Kochani, zmiana planów. Wszystko przez to, że wczoraj założyłam wątek a dopiero dzisiaj zadzwoniłam do Radys aby zarezerwować Krewetkę. Dzisiaj okazało się, że sunia jest już zarezerwowana przez kogoś innego i jutro jedzie do DS.
Powiedziałam Pani z Radys że w takim razie potrzebuję chwilę aby wybrać inną sunię i wtedy ta Pani powiedziała, że jest taka sunia do połowy łydki przyjęta w tym miesiącu i podesłała mi jej zdjęcie.
Tak sobie myślę, że los uśmiechnął się do suni bo przecież ona była niewidoczna dla świata (spoza galerii) i nie chcę odbierać jej szansy, która tak niespodziewanie się dla niej pojawiła.. Zdecydowałam że zabiorę ją na miejsce Krewetki. Mam nadzieję, ze pozostaniecie nadal ze mną i deklaracje złożone na Krewetkę przejdą na tę bezimienną sunię :).