Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. [quote name='Mysza2']dla Zosi przelane z bazarku 500 zł:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239816-koniec-rozliczam-Wielkanocne-ozdoby-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Zosi-do-24-02-2013-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239816-koniec-rozliczam-Wielkanocne-ozdoby-książki-dla-Zosi-do-24-02-2013-godz-22-00[/URL] Kioshi jak dolecą to potwierdź proszę na wątku bazarkowym. Bardzo pięknie dziękujemy wszystkim darczyńcom fantów, kupującym i podnoszącym:Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] dzisiaj konto Zosi zostało zasilone o [B]500zł[/B] z bazarku prowadzonego przez Mysza2!!!:iloveyou: Myszko, bardzo Ci dziękuje jeszcze raz za organizacje i nadzorowanie. Wszystkim darczyńcom fantów oraz podnoszącym bazarek również składam podziękowania! to naprawde ogromna suma!!! dzięki tym pieniązkom Zosia może czuć się bezpiecznie.... dziś wpłynęły też pieniążki- deklaracja stała od Dancik:) 20 zł:) :multi:
  2. [quote name='gosia2313']Dzięki za informacje ! Mam nadzieję, że Korek znajdzie nowy i mądry dom bo należy mu się :)[/QUOTE] jeśli jednak istnieje możliwość sprawdzenia czy to nie jest pies o którym mówiła tamta Pani, to proszę to zrobić.. na osiedlu Piastów wypuszczanie psów luzem jest pewnego rodzaju 'standardem'...a informacja o wyrzuceniu może być nieprawdziwa (na własne oczy nie widziałam)...może zawędrował na nasze osiedle za cieczką??? ale nawet taka wersja kupy się zupełnie nie trzyma...bo on ewidentnie na kogoś czekał...
  3. tego dnia gdy on do mnie podszedł spacerowałam razem z sąsiadką i sąsiadem i oczywiście z naszym,i psami...widzieliśmy już Korka od 3- 4 dni, nikt z nas (i nikt inny) nigdy wcześniej go nie widziała w tamtym miejscu... tego dnia właśnie zatrzymaliśmy się, patrzyliśmy na Korka, który nas mijał i wtedy minął nas też drugi sąsiad ze swoim wilczurem, który powiedział nam, e na jego oczach wyrzucili tego psa z samochodu pod Stadionem Ludowym... nie wiem jaki miałby cel nasz sąsiad w mówieniu nie prawdy?? żaden inny błakający się/ nieznany pies nie pojawił się w tym czasie w tamtej okolicy... pies ewidentnie wyglądał na wyrzuconego, bo chodził po parku i w okolicach stadionu, był tam i rano i popołudniu i wieczorem...obwąchiwał ludzi i zbliżał się do samochodów które przystawały na pobliskim parkingu... informacja, że został wyrzucony z samochodu bardzo więc pasowała do zachowania psa... hmmm...raczej wątpie, że to pies o którym mówi ta Pani, ale z pewnością warto sprawdzić ten trop!
  4. [quote name='Songo82']Myślę, że najbliższe ogłoszenia Lisy trzeba zrobić bez zdjęć...Wyjaśnienia mogę udzielić tylko na PW...:([/QUOTE] o rety:(( to nie wesoło chyba....
  5. Majunia jest taka śliczna, że nie mogła długo czekać....:) trzymammy kciuki, by domek był najlepszy:) biedna Bunia....na pewno ma troszkę ponad 10 lat:((( została znaleziona czy też jest z interwencji?? :(
  6. [quote name='Gabi79']Melduję się u Koreczka - smutaska:-([/QUOTE] dzięki Gabi za obecność!! mam nadzieje, że szybko ktoś go pokocha, bo te jego smutne oczy nie pozwalają mi zapomnieć nawet na moment... szkoda, że nie miała tyl szczęście co Zosia:( gdybym znalazła go chociaż tydzień wcześniej....:( :( eh....
  7. [quote name='MALWA']Ale zadowolony pycholek![/QUOTE] zadowolona..bo dzięki Wam cioteczki grzeje teraz swoje cztery literki w ciepłym domku;)
  8. [quote name='Artemida']Bodzio już ma jeden filmik właśnie gdzie pokazane jest jak się zachowuje i jakie ma cechy.:) Zapraszam fejsbukowiczów na wydarzenie Bodzia:) [URL]http://www.facebook.com/events/597968733566516/?ref=22[/URL][/QUOTE] widziałm, że na fb tłum u Bodzia:) i jak jego sytuacja?? coś się ruszyło w sprawie domku?
  9. [quote name='AgusiaP']Jeszcze mu znajdziemy super domek :)[/QUOTE] widziałam na fb przepiękne nowe zdjęcia Bongo!! prawdziwy z niego przystojniak! domek się znajdzie- niech tylko wiosna się obudzi to i ludzie chętniej o psiaku pomyślą i o wspólnym spacerowaniu:)
  10. [quote name='AgusiaP']Na pewno się uda :)[/QUOTE] oczywiście , że się uda;) wszystko jest kwestią czasu i cierpliwości;)
  11. [quote name='Gabi79']Na pewno pokocha i oby z wzajemnością:lol: Dzieci p. Małgosi są dorosłe i na co dzień mieszkają osobno, ale w święta będą u mamy i będzie czas na zapoznanie się ze Stefcią. Michelle, zaraz Ci wyślę na maila wzór umowy i dane p. Małgosi. Odliczam dni do czwartku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Gabi- wszyscy razem z Tobą odliczamy te dni...już tylko....4 zostało to wielkiego wydarzenia w życiu Stefci:))))
  12. [quote name='gosia2313']On jeszcze niestety jest na kwarantannie. Ale teraz lecą już końcówka kastracji z lutego a Korek właśnie kończy luty więc miejmy nadzieję, że niedługo będzie mógł wyjść. Jak opuści kwarantannę to może będzie miał opiekuna, ale nie ma pewności. Jest dość dużo wolontariuszy, ale niestety część przyjeżdża nieregularnie, albo nie chce mieć stałych psów. Dużo psów nie ma opiekunów, ale to nie znaczy , że nie wychodzą :-) U nas WSZYSTKIE psy co do jednej sztuki wychodzą na spacery. Wiadomo , że nie ma tak, żeby dany boks wychodził co tydzień, więc wychodzą wg listy chociaż co drugą sobotę. Mamy też wybieg, więc jak dojdzie kolejka do jego boksu to na pewno skorzysta :))[/QUOTE] Dziękuje gosia2313 za odpowiedź długa ta Wasza kwarantanna..myślałam, że kwarantanna trwa 2 tygodnie....a Korek już przecież 3 tygodnie u Was... i spacery co dwa tygodnie:( :( to zupełnie inaczej jak w Katowicach, gdzie psy mają stałych opiekunów...ale cóż...tam jest ok. 80, u was ponad 200 psiaków:( na dniach zrobie ogłoszenia na Kraków i Wrocław...nigdy nie wiadomo, a nóż ktoś się zakocha, to kilometry nie będą miały znaczenia! dziękuje wszystkim za obecność...
  13. [quote name='AgusiaP']Ta nasza Zosieńka nie lubi samotności :)[/QUOTE] oj nie lubi nie lubi:)
  14. dziękuje za obecność:) ;) teraz możemy mu pomóc tylko ogłoszeniami..i byciem tutaj...tak aby ktoś go zauważył!! kochane ciotuchy gosia 2313- widziałam korka i na waszym fb i na Waszej stronie...dziękuje!!! czy piesek wyszedł dzisiaj z kimś na spacer??czy będzie miał jakiegoś opiekuna w schronisku??
  15. [quote name='Martika@Aischa']zapisuję się u Koreczka ..i znowu te smutne psie oczy :([/QUOTE] dziękuje cioteczko za obecność:)
  16. CIOCIE KOCHANE!! TAK WSPANIALE POMOGŁYŚCIE MI W SPRAWIE ZOSI, A TERAZ POTRZEBUJE WAS PO RAZ KOLEJNY NA WĄTKU TEGO PIESKA [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_I20iQOJ2BA/UUtjm6qOtqI/AAAAAAAAAN4/IrX_CGGERTg/s640/DSC_0506.JPG[/IMG] NIESTETY MIAŁ MNIEJ SZCZĘŚCIA NIŻ ZOSIA... ZNALAZŁAM GO OK. 20 METRÓW OD MIEJSCA GDZIE BYŁA ZOSIA, ZOSTAŁ WYRZUCONY Z SAMOCHODU...Z POWODU WYJAZDU- NIE MIAŁAM INNEGO WYJŚCIA JAK ODDANIE GO DO SCHRONISKA!! PILNIE SZUKAM DLA NIEGO DS! PROSZĘ O OBECNOŚĆ NA WĄTKU, POMOC W OGŁASZANIU... TEN PIESEK BARDZO NAS POTRZEBUJE OTO WĄTEK [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241389-KOREK-smutny-m%C5%82ody-pies-wyrzucony-z-samochodu-W-SCHRONISKOWYM-boksie-czeka-na-cud[/url]!
  17. ZAPRASZAM NA WĄTEK KORKA...SMUTNEGO PIESKA KTÓRY OD 28.02 JEST W SCHRONISKU PROSZĘ O WKLEJANