-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Miałam ostatnio dwa zapytania o Dolarka. Jedno to rodzina spod Katowic, wynajmowany dom i czwórka malutkich dzieci (pół roku, 5,6 i 10 lat) i to raczej nie jest dom dla lękliwego Dolarka. Nie wiem co o tym sądzicie bo wg mnie jeśli dom z dziećmi to starszymi. Miałam też wiadomość na olx, też z Katowic, że Panią i jej męża bardzo wzruszyła historia Dolarka no ale Państwo chcieli poznać Dolarka i jak dowiedzieli się że jest w woj. lubelskim to już się temat skończył. Chyba nie do końca zauroczyła Państwa historia Dolarka :(.
-
Jaka śliczna ! Szkoda ze te "moje" psiaki się zasiedziały , bo bym ją zabrała :(
-
Dziękuję Mureczko za zdjęcia. Są śliczne a te z Hanią spowodowały że łezka w oku mi się zakręciła :). Kochany Dolarek, podmienię zdjęcia w ogłoszeniach. Po tym, jak umieściłaś zdjęcia po strzyżeniu i wstawiłam je do ogłoszenia to miałam jeden tel. o Dolarka. Wprawdzie to z tych głupich telefonów ale zawsze coś.
-
Ja ma trzy olx, nie wiem czy nie odrzucą innych ogłoszeń na olx jak będą te same zdjęcia: https://www.olx.pl/oferta/sprawdz-moze-to-na-ciebie-czeka-nutka-CID103-IDmbsWe.html https://www.olx.pl/oferta/nutka-sliczna-aktywna-sunia-do-adopcji-CID103-IDmFiwS.html https://www.olx.pl/oferta/nutusia-wciaz-czeka-i-czeka-czy-sie-doczeka-CID103-IDnPuzK.html Na innych portalach ogłoszenia też ma, które odświeżam ale sprawdzając oglądalność na innych portalach (ilość odsłon) to jest naprawdę minimalna. Chyba jednak olx ma największe powodzenie.
-
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tobiś jest śliczny <3 -
Ostatecznie zabrałam Pralinkę, ponieważ Małpeczka poszła wcześniej do adopcji. Tu wydarzenie Pralinki : https://www.facebook.com/events/517063851969423/permalink/520945301581278/?comment_id=520956574913484¬if_t=event_mall_comment¬if_id=1503143374222797
-
Też sobie zadaję to pytanie . Jak ten psiak musiał być skrzywdzony przez człowieka :( Tak bym chciała widzieć go radosnego, przybiegającego do człowieka po głaski. I we własnym domku. Ja kocham kudłacze ale uważam że teraz Dolarek wygląda ślicznie. Ma piękne, bardzo ciekawe umaszczenie. A kudełki szybko odrosną, ani się obejrzymy a będzie biegał już kudłaty Dolarek :).