Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Oj potwornie, ja nie wiem jak można było patrzeć na tak utuczonego psa i nic nie robić :(. Dokładnie tak :)
  2. Pieniążki wczoraj wpłynęły na konto. Ślicznie dziękuję <3.
  3. Agatko, to może przeznacz na jakiegoś bardzie potrzebującego psiaczka, tam od ewu ich tyle jest w potrzebie :(.
  4. Daszka ze swoją większą koleżanką :). Koleżanka jeszcze chyba do końca nie rozumie co to za młody czort przyjechał :)
  5. Może na zdjeciu Poamdka wygląda na speszoną ale raczej nie była :). Kasia mówiła, że wszystkich gości wylizała :).
  6. Może i daleko do końca sierpnia ale jak wiemy do tej pory kolejka po Pomadkę jakoś się nie ustawiała. A tu mam naprawdę dobre przeczucia . Wierzcie mi że na mnie bardzo rzadko dzwoniące domki robią dobre wrażenie, zwykle mam dużo albo same wątpliwości a w tym przypadku jestem b.dobrej myśli.
  7. Trudno, ich strata. Nic nie mówiłam aby nie zapeszać ale Pomadka miała dzisiaj odwiedziny pewnej rodziny z Chrzanowa. Przyznam, że już podczas pierwszej rozmowy z nimi serce mi mocniej zabiło. Było to kilka dni temu ale Państwo mogli odwiedzić Pomadkę dopiero dzisiaj, więc czekałam z niepewnością czy to nastąpi. Ale nastąpiło :). Rodzina z dwójką dzieci z Chrzanowa, mieszkają w domku jednorodzinnym. Po wyjściu od Kasi Pani do mnie od razu zadzwoniła ale coś traciłyśmy zasięg i połączenie się urywało. Otrzymałam więc sms "Dzień dobry, wracamy właśnie od Natki, jest cudna! Jesteśmy zdecydowani, proszę ją dla nas trzymać." Z tym trzymaniem to wyjaśniam, że Państwo chcieliby zabrać Pomadkę-Natkę dopiero na koniec sierpnia, bo na cały sierpien wyjeżdżają a chcą sunię na spokojnie wprowadzić w nowe miejsce . Myślę, ze na dobry dom warto poczekać na spokojnie. Mam już adres do wizyty, szukam teraz wizytatora w Chrzanowie.
  8. Moim zdaniem 4.5 kg powinna zrzucić.
  9. Pieniążki już na koncie Praliny. Pięknie dziękuję <3.
  10. Na konto Dolarka wpłynęły nowe deklaracje za VII. 20zł -Livka /12.07.2018/stała VII 50zł -J.Szymańska /12.07.2018/stała VII 20zł -Sara2011/12.07.2018/stała VII Bardzo ślicznie dziękuję <3.
  11. Łoł, kto by pomyslał że Pasteczka będzie uprawiała wspinaczkę alpejską! Rewelacja !
  12. Ło matko, jakie śliczności ! i jakie śnieżno-białe, kąpiel chyba także była jak w przypadku Freski ? :) Ciekawe czy była grzeczna ?
  13. Ha ha, zapewne oniemieli i nie mogą słowa z siebie wydusić :)
  14. Dzień dobry i miłego dnia dla wszystkich sympatyków Pomadki. Przedwczoraj był u Pomadki w odwiedzinach pewien młody Pan ze swoją dziewczyną z Sosnowca, mieli się zastanowić ale na razie cisza.
  15. Dziękuję hop! . Przeleję dzisiaj pieniążki za szczepienie.
  16. Wspaniałe osiągi chociaż jak Dolarek widzi gdzieś tę karteczkę przypiętą do lodówki/tablicy i to ile go jeszcze czeka to pewnie minę ma nietęgą :).
  17. Ślicznie dziękuję<3. Konto Pomadkowe :).
  18. Hania była dzisiaj u weta z Praliną. Pralina została zważona-waży 16.5 kg (tu sobie pozwolę tylko westchnąć) . Zostały jej przycięte pazury oraz została zaszczepiona. Wet skomentował to tak, iż była opiekunka powinna zapłacić karę za takie utuczenie psa!
  19. Ślicznie dziękuję, juz wysyłam :)
  20. Jejku, jak miło zobaczyć Felusia i to w takiej scenerii. Feluś-ty to masz klawe życie ! Naprawdę godne pozazdroszczenia. Dziekuję Lilu za fotkę byłego strachulca <3. To dzięki Tobie jest tam gdzie jest :).
  21. Pralina kiedy jest na ogrodzie to chodzi, węszy i węszy i zajmuje się toaletą. Jak jest w domku, to często bawi się z psiaczkami :).
×
×
  • Create New...