-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek kilometrowy, z którego pieniążki pozwolą dotrzeć Żelkowi i Emce z Radys do hoteliku. -
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek kilometrowy, z którego pieniążki pozwolą dotrzeć Żelkowi i Emce z Radys do hoteliku. -
Wykaz wpłat: 200zł -memory /21.12.2017 /deklaracja jednorazowa 100zł-Marta Krupa (stała XII, jednorazowa /20.12.17 30zł -Agnieszka Piasecka /jednorazowa /20.12.2017 100zł -Elżbieta Rossa /jednorazowa/20.12.2017 100zł -Jagoda Kotecka /21.12.2017 /stała + jednorazowa 20zł -mdk8 /jednorazowa /22.12.2017 30zł -Basia Pus /dekl.jednorazowa /22.12.2017 30zł -Mela Jakimiuk /22.12.2017 /deklaracja jednorazowa 20zł -nesiowata /22.12.2017/deklaracja jednorazowa 30zł -seramarias/27.12.2017/dekl. jednorazowa 50zł- Krystyna Mielicka (FB) /27.12.2017/dekl.jednorazowa 60zł -Istar58/27.12.2017/stała XII i I + bonus 50zł -Patrycja Bal Wiertek /28.12.2017 /jednorazowa 285zł -bazarek transportowy Sara2011 20zł -Czarna Kafka /29.12.2017 /dekl.stała 10zł -markofix1/02.01.2017/stała I 10zł -dorota1/03.01.2018/stala I 30zł -agat21 /03.01.2017/dekl.jednorazowa 140zł -Elisabeta /03.01.2017/dekl.XII,I,II +bonus 110zł -Aldona Mijalska /04.01.2018/stała I 20zł -Dulska /08.01.2018/stała I 20zł -Jagoda Kotecka /08.01.2018/stała I 30zł -Monika Frąckiewicz /08.01.2018/stała I 20zł -bakusiowa /12.01.2018/stała I 20zł -Marta Krupa /15.01.2018/stała I 75zł -bazarek kiyoshi /20.01.2018 10zł -Czarna Kafka/02.02.2018/stała I 20zł -Dulska /02.02.2018/stała II 10zł -markofix1 /02.02.2018/stała II 10zł -dorota1 /02.02.2018/stała II 20zł -Jagoda Kotecka /08.02.2018/stała II 100zł -Aldona Mijalska /14.02.2018/stała II 20zł -Marta Krupa /20.02.2018/stała II 25zł -bakusiowa /20.02.2018/stała II+bonus 60zł -Elisabeta /20.02.2018/stała III + IV 30zł -Monika Frąckiewicz /20.02.2018/stała II 40zł -iwstar58 /22.02.2018/stała II i III 10zł -Czarna Kafka/28.02.2018/stała II 10zł -markofix1 /02.03.2018/stała III 10zł -dorota1/05.03.2018/stała III 20zł -Dulska /08.03.2018/stała III 30zł -Monika Frąckiewicz /12.03.2018/stala III 39zł -zwrot DS za czip Emki 25zł-bakusiowa/22.03.2018/stała III +bonus 100zł -Aldona Mijalska /22.03.2018/stała III 40zł -Jagoda Kotecka/28.03.2018/stała III i IV 10zł-Czarna Kafka/03.04.2018/stała III 10zł-markofix1 /03.04.2018/stała IV 10zł -dorota1 /06.04.2018/stała IV 20zł -Dulska/09.04.2018/stała IV 30zł -Monika Frąckiewicz /09.04.2018/stała IV 40zł -Marta Krupa/16.04.2018/stała III i IV 25zł -bakusiowa /23.04.2018/stała IV + bonus 60zł -Elisabeta /24.04.2018/stała V i VI 100zł -Aldona Mijalska /26.04.2018/stała IV 40zł -iwstar58/30.04.2018/stała IV,V 10zł -markofix1/02.05.2018/stała