Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Kto może mi napisać coś o tej małej suni w przytulisku? Błagam, chcę jej zrobić ogłoszenia i wyróżnić ale muszę coś o niej wiedzieć: przyblizona waga, wiek, jakieś imię do ogłoszenia itp. Oszaleję przez nią, wyć mi się chce że to maleństwo tam siedzi :(
  2. O matko, jak przeczytałam relację LILU to mnie już zaczęło swędzić. Z tym kiltixem do przytuliska wspaniały pomysł. Te pasiaki tam cierpią katusze przy takiej ilości pcheł. Dla Felusia trzeba chyba kupić obróżkę kiltixa. Tylko czy to ma być dla małych czy średnich psów, bo nawet nie wiem ile Feluś waży. A z tym szczepieniem to galimatias. LILU, a jak Feluś, czy on bardzo jest przerażony? Jak się zachowuje, jak wchodzisz do pomieszczenia? Chowa się, ucieka ? Da się go pogłaskać?
  3.   Marysiu, jasne że dotarła:). Bardzo dziękuję:). Ja po prostu nie zawsze informuję o wpłacie na wątku tylko zapisuję w poście rozliczeniowym.
  4. Ewidentnie zasłużyłyśmy na lanie od LILUtosi. A Feluś to aż tak jest przerażony, że nie da się dotknąć? To jak go się wyciągnie z budy? Konto Felusia powiększyło się o wpłaty do edek i certusowej. Bardzo serdecznie dziękuję :).
  5.   Krczę, pewnie nikt o tym nie pomyślał :(. I co teraz?
  6. Wiemy, wiemy i mamy nadzieję, ze wszystko pójdzie zgodnie z planem:).
  7. Coś Państwo mówili/pisali jak się Gucio sprawuje? Edit: nie doczytałam wieści pod zdjęciami:)
  8. Bonsai, da radę jakoś sprawdzić ile waży ta nowa sunia ?
  9.   Nawet nie raczyli nikogo poinformować o ucieczce, pewnie nic byśmy nie wiedzieli gdyby nie Wojtek chcący umówić się na spotkanie. Ciekawe, czy chociaż go szukają? Szkoda nawet słów. Oby się znalazł.
  10. Właśnie przeczytałam na facebooku że taka śliczna , mała sunieczka trafiła do przytliska :( :( :( Załamać się można. Wklejam linka bo zdjęć dodawać nie mogę. https://www.facebook.com/968693709811744/photos/a.968748239806291.1073741828.968693709811744/1024216624259452/?type=1&theater
  11. LILUtosi z Dogo jest z okolic Strzelina.
  12. Śliczności :-)
  13. Wpłynęły pieniążki od Jasza -50zł. Feluś bardzo pięknie dziękuje :)
  14.     Ale super! Tylko czy psiaka będzie miał kto wydać ?
  15. Prześliczna Sonia :). Szczebrzeszynianki są piękne dziewczyny :).
  16. Bonsai, a co z tym domkiem w Poznaniu? Zrezygnowali z adopcji?
  17. Popytaj na FB Bonsai. Ja prawdę mówiąc nawet nie wiem jak się za to zabrać.
  18.     I już doleciała :). Ponadto doszły wpłaty od bakusiowej i Marychy35. Feluś pięknie Cioteczkom dziękuje :)
  19. Certusowa na maila potwierdziła, że zgadza się przenieść deklarację z Etny na Felusia. Dopisałam tę deklarację do deklaracji stałych. Bardzo serdecznie dziękuję certusowej :). Oby jak najszybciej udało się wyciągnąć Felusia z przytuliska i przewieźć do LILUtosi.
  20.     Ciekawe czy Państwo byli u Astona ze swoją sunią?
  21. Bonsai, co robimy z Felusiem? Kiedy zabieramy go do LILU?
×
×
  • Create New...