Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Obrazek wkleiłam ale nie jest podlinkowany.
  2. Długo niunio u szafirki nie pobędzie, oj nie :).
  3. Kto podpowie jak się wstawia podlinkowane banerki?
  4. b-b będę zapisywać, zrobię to jak wrócę z pracy.
  5. Wydaje mi się że u Murki psiaki mieszkają w kojcach, nie wiem jak jest z takimi maluchami. To musiałaby chyba Tola powiedzieć. Fajnie byłoby by do szafirki bo tam mieszkałby w domu ale znowu kłopot z transportem.
  6. b-b bardzo dziękuję za śliczne banerki. Po pracy spróbuję sobie wstawić o ile będę potrafiła :).
  7. Najblizej jest do Murki i z tego co Tola mówiła Murka ma miejsce.
  8. Maluszek bardzo prosi o pieniążka na hotelik....
  9. Kto może wspomóc maluszka? Bardzo prosimy!
  10. Ojej, jak fajnie że jest wykastrowany, odejdzie koszt kastracji. No i to że jest młody zwiększa szansę na szybki DS. Kto jeszcze wspomoże maluszka?
  11. Ale śliczny. Trzymam kciuki za maluszka .
  12. Witaj malagos. Proszę o odwiedziny, rady i podrzucanie wątku :)
  13. Podniosę wątek, może ktoś wypatrzy i poratuje malucha.
  14. Anula kochana, z całego serca dziękuję :)
  15. załozyłam wątek maluchowi, zobaczymy co z tego wyjdzie. http://www.dogomania.com/forum/topic/147799-mikropiesek-czy-ma-szans%C4%99-opu%C5%9Bci%C4%87-schron-zbieramy-deklaracje-na-hotelik/
  16. Zakładam wątek malutkiemu pieskowi z zamojskiego schronu, wypatrzonemu na wątku zamojskich psiaków. Piesek jest malutki, na oko waży ok.4-5 kg. Jest wykastrowany, ma ok.3 lata. Piesek , tak jak pozostałe psiaki ze schroniska nigdy nie wychodzi na spacery. Jest miejsce w hoteliku u Murki gdzie moglibyśmy wyciągnąć maluszka i szukać mu domku. Koszt to 270zł z karmą. Do tego doszłyby koszty weta. Bardzo proszę choć o najmniejsze deklaracje. To mały piesek, takie maluszki raczej szybko znajdują domki. Dajmy mu szansę. A to ten biedny maluch:
  17. Wieso, mogę założyć wątek maluchowi. Ty zadeklarowałaś dużą kwotę, jakby piesio miał wątek to może kilka osób by jeszcze wsparło psiaka. To jak, działamy? Chciałam wysłać Ci PW ale nie mozesz otrzymywać wiadomości.
  18. A to 270 zł to z karmą czy bez?
×
×
  • Create New...