V 10zł -Czarna Kafka/04.05.2018/stała V 10zł -dorota1 /07.05.2018/stała V 20zł-Dulska/08.05.2018/stała V 30zł -M.Frąckiewicz /09.05.2018/stała V 30zł-bakusiowa/21.05.2018/stała V 20zł -J.Kotecka /21.05.2018/stała V 100zł -Aldona Mijalska /24.05.2018/stała V 20zł -Marta Krupa /04.06.2018/stała V 10zł-Czarna Kafka/04.06.2018/stała VI 10zł-markofix1/04.06.2018/stała VI 20zł-Dulska/08.06.2018/stała VI 10zł-dorota1/11.06.2018/stała VI 20zł-J.Kotecka /11.06.2018/stała VI 30zł -Monika Frąckiewicz /20.06.2018/stała VI 100zł -Aldona Mijalska/25.06.2018/stała VI 50zł -bakusiowa /25.06.2018/stała VI 40zł -iwstar58/29.06.2018/stała VI,VII 60zł -Elisabeta /29.06.2018/stała VII,VIII 10zł -Czarna Kafka/02.07.2018/stała VII 10zł -markofix1 /02.07.2018/stała VII 10zł -dorota1/04.07.2018/stała VII 40zł -Marta Krupa /04.07.2017/stała VI,VII 30zł -Monika Frąckiewicz /06.07.2018/stała VII 20zł -Dulska/ 09.07.2018/stała VII 150zł -Aldona Mijalska /11.07.2018/stała VII + bonus 20zł -J.Kotecka /16.07.2018/stała VII 30zł -bakusiowa /16.07.2018/stała VII+bonus 10zł -Czarna Kafka /30.07.2018/stała VIII 10zł -markofix1/02.08.2018/stała VIII 30zł -Monika Frąckiewicz/07.08.2018/stała VIII 20zł -Dulska/08.08.2018/stała VIII 10zł -dorota1 /08.08.2018/stała VIII 20zł -Iwstar58 /10.08.2018/stała VIII 20zł -J.Kotecka /10.08.2018/stała VIII 100zł -Aldona Mijalska /10.08.2018/stała VIII 30zł -bakusiowa /16.08.2018/stała VIII + bonus Razem wpłaty: 3754 zł .................................................................................................... Wykaz wydatków : 260zł -transport Radysy -hotelik 17.5 zł -wyróżnienie olx 130zł-hotelik Emka grudzień (za 13 dni) 130zł -hotelik Pomadka grudzień (za 13 dni) 350zł -sterylka +czipowanie 17.5zł -wyróżnienie ogłoszenia na olx 130zł -hotelikowanie Emki w styczniu (za 13 dni) 300zł -hotel Pomadka styczen 39zł -rejestracja czipa Emki w Safe Animal 17.5zł -wyroznienie olx na miesiąc/04.02.2018 300zł -hotelik luty dla Pomadki 35zł -wyróżnienie 2 ogłoszen na olx 300zł -hotelik III/2018 17.5zł -wyróznienie ogłoszenia na olx 15zł -wyróżnienie olx 35zł -wyróżnienie 2 ogłoszen olx 300zł -hotel IV 17.5zl -wyroznienie ogloszenia olx 300zł -hotel V 17.5zł -wyróznienie olx /17.06.2018 17.5zł -wyróznienie olx/24.06 300zł -hotel VI/28.06.2018 17.5zł -wyróznienie olx /01.07.2018 300zł -hotel VII 260zł -hotel VIII 35zł -wszczepienie czipa 39zł -rejestracja czipa w safe animal 56zł -przelew na konto Frezji/28.09.2018 Razem wydatki: 3754 zł ....................................................................................................... STAN KONTA (wpłaty -wydatki): 0 zł
-
Deklaracje stałe: 20zł -iwstar58 (przez pół roku) /XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII 20zł-bakusiowa I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII 10zł-dorota1 I.II,III,IV,V,VI,VII,VIII 20zł-Dulska I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII 30zł -Elisabeta XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII 10zł -Czarna Kafka:,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII 20zł -Marta Krupa :XII,I,II,III,IV,V,VI,VII 20zł -Jagoda Kotecka XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII 30zł -Monika Frąckiewicz I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII 100zł -Aldona Mijalska I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII 10zł -markofix1 : I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII Deklaracje jednorazowe: 30zł-seramarias/wpłacone 20zł- nesiowata/wpłacone 30zł-agat21 /wpłacone 200zł -memory /wpłacone 30zł -Mela Jakimiuk /wpłacone 80zł -Marta Krupa/wpłacone 20zł -mdk8 /wpłacone 50zł -Patrycja Bal Wiertek/wpłacone 100zł-Elżbieta Rossa transport/wpłacone 30zł -Basia Pus /wpłacone 30zł -Agnieszka Piasecka /wpłacone 50zł -Krystyna Mielicka /wpłacone 80zł -Jagoda Kotecka /wpłacone
-
Kochani, jako że Nutka poszła na swoje i zwolniło się miejsce u Kasi, chciałabym pomóc jeszcze jednej radysiance, szczególnie że zbliżają się Święta i łatwiej będzie jej przeżyć z myslą, że jakaś istota dostała szansę na godne życie. Pomyslałam o Emce, czekam na potwierdzenie z Radys że w ogóle jest i żyje. Jeśli jej nie znajdą, to na jej miejsce zabrałabym inną maliznę. Bardzo proszę o pomoc dla Emki. EMKA - panienka nieduża i nieco wystraszona. Z ogonkiem podkulonym pod brzuchem, stojąca na paluszkach, gdy ją się postawi na ziemi. Spokojna, spolegliwa. Bardzo spragniona kogoś, kto ją dowartościuje i pokrzepi w schroniskowej niedoli. A jest młodą suczką, więc mamy nadzieję, ze jeszcze nie wszystko w jej psim życiu stracone - że jeszcze zacznie się bawić beztrosko, jak ma młodego psiaka przystało. Emka ma ok. 2-3 lat. Pomadka -zabrana nadplanowo, tylko dlatego że była świeżo po sterylce i bałam się, że jak zostanie w schronie to sobie rozwali brzuch i będzie po niej. Nie wiem za co ją utrzymam, nie mam na nią nawet grosza deklaracji. Jej opis z Radys: POMADKA - w łaty i łatki. Na przykrótkich nogach, troszkę wydłużona, bardzo sympatyczna. Wesoła, przyjacielska - i do ludzi, i do innych psów w kojcu. Troszkę zbita z tropu po wyprowadzeniu na zewnątrz, ale jak się siedzi za kratami ponad rok, to każda wolność przeraża. Nie martwcie się - Pomadka to nadrobi, i to szybko. Bardzo rezolutna suczka, której miło patrzy z oczu. Pomadka ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od września 2016r.
-
Wspaniała wiadomość, badź kochany Bileciku i nie rozrabiaj :). Wczoraj też pojechała do DS Nutka, 11-miesięcy spędziła w hotelu, też się zasiedziała :(
-
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pani raczej miała na myśli że jest mało delikatny :). Ona się śmieje z tego, nie robi problemu ale będą uczyć Dandyska większej delikatności i wpajać mu do głowinki że są oni są ludźmi a nie psiakami które można podgryzać i podszczypywać w czasie zabawy :). -
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dzieki hop! :) A tymczasem wieści dandyskowe: U Dandyska też wszystko dobrze. W piątek został ponad 8h sam i był grzeczny, chwilkę popłakał ale przestał. Jak Pani wróciła z pracy i otworzyła drzwi to Dandys wyszedł z dużego pokoju mocno się otrzepując. Wyglądał na zaspanego więc przypuszczalnie grzecznie spał :). Nic nie podarł, nie pogryzł, nie obsiusiał . Dostaje zawsze przed wyjściem coś do zabawy (coś do ciumkania albo do wygrzebywania). Przez pierwsze parę dni był mocno pobudzony i na byle hałas zeskakiwał z kanapy. Czasami jeszcze zdarza mu się być troszkę agresywnym - kiedy mocno wczuje się w zabawę lubi warknąć albo lekko chwycić zębami dłoń. Szybko jednak się uczy i z dnia na dzień widać postępy. Do poprawienia jest kontakt ze świnką, jeśli sami Państwo sobie z tym nie poradzą to poproszą o pomoc psiego behawiorystę. No i Państwo bardzo kochają Dandyska :). Jest kochany i mega przytulaśny :). -
Dzwoniłam do DS Nutki. Wszystko jest dobrze, Nutka jeszcze trochę zestresowana ale już i tak jest lepiej niż wczoraj. Już chodzi po mieszkaniu, podchodzi do domowników, bardzo ładnie zjada. Jedynie co to ma problem z załatwianiem, chyba jeszcze była zestresowana i na dworze się nie załatwiła tylko potem w domu. Ale to nie problem, wszyscy się liczyli z tym że przez jakiś czas może się to zdarzać. Ładnie chodzi na smyczy ale boi się obcych psów i trochę miejskiego hałasu ale na pewno z każdym dniem będzie coraz lepiej. Dzisiaj Nuteczka została na pół godzinki sama i wszystko było w porządku a po przyjściu do domu podbiegła do drzwi powitać wchodzących do domku. Jutro Nuteczka zostanie sama na ok.3 godziny, mam nadzieję że będzie grzeczna. Cała rodzina zauroczona Nutką. Pani Marta (włascicielka Nutki) powiedziała, że jak niedługo przeniosą się do nowego mieszkania to pomyślą o drugim psiaczki, towarzyszu dla Nutki, żeby jej było raźniej. U Kasi zauroczyli się Rosą kiyoshi, pani Marta mówiła że gdyby już mieszkała w nowym mieszkaniu to by się już starała również o adopcję Rosy, aby była towarzyszką dla Nutki, wtedy Nutce byłoby raźniej i miałaby z kim się bawić :).
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
Sara2011 replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki i za Teosia i Nachosa <3 -
Plastuś dzisiaj opuścił Radysy.
-
No i pojechała Nutka do swojego domku do Częstochowy. Kasia mówiła,ze Nutka chyba coś czuła że dzisiaj się coś wydarzy bo była cały dzień poddenerwowana. Ale przyjęła swoich ludziów całkiem dobrze:). Nowi Państwo przyjechali już ze specjalnie zamówioną dla niej smyczą z wygrawerowanym imieniem i nr telefonu, smyczą, smaczkami, sunia ma zakupiony zapas zabawek, w aucie specjalna mata do przewożenia piesków. Państwo zostali poinstruowani przez Kasię jak należy postępować z Nutką a wcześniej przeze mnie. Teraz pozostaje trzymać kciuki. Nutce na pewno nie jest łatwo, już prawie rok była u Kasi więc to ją pokochała i uważała za swoją panią a tu znowu rewolucja w jej życiu. Na pewno pierwsze dwa tygodnie będą dla mnie stresujące, oby wszystko dobrze się ułożyło. Okazało się że Nutkę trzeba było jeszcze zaszczepić , Kasia wklei później paragon. Koszt to 35 zł. Ja ze swojej strony zarejestruję czip Nutki w bazie Safe Animal, koszt to 39zł. I za hotelik do zapłacenia za grudzień będzie 160zł.
-
Bardzo dziękuję kiyoshi za pomoc Nutce. Oczywiście potwierdzę jak pieniążki zostaną zaksięgowane na koncie. Będę miała dzięki nim czy opłacić hotelik za grudzień. A w tej chwili po Nutkę przyjechali jej przyszli właściciele , właśnie są u Kasi. Przyznam się, ze stres mnie zjada, denerwuję się na maxa.
-
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu