-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Niestety imienia nie znam, nie przedstawiła się. Po głosie wnioskuję, że była to już starsza pani. Szuka maleńkiej suni. Zapytałam czy nie ma u nich w mieście albo niedalekiej okolicy jakiegoś schroniska. Powiedziała że jest ale są tam same duże psy i stare. Więc ja na to że starsze psy też potrzebują domu, człowieka, opieki. Pani na to że stare psy chorują! Ot, taka rozmowa podobna do wielu innych w jakich mam wątpliwą przyjemność uczestniczyć.
-
Tak, już po wizycie i Ulafeta dałaby tam psa. W rozmowie Pani jest naprawdę super, bardzo miła, ciepła, jak jej opowiadałam historię Dolarka to głos jej drżał tak bardzo była przejęta. W domu Panie mają dwa adoptowane koty, zadbane , wypielęgnowane. Ale są pewne ale ..... Pani jest młoda, jeszcze studiuje. Wynajmuje mieszkanie w W-wie razem z kuzynką. Rodziców Pani ma w Łowiczu, więc w razie ew. wyjazdu bez psa Dolarek spędzałby czas u rodziców. No i trzeba by zorganizować transport bo Pani nie jest zmotoryzowana ale pomoc w transporcie oferowałam w ogłoszeniu, więc teraz muszę chyba jakoś pomóc. I przez to wszystko mam dylemat chociaż wszystko zależy od człowieka , jego odpowiedzialności .
-
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Roxi waży 5.5 kg a powinna tak co najmniej 8kg. Trzeba niunię podtuczyć. -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Tak, to mały szorściaczek :) -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Kasia wybiera się z Roxi dzisiaj do weta. Nie wygląda na jakąś bardzo chorą ale lepiej niech ją wet obejrzy. Niestety sunia to same kosteczki, jest strasznie zabiedzona i zaniedbana. -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Później zadzwonię do Kasi, będą pierwsze wieści o Roxi. -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję, później podeślę :) -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo ślicznie dziękuję <3. Jutro podeślę konto bo dzisiaj już padam, ciężki dzień za mną. -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Zapasowy II -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Deklaracje stale: 20zł -Jagoda Kotecka: V,VI 50zł -Aldona Mijalska :V,VI ........................................................................... Deklaracje jednorazowe: 100zł-Dusia-Duszka /wpłacone 20zł -Basia Pus/wpłacone coś-Iwona Rabiczko 20zł -Nesiowata (Dogo) /wpłacone 30zł -Jagoda Kotecka/wpłacone ............................................................................ Wykaz wpłat: 100zł-Dusia-Duszka/23.05.2018/dekl.jednorazowa 50zł -Aldona Mijalska /24.05.2018/stała V 20zł -Nesiowata /24.05.2018/jednorazowa 498.5zł -spadek po Irysku 70zł -Jagoda Kotecka /25.05.2018/stała V,VI, bonus 20zł -Basia Pus /01.06.2018/jednorazowa 40zł -p. Jacek spoza FB /wpłata 19.06.2018 50zł -Aldona Mijalska /25.05.2018/stała VI Razem wpłaty :848.5zł ........................................................................................ Wykaz wydatków: 8zł -odrobaczenie/23.05.2018 100zł -hotel V 17.5zł -wyróznienie olx 300zl-sterylka /21.06.2018 35zł -czip /21.06.2018 280zł -hotel VI (od 01.06-28.06) / 28.06.2018 39zł -rejestracja czipa w safe animal 69zł -przeksiegowanie na konto Daszki Razem wydatki: 848.5zł ......................................................................................... Stan konta: 0 zł -
Cóż mogę napisać! Kompletnie tego nie planowałam . Miałam zabrać Daszkę i to wszystko. No i nawinęła się ona -roboczo nazwałam ją Roxi . Taka sierotka, rozwichrzona, przerażona, bidulka. Serce mocniej zabiło. Nie mam dla niej nic, kompletnie nic :(. Nawet jednej choćby jednorazowej deklaracji. Kochani pomóżcie po raz kolejny ...... BARDZO PROSZĘ O DEKLARACJE STAŁE I JEDNORAZOWE
-
Dzisiaj rano zrobiłam Tyci ogłoszenie na Katowice i wyróżniłam. Zobaczcie ile odsłon i obserwujących tylko od dzisiaj od rana. Ładnemu i małemu w życiu łatwiej . Było już kilka telefonów, niektóre odrzuciłam od razu (bo w domu królik a Tyćka poluje, bo pańcia w ciąży a nie chcę aby Tycia podzieliła taki sam los jak Alis od Anuli i Bogusik , a to ktoś się wycofał jak dowiedział się ze będzie musiał zrobić sterylkę i zezygnował, itp). Jakoś żaden jeszcze nie rzucił mnie w 100% na kolana ale jestem dobrej myśli.