-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
No i super :). Brzydka, poschroniskowa sierść to już przeszłość, teraz odrośnie piękna, lśniąca . Szczególnie ta pod brzuchem była okropna , taka brązowa od mokrego /wilgoci. Ślicznie Frezja wygląda na tej fotce <3. Cieszę się, ze for calm dotarł, ciekawa jestem efektów , no ale to za jakiś czas dopiero. Hop! odzywaj się częściej niż dopiero pod koniec czerwca, my tu spragnieni wieści o Frezji :)
-
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
W czwartek będzie sterylka. Trzymajcie kciuki. -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Roxi ma rok, max dwa lata. W dokumentach z Radys ma wpisany 1 rok. -
Mamy w tej chwili 320zł (dwie deklaracje na łączną kwotę 30zł są tylko do konca roku) więc na hotelik na styk mamy, i to też pod warunkiem że nikt się nie wykruszy po drodze. Musimy dodatkowo zapewnić karmę (a Frezja musi mieć i suchą i mokrą aby mieszać ją razem z suchą), lek na padaczkę Phenoleptil (koszt chyba coś ok. 50zł/mcs ) oraz suplement uspokajający For Calm -koszt ok 30zł/msc, więc stałych deklaracji powinna mieć min.400zł/mcs. Nie liczę tu diagnostyki specjalistycznej , bo tu trzeba będzie żebrać dodatkowo, robić bazarki :(. A tego szykuje się sporo-padaczka, kręgosłup, głuchota, zęby do czyszczenia , itd :(.
-
Nie, podczas gdy zostawała sama nigdy niczego nie zniszczyła. To chyba dobra informacja bo o ile szczekanie nie jest jakoś specjalnie uciążliwe w przypadku gdyby zamieszkała w domku jednorodzinnym to niszczenie jest uciążliwe zarówno w przypadku domku jednorodzinnego jak i mieszkania w bloku. Może z czasem uda się wyeliminować takie zachowanie. Frezja zachowywała u mnie czystość, wpadka zdarzyła się ze dwa razy.