Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Daszka w hoteliku lubiła kotka pogonić i przyznam, że ten fakt spędzał mi sen z powiek jak to będzie jak Daszka pojedzie do Szkocji i nie dogada się z kotkiem. A tu proszę-jaka komitywa :).
  2. Hop! kupiła Frezji karmę (poz.1 z FV) . Frezja to straszny niejadek. Właściwie oprócz jedzenia ludzkiego nic nie chce jeść. Wszystko jest beee. Zakupiona karma, która jest karmą dla wybrednych psów na początku też była beee ale w końcu Frezja zaczęła ją jeść. Zobaczymy jak długo.
  3. Ano cicho bo Pralina się odchudza a to proces długotrwały -kto się odchudzał, ten wie :). Poprosiłam Hanię o parę teraźniejszych fotek aby je wstawić do ogłoszeń aby nikt nie zarzucił potem że ogłaszam innego psa niż na zdjęciach (tych sprzed roku):). Nie wiem czy to tylko moje odczucie ale Pralinka już o wiele ładniej wygląda niż wtedy zaraz po zwrocie.
  4. Dla Frezji zakupiłam kilka dni temu 2 opakowania for calm. Hop! potwierdziła że już już przesyłka dotarła.
  5. Iza, szczerze współczuję. Ja już wcześniej pisałam o takich właśnie telefonach. Od razu blokuj numer.
  6. Roxi już z Radys przyjechała z kaszlem i katarem, brała antybiotyk , może nie do końca wszystko się dobrze wyleczyło, chociaż wyglądało ze już jest dobrze. Na pewno będzie to badane i leczone. Tycia też miała taki kaszel.
  7. Na konto Pomadki-Natki wpłynęły deklaracje za VII. Ślicznie dziękuję <3 . 20zł -J.Kotecka /16.07.2018/stała VII 30zł -bakusiowa /16.07.2018/stała VII+bonus
  8. Tak, bardzo się cieszę :) Tak, wreszcie :) Tak, synuś juz nie może się doczekać i chciałby żeby już był koniec sierpnia :) Poproszę Kasię aby zaczęła do niej wołać Natka :)
  9. Tycia (teraz Tusia) pozdrawia :). Niedługo Tycia wybiera się na wypoczynek na Mazury i nad morze.
  10. Wieści od Roxi :) "Dzień dobry, Roxi bardzo fajnie się u nas czuje, już całkiem swobodnie. Jest bardzo grzeczna, cieszy się bardzo na nasz widok, jak wracamy z pracy zdarza Jej się posikać z radości. Bardzo swobodnie czuje się w domu, ogródku, jeździ z nami chętnie samochodem, poznaje i lubi członków rodziny. Ma jedynie drobne problemy zdrowotne. Nie wiemy jednak czy ma to związek z podrażnieniem po sterylizacji (jak sugerowała Pani z hoteliku i weterynarz) : ma dalej katar i miewa duszności. Możliwe że to na tle emocjonalnym, a jeśli nie przejdzie, to będziemy robić rtg - tak sugerował weterynarz. Roxi powoli przybiera na wadze, poprawiło się futerko, chodzi za żona jak cień:) Nie będę ukrywał ale Roxi właściwie od samego początku śpi z nami w łóżku i początkowo robiła nam pobudki o 5 rano ale już się przyzwyczaiła do naszego rytmu dnia i pośpi do 6.30 :) "
  11. Kochani, już po wizycie. Wypadła bardzo dobrze. Rodzina nie może się już doczekać a ten starszy chłopczyk to jeszcze chce przed wyjazdem pojechać i jeszcze raz odwiedzić Pomadkę w hoteliku. Pomadka będzie Natką i będzie spała ze starszym chłopcem w łóżku. Ja jeszcze nie zdążyłam porozmawiać z wizytatorką a Pani już do mnie napisała sms że już po wizycie, że ma nadzieję ze wypadła dobrze i proszą żeby dać znać jaka decyzja, bo chcą zamawiać akcesoria. Ja poprosiłam o zamówieniu najważniejszego akcesoria czyli adresówki i żeby już potem po odbiór Pomadki stawili się razem z adresówką. Powiedzieli że tak zrobią. Pani wizytatorka zrobiła mi zdjęcie z balkonu pokazać jak wygląda posesja i okoliczny teren. Jest to osiedle domków jednorodzinnych. Myślę, ze miejsca na spacerki będzie tam miała pod dostatkiem :). Posesja jest dobrze ogrodzona.
  12. A może ktoś myśli , że skoro pies jest ogłaszany na Poznań to i fizycznie jest w Poznaniu. Ja zawsze w ogłoszeniu piszę w jakim mieście jest pies a i tak wiele osób jest zdziwionych ze nie w tym mieście, gdzie ukazało się ogłoszenie.
  13. Daszka a właściwie Dasha -> na spacerze w parku. Przy okazji wyszły na światło dzienne nowe upodobania Daszki-uwielbia wodę. Podobno jak zobaczyła to jak zając susami wskakiwała do wody :)
×
×
  • Create New...