Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Andzia69, PasjaHera-nie obrażajcie proszę, zostańcie z Karo. Bez Was to się nie uda. Zamknijmy temat ick bo to nic nie da. Będzie chciała pomagać to dobrze, jesli nie- to trzeba będzie szukać deklaracji chociaż będzie cieżko. Wszyscy tu widzą ile robicie dla Karo, ile spraw organizacyjnych ogarnęłyście a kto tego nie widzi to jest ślepy bądź nie chce widzieć. Jesteście super babki z wielkimi serduchami. Ja jestem Wam ogromnie wdzięczna za to co robicie. To na Was spadło wożenie Karo do weta, organizacja transportu, załatwianie kwestii operacji itp. Czarną robotę Wy odwalacie. Ode mnie podziękowania również dla EwaB, Mortes i oczywiście Mirona. No i wszystkich osób wspomagających Karo, zarówno z Dogo jak i z FB:cool2:. I niech ta zła atmosfera w końcu zniknie z tego wątku, nich Karo czuje ze ma w nas wsparcie. Doprowadźmy wspolnie do tego, żeby Karuś mógł w końcu do woli brykać i żeby bryknął pewnego dnia do swojego domku.
  2. [quote name='malagos']Jestem już nw domu i nie mogę uwierzć, ze przez 3 dni maluchy tak podrosły :) Ania im dogadzała, oswajała - podchodzą do ręki, biorą delikatnie chrupki i się cofają. Nie dają się wziąć na ręce. Karusia odrobaczona, 3 razy aniprazol.[/QUOTE] Małagoś, chcemy zobaczyć te 3 wielkoludy:-). I mamusię też!!!!
  3. Poziomka, przelałam właśnie utarg z bazarku -335zł -na leczenie KARO. Jak pieniążki wpłyną, potwierdź proszę na wątku bazarkowym że pieniążki wpłynęły (taka procedura) :-)
  4. Biedactwo boi się, to dla niej nowa sytuacja.
  5. [quote name='Bonsai']Dziękuję za odpowiedzi. Jednak nic nie zmieniamy, jedzie Kama. rutta wspominała fundacji, że mamy jeszcze jeden psi pilny problem na głowie - jeden psiak wraca nam z adopcji. Stwierdzili, że skoro Kama ma zapewniony DT, to niech już jedzie, a oni pomogą nam z tym drugim psiakiem.[/QUOTE] tzn, pomogą z Ałtajem?
  6. Ja jestem jak najbardziej za zabraniem Miki z przytuliska o ile Kama przejdzie pod skrzydła fundacji. Heheh, ale by się Marycha35 ucieszyła gdyby Mika opusciła przytulisko:-).
  7. Moze trzeba zabrać go z powrotem do przytuliska i szukać w międzyczasie hoteliku. Bo zaraz może nam Ałtaj zniknąć:-(.
  8. I z mojego bazarku będzie na leczenie ok.333zł. Czekam jeszcze na 3 wpłaty.
  9. [quote name='madziak25']Cioteczki, deklaruję stałą 5 :) tylko od 10 czerwca ok? tak mam wypłatę i tak bym przelewy robiła.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:-)
  10. [quote name='kabaja']na fb wyczytałam ,że Karo mógłby jechać w przyszłym tygodniu ,czy tak? proszę piszcie takie inf takżę tu ,bo ja nie facebookowa / czasem udaje mi się zajrzeć ,ale zaraz mnie wywala /. ile mamy nazbierane na operacje ?[/QUOTE] To od razu miałaby być operacja czy Karo miałby jechać na dokładne badania/RTG i dopiero wtedy zostanie podany koszt i wyznaczony termin operacji?
  11. Co słychać u Toli dzisiaj?
  12. [quote name='miron h']Karo już dużo lepiej, chociaż dalej boczy się lekko na furtkę, którą wychodzi się do samochodu :D Stanowczo woli drugą, od strony lasu :) Wygrzewa się od wczoraj na trawce w słoneczku :) Nadrabia deszczowe dni :) Dużo mniej kuleje i nawet muszę uspokajac łotra, bo na bieganie mu się zbiera :P[/QUOTE] Heheh, kiedyś widziałam na wsi że konie były "pętane" i pasły się na łąkach. Może trzeba by było to zastosować u Karo, zeby się chłopak nie rozpędzał i powoli dreptał:evil_lol:.
  13. Wzruszające, czytam te malogosiowe opowieści o rodzince z zapartym tchem i ogromnym wzruszeniem.
  14. Czy Kamusia już się pakuje:-)
  15. [quote name='devoner']bardzo,bardzo gorąco wam dziewczyny dziękuję:loveu:,nie musiałyście tego robić,fajnie że nie wszyscy się na Karo wypięli[/QUOTE] Przyłączam się do podziękowań:Rose:.
  16. Sliczności, orzeszek do schrupania:loveu::loveu::loveu:. Kolejki będą się po psiaka ustawiać:multi::multi::multi:. Smutku po byłych właścicielach jakoś na buźce nie widzę:evil_lol:. Porównałam te zdjęcia z pierwszego postu i te powyżej, zobaczcie jaka różnica-jaki chłopak teraz szczęśliwy, chociaż nikogo właściwie nie zna, jest w obcym sobie miejscu. Dla takich chwil warto pomagać!!!!
  17. Obejrzałam filmik, ciężkie zadanie przed Tobą Poker.
  18. [quote name='agat21']Jestem na zaproszenie rutty. 10 zł stałej proszę ode mnie zapisać[/QUOTE] bardzo dziękujemy:loveu:
  19. Prześliczne małe dupcie:loveu::loveu::loveu:. A mamusia jaka kochana, super że tak szybko się otwiera i przekonuje do człowieka, tak że juz sama podchodzi po głaski. Maluchy obserwują i za moment będą same Małagos wskakiwały na kolana.
  20. Zapraszamy do Kamy, prosimy o pomoc.
  21. a pluszowy smerfik też został uratowany?:diabloti:.
  22. Malagos, cudne maluszki. Dziękuję że je wzięłaś pod opiekę razem z Karusią:-). Cieszę się ze rodzinka w komplecie.
  23. Trzymam kciuki za ciepłe przyjęcie przez mamusię:-)
  24. Kto jeszcze może ofiarować deklarację dla Kamusi? Choćby najmniejszą...
×
×
  • Create New...