Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Na koncie Praliny wpłata stałej deklaracji od Agnieszka103 -5 zł. Ślicznie dziękuję <3. Jak już pisałam we wcześniejszym poście Pralina od południa już u szafirków. Może dzisiaj albo jutro Hania wejdzie na wątek i napisze coś więcej. Hania mówiła, ze Pani była przejęta sytuacją, że gdyby wiedziała że jej sytuacja tak się zmieni to by nie brała psa. Dla mnie to jednak żadne wytłumaczenie. Pani oddała legowisko i resztę karmy, smycz i szelki (ale zdaje się ze szelki to Pralina dostała jako wyprawkę od nas przy adopcji, nie pamiętam czy smycz również). Hania mówiła, że Pralina jest otwarta i pogodna. No i gruba niestety-mała główeczka i potężny tułów. No i dodatkowo musimy ją zaszczepić bo szczepienie na wściekliznę skończyło jej się w kwietniu a pani niby z powodu jej wyjazdu i całej sytuacji nie dopatrzyła. To na razie tyle, zaczynamy wszystko od początku , niestety z nadmiarem kilogramów :(. Aha, zamówiona karma Brit Premium Light dotarła dzisiaj do hoteliku.
  2. Na konto Praliny wpłynęła pomoc 10zł. Bardzo pięknie dziękuję <3. A Pralina już u szafirki.
  3. Na konto Praliny wpłyneły pieniążki w kwocie 30zł od MikAga. Pieknie dziękuję <3
  4. Zamówiłam dzisiaj Pralinie worek karmy.
  5. Oj tak, jest cudowny - chciałabym aby każdy psiak miał taki domek :).
  6. Na konto Frezji wpłynęła stała deklaracja 10zł za VII od pani Irenki z Katowic. Dziękuję pięknie <3.
  7. Konto Pralinki już nie jest puste, serdecznie dziękuję Kochani za wpłaty <3. 250zł -Aska7 /05.07.2018 300zł -helli /05.07.2018 20zł -Nesiowata /05.07.2018 30zł-agat21 /05.07.2018
  8. Tysiu, jutro trafi :). Nie ma na co czekać.
  9. Wrzucę na pewno! Ona już w schronie była grubaskiem a teraz to nawet nie potrafię sobie wyobrazić :( Bardzo dziękuję, każda złotóweczka na wagę złota. Konto za chwilkę wyślę. To prawda, pani bez serca :(
  10. Witaj Nadziejko. Będę myślała o bazarku, tylko nie wiem jeszcze kiedy, muszę pomysleć bo niedługo wyjazd urlopowy i nie wiem czy jeszcze przed czy po urlopie go zrobić.
  11. Dziękuję Tysiu :) Bardzo dziękuję, już podsyłam <3
  12. Dziękuję bardzo, grosik do karmy się przyda:). A Asce7 i Helli jestem strasznie wdzięczna, wczoraj byłam totalnie załamana a dzisiaj wiem że damy radę :). Dziękuję zachary, to bardzo, bardzo dużo <3.
  13. Tysiu, zdjęcia które się nadają to tylko te sprzed roku. Tych jest sporo na jej wydarzeniu na FB (tym starym), wątku na Dogo nie mogłam znaleźć, myslałam że go tu nie zakładałam. Ale jak wiesz Pralina teraźniejsza odbiega od tej ze zdjęć :( https://www.facebook.com/events/517063851969423/?active_tab=discussion
  14. Jezu drogi, tak się cieszę. Dziękuję helli kochana <3. Już podsyłam konto.
  15. Pięknie dziękuję, bardzo się przyda pomoc, grosik do grosika i się uzbiera <3 Aska7, gdybym była koło Ciebie to bym Cię wyściskała <3. Dziękuję stokrotnie <3
  16. Na konto Dolarka wpłynęły wpłaty od: 50zł -Maciej Kościelak /04.07.2018/stała VII 100zł -Marta Krupa /04.07.2018/VI i VII Bardzo dziękuję <3.
  17. Na konto Pomadki wpłynęły nowe deklaracje, pięknie dziękuję <3. 10zł -dorota1/04.07.2018/stała VII 40zł -Marta Krupa /04.07.2017/stała VI,VII
  18. Ehh, do pinczera to jej teraz daleko :(
×
×
  • Create New...