[quote name='ewab']Czytam wątek, głos zabieram tylko wtedy gdy mam coś do powiedzenia. Niestety największym problemem nie jest stan Karo a to, że brak jest osoby decyzyjnej. Mam prośbę o wskazanie takiej osoby. Jeśli nie ma chętnego to proszę o umożliwienie mi i Andzi69 o pilotowanie dalszych działań dotyczących diagnostyki i ew. leczenia.
Konsultacja, o której piszę powyżej jest konsultacją z innym wetem niż ten, u którego był dotychczas.[/QUOTE]
Ewa, konsultacja z drugim wetem uważam powinna się odbyć, nawet gdyby miał potwierdzić pierwszą diagnozę. Dobrze by było wiedzieć jaki byłby koszt całkowity operacji, zeby wiedzieć jaką kwotę musimy nazbierać. Ja nigdy nie miałam do czynienia z takim schorzeniem u psa więc nie wiem kompletnie nic. Czy po zbiegu pies całkowicie wraca do sprawności?