-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Dopiero mam dzisiaj czas zajrzeć na Dogo. Bardzo się cieszę,że Kamusia już w nowym domku:-). Czy Kama mieszka teraz w Warszawie? W bloku czy domku ? Ja bardzo chciałabym, żeby Etna opuściła przytulisko:oops: chociaż ciężko jest wybierać pomiędzy psiakami, bo żaden nie zasługuje by tam być:-(.
-
Ale wspaniałe wieści:-).
-
[quote name='LILUtosi']Mam dwie wiadomości. Jedna taka że w piątek jest święto więc chyba wet nie będzie operował a się umówiliśmy. Druga, że nie będę zamawiać dla niej obroży bo fundacja Węgielek zamówiła dla swoich 4 i z końcowek zrobię Mice za darmo. Co do Sterylizacji to pewnie będzie w przyszlym tygodniu.[/QUOTE] O, to super z obrożą:-). Lilu czy coś możesz już więcej powiedzieć o charakterze Miki? Jaka ona jest do ludzi a jaka do zwierząt? Czy juz miała okazję zapoznać się z innymi psiakami niż Reksio?
-
[quote name='Poker']Mika ma 1400 zł na koncie - sterylka 300- 18 - badania 60 = ok.1020 zł - hotelki 300 = ok.720 zł .Nie jest źle jak na razie. Wpłaty stałe będą spływać .[/QUOTE] Hotel 12zł-doba, jeszcze trzeba doliczyć koszt obroży przeciwpchelnej/kleszczowej. Wrzesien/październik pwowinien być OK finansowo a potem trzeba będzie myśleć. Ale trzeba być dobrej myśli i wyczarować domek Mikuni jak najszybciej:-).
-
Lilu, lepiej dmuchać na zimne. Zrób morfologię z biochemią. Jak z pieniążkami za badania-czy przelać Ci teraz jakąś kwotę, czy po badaniach/zabiegu czy może bezpośrednio na konto weta? A propos deklaracji to we wrześniu będę musiała znowu porozsyłać wątek z prośbą o deklaracje. Jak zapłacimy za badania, sterylkę, hotelik, obrożę to wtedy dużo pieniążków zejdzie z konta i nie będzie ono takie pokaźne jak teraz. Gdybym teraz prosiła o deklaracje, to ten kto zajrzy na konto Miki pomyśli czego "Ty kobieto chcesz"! :-) Pies bezpieczny finansowo!
-
Biedna sunia:-(
-
[quote name='LILUtosi']Ten jamnik jest znacznie wyrośnięty, waży z 15kg. Dziś też zrobiłam im trochę fotek. Będę za jakiś czas wrzucać. Wstrzyknęłam jej dziś kropelki bo musi być zabezpieczona czymś. A wy dajcie mi znać czy mam coś zamawiać.[/QUOTE] Lilu, oczywiście zamawiaj obróżkę dla MIKI, ona musi być zabezpieczona. Skoro mówisz, że kiltix się sprawdza u psiaków które przebywają w hoteliku to zamów kiltixa.
-
[quote name='Bonsai']Dzisiaj Kama ma zabieg. Trzymajcie kciuki![/QUOTE] Trzymamy mocno!
-
[quote name='agnilas']a propo obrozy. moje trzy duze psy mają kiltixy za 70 zl kazdy i sa to obroże lepsze od foresto i calkiem wodoopdporne. foresto sa przereklamowane. mieszkamy na wsi i pełno tu kleszczy. na spacery chodzimy nad rzekę i kiltiksy działaja tak świetnie że przez cały sezon nie ma ani jednego kleszcza mimo że tarzamy się po trawach łakach lassach i kapiemy się w różnych rzeczkach i bajorach. to znaczy psy ja raczej stoję na brzegu :eviltong:[/QUOTE] Moja sunia też ma kiltixa i też jestem zadowolona z działania ale pilnuję żeby ta obroża nie uległa zamoczeniu. Nie wiem jak wygląda działanie po kilkukrotnym zamoczeniu takiej obroży, na ulotce jest napisane żeby unikać zamoczenia. @Lilu, Reksiu który się bawił z Miką też miał chyba kiltixa? Czy uważasz że ta obroża się sprawdza w warunkach kojcowo-wybiegowych? Bo jesli tak, to może faktycznie nie ma co płacić więcej za foresto?
-
[quote name='LILUtosi']90 zł ta wieksza jak dla mnie. 120 normalnie.[/QUOTE] O, to cena ''jak dla Lilu" atrakcyjna:-). Lilu, a kiedy będziesz u weta i jak daleko do niego masz? Bo jeśli trzeba jechać do Wrocka i z powrotem po obrożę to doliczając cenę paliwa nie wiem czy taniej wyjdzie. Ile to by wyszło z paliwem?
-
[quote name='LILUtosi']Jak robiłam zamówienie na obroże to wet mi sprawdzał i on nie miał w hurcie takiej ceny co na necie. Tyle ze ja te tańsze kilitexy brałam. Spytam zaraz po ile mi foresto sprzeda.[/QUOTE] O, fajnie:-). Ta też kupiłam Sarze kiltixa ale trzeba uważać żeby go nie zamoczyć. Foresto jest niby bardziej wodoodporny. Skoro Mika ma swój wybieg to może biegać jak będzie deszcz padał lub wytarzać się w mokrej trawie i nie wiadomo czy kiltix wtedy szybko nie straci swych właściwości.