Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1.     Ayame, wszystkiego dobrego! Dziękujemy, że byłaś z nami na wątku Felusia.
  2. Ja też zaglądam. Jutro uaktualnię wpłaty.
  3. Na konto Felusia wpłynęły pieniążki od: -bakusiowa-40zł -Dulska-20zł -certusowa-20zł -Sara2011-20zł -ewa gonzales z bazarku-32,5zł Bardzo serdecznie dziękuję :)
  4.     Ewuś, już doleciały. Bardzo dziękuję. Biegnę potwierdzić na bazarku :).
  5. W Szczebrzeszynie są 3 szczeniaczki do oddania, żyją w okropnych warunkach. Ponizej link-post 7328. Może choć jednemu by się udało pomóc, transport by się zorganizowało. http://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bezdomne-ze-szczebrzeszyna-brak-sponsor%C3%B3w-dlugi/page-367
  6. Na koncie Felusia nowe wpłaty: -ewa gonzales-5zł/bazarek -Mela Jakimiuk-20zł/stała X -Jolanta Sz.-30zł/wpłata z FB -Iwona M.-15zł/wpłata z FB Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie Felusia:).
  7. Ja też jestem za aby Felusia wyposażyć w klatkę jeśli dojdzie do adopcji. A Pani skąd jest?
  8. Przywitam się i również czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
  9. Z bazarku ewy gonzales wpłynęło 38,5zł. Ewciu, Feluś bardzo dziękuje :-)
  10. Serce mi zaczęło bić szybciej...
  11. Dziękuję ewciu, jak pieniążki dolecą potwierdzę natychmiast :)
  12. Zanotowano nowe wpłaty od: -dorota1-10zł/stała pażdziernik -Aneta Stanisłwa I. -20zł/wpłata z FB -Anna N.-40zł/wpłata z FB Bardzo serdecznie dziękujemy:). Bonsai, podziękuj proszę darczyńcom z FB :).
  13. W dniu dzisiejszym konto Felusia zostało wzbogacone o następujące wpłaty :-) -Elisabeta-100zł -p.Maciej K. z FB -150zł -p.Natalia R. z FB-25zł -p.Justyna M. z FB-20zł -magenka1-10zł Tym samym na koncie Felusia jest w tej chwili 414 zł. Tym samym Feluś z bankruta stał się prawie milionerem:-) . Bardzo dziękuję Wszystkim Darczyńcom oraz Bonsai za zorganizowanie akcji na FB :-).Dzięki temu Feluś czuje się bezpiecznie.
  14.     Rewelacja :-)
  15.     Elisabeto, pięknie dziękuję. Wieczorkiem usiądę i posprawdzam konto i naniosę wpłaty bo pewnie już i wpłaty z FB mogły dotrzeć :-)
  16. O matko, Felek, żebyś mi tu więcej takich numerów nie wywijał! LILU-bardzo, bardzo dziękujemy za zniżkę dla Felusia. Kochana jesteś.
  17.     Ewciu, bardzo dziękujemy za bazaruś :)
  18. Wspaniale, Bonsai podziękuj Panu Maćkowi bardzo gorąco :). Czy tę deklarację mam zapisać jako deklarację stałą ?
  19.     Super :). Nr konta wysłany.
  20. Deklaracji mamy 240zł a potrzeba co miesiąc 360-372 zł za hotelik nie mówiąc już o innych wydatkach, które od czasu do czasu będą się pojawiały.
  21. LILU, hop, hop. Napisz co u Felusia.
  22. LILU, hop, hop. Napisz co u Felusia.
  23.     Elisabeto kochano, już nie wiem nawet jak dziękować. Gdyby Feluś wiedział jak Cioteczki walczą o jego los... Dziękuję, dziękuję, dziekuję, po stokroć dziękuję.
×
×
  • Create New...