Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Dziękuje maciaszku!! ślicznie wygląda nowa Bunia na stronie schroniska:) mocno wierze, że teraz będzie łatwiej ją wypatrzeć:)
  2. może to zdjęcie przyniosło by jej szczęście??\ [img]https://lh6.googleusercontent.com/-XoH0lFu4GD4/T4mMV8zpyQI/AAAAAAAB60c/SLIt4jvgm9c/s720/DSC_4351.JPG[/img] jest chyba najładniejsze z tych ostatnio zrobionych. Co prawda nie widać Buni w całości, ale widać jaki piękny ma pyszczek...no i... wskoczy na górę strony schroniskowej, a to jest bezcenne:)
  3. [quote name='soboz4']rozsyłam, tylko jak zabrać psy legalnie, bez awantury, czy właściciel chce się zrzec?[/QUOTE] dokładnie...czy jest jakaś opcja by odebrać psiaki? Koniecznie trzeba to zrobić...małe powinny szybko znaleźć domki
  4. dziękuje Adamowi za śliczne zdjęcia Buni z wczorajszego spacerku:) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-XoH0lFu4GD4/T4mMV8zpyQI/AAAAAAAB60c/SLIt4jvgm9c/s720/DSC_4351.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-_Fk5kE3Un44/T4mMM8i20RI/AAAAAAAB60M/AJZtDKc36vE/s512/DSC_4348.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-_iKJeIvJBE0/T4mMhlLFC7I/AAAAAAAB608/RPA8GDzc_KM/s720/DSC_4354.JPG[/img] zastanawiam się czy nie dałoby się zmienić zdjęcia Buni na schroniskowej stronie??? podskoczyłaby do góry, może łatwiej byłoby ją komuś wypatrzyć?? Maciaszku...jak myślisz...????
  5. Ale śliczna:) i tak długo w schronisku?? nie do wiary...
  6. Powodzenia wspaniały piesku:) niech Ci się wiedzie!
  7. Pójdę w tym tygodniu do biura Dziennika Zachodniego i zapytam ile by to dokładnie kosztowało. Już wiem że bez zdjęcia nie ma sensu wysyłać...ale na stronie internetowej nie ma żadnej informacji ile kosztuje ogłoszenie ze zdjęciem. Dziękuje za propozycje wsparcia finansowego aeriel:) A co do Buni..,ja też wierze, że szczęście jeszcze przed nią!!
  8. Bunia dzisiaj nie czuła się najlepiej:( miała jakieś problemy z brzuszkiem w czasie wypróżniania:( dowiedziałam się, że inne pieski też miały dzisiaj podobne problemy...uroki schroniskowej diety...jednak dla Buni to nie żarty... Nie miała dziś siły, jak zawsze, na długie spacery...chociaż troszkę pochodziłyśmy, ale wyraźnie widziałam, że coś jej doskwiera... Coraz bardziej się o nią martwię... Dzisiaj też po raz pierwszy z całych sił zapierała się przed powrotem nie tylko do boksu, ale nawet na teren schroniska.... przypomniało mi to ostatni spacer z Giną, która zachowywała się dokładnie tak samo...jakby krzyczała- nie każ mi umierać w tym miejscu.... Co mogę zrobić, by przyspieszyć poszukiwanie domku dla Buni?? ogłoszeń w internecie pełno, ale brak odzewu.... Myślę nad Dziennikiem Zachodnim- tylko koniecznie ogłoszenie ze zdjęciem, w tym tygodniu postaram się to załatwić (jeśli tylko będzie mnie stać). Bunia wyraźnie cierpi....a to taka kochana staruszka!!!!
  9. Piękna! piękna! piękna! zapisuje cudną Atenę:)
  10. Biedna Bunia:( Zastanawiam się teraz co Bunia może jeść przy chorej wątrobie?? co mogę jej przywozić na wolontariat a czego raczej unikać?? Tak bardzo przydałby się domek dla Buni!
  11. o rany...taki pies na łańcuch..... baaardzo mi się to nie podoba:((((
  12. jestem u ślicznej suni:)
  13. [quote name='ewes']Zapomniałam o najważniejszym... Bunia ma coś z sercem, ale to nic poważnego, to normalne u starszych psiaków, jednak trzeba ja na spacerach obserwować, jeśli zacznie bardzo kaszleć lub mdleć, to wtedy można leczyć, ale tylko objawowo... to, że po wysiłku głęboko oddycha, to normalne na razie nie ma się czym martwic[/QUOTE] ciesze się, że z Bunią dobrze:) ona ma naprawde lepszą kondycje ode mnie na spacerach:D więc ADHD w jej przypadku może się potwierdzić;) ale piszczenia...nigdy nie słyszałam;) Bunia jest staruszką na medal!
  14. jestem u czarnulki;)
  15. [quote name='saphira18']jeśli załatwisz wszystko na piątek to bez problemu możemy wziąć Bunie, bo i Kida i Bunia to spokojne psiaki... no tylko wizytę trzeba umówić;)[/QUOTE] Wspaniale by było gdybyście ją zabrały:) Mi się czasem wydaje podczas spacerów, że ona bardzo głęboko oddycha...może to kwestia wieku.... W każdym bądź razie- kondycje ma niesamowitą!! mogłaby spacerować całymi godzinami.
  16. Ja mogę pojechać z Bunią do weta, tylko nie mam samochodu.....ale może Ania by mnie podrzuciła w jakimś dogodnym dla niej terminie, albo autobusem pojadę...
  17. Dokładnie saphira...ja mam identyczne odczucia....
  18. Bożenko, co się stało, że zmarł??? ze starości?? chorował na coś????
  19. kochana sunia- od razu widać, że to prawdziwy skarb. Może ochroniarz jednak się zdecyduje?? może dałoby się na czas wyjazdów zorganizować wyprowadzanie suni pod jego nieobecność?
  20. również zapisuje przystojniaczka! jest prześliczny i skradnie nie jedno serce:)
×
×
  • Create New...