :). Tak na rozpoczęcie dnia taka wiadomość przesłana przez olx :)
  5. Wyróżniłam dzisiaj Pomadce jeszcze jedno ogłoszenie na Katowice
  6. Ehh, podczytuję ten wątek i jestem wzruszona na maksa .
  7. Dziękuję :). Tak bardzo bym chciała, żeby Pomadka już wylegiwała się w swoim własnym łóżku, tak jak Emka.
  8. Niestety w ciągu ostatnich kilku dni cisza, nie było telefonów, nawet tych głupich. No ale nie poddajemy się. Przed nami weekend, więcej czasu na przeglądanie ogłoszeń, może Pomadka kogoś zauroczy.
  9. Miałam kilka dni temu telefon o Dolarka. Po pierwszej rozmowie wydawało mi się, że to może być dobry dom dla Dolarka. Pani podała dane do wizyty, nasza Anecik zgodziła się ją przeprowadzić. Potem jednak pani zaczęła coś kręcić, nie była do końca zdecydowana czy to ma być Dolarek a może jakiś inny piesek, że musi jeszcze przemyśleć itp. No i tak czar prysł :(.
  10. Już podsyłam nr konta, bardzo dziękuję. A imię sunia już ma , dzięki mamie chrzestnej z FB. Sunia ma na imię Dasza (Daszka) :).
  11. Podobno jest młoda ale szczegółów nie znam. Chyba dowiem się dopiero jak sunia przyjedzie do Kasi i zobaczy ją wet. Mam nadzieję, że w rzeczywistości taka właśnie jest :)
  12. Kochani, zmiana planów. Wszystko przez to, że wczoraj założyłam wątek a dopiero dzisiaj zadzwoniłam do Radys aby zarezerwować Krewetkę. Dzisiaj okazało się, że sunia jest już zarezerwowana przez kogoś innego i jutro jedzie do DS. Powiedziałam Pani z Radys że w takim razie potrzebuję chwilę aby wybrać inną sunię i wtedy ta Pani powiedziała, że jest taka sunia do połowy łydki przyjęta w tym miesiącu i podesłała mi jej zdjęcie. Tak sobie myślę, że los uśmiechnął się do suni bo przecież ona była niewidoczna dla świata (spoza galerii) i nie chcę odbierać jej szansy, która tak niespodziewanie się dla niej pojawiła.. Zdecydowałam że zabiorę ją na miejsce Krewetki. Mam nadzieję, ze pozostaniecie nadal ze mną i deklaracje złożone na Krewetkę przejdą na tę bezimienną sunię :).
×
×
  • Create New...