Zakładam wątek malutkiemu pieskowi z zamojskiego schronu, wypatrzonemu na wątku zamojskich psiaków.
Piesek jest malutki, na oko waży ok.4-5 kg. Jest wykastrowany, ma ok.3 lata.
Piesek , tak jak pozostałe psiaki ze schroniska nigdy nie wychodzi na spacery.
Jest miejsce w hoteliku u Murki gdzie moglibyśmy wyciągnąć maluszka i szukać mu domku. Koszt to 270zł z karmą. Do tego doszłyby koszty weta.
Bardzo proszę choć o najmniejsze deklaracje. To mały piesek, takie maluszki raczej szybko znajdują domki. Dajmy mu szansę.
A to ten biedny maluch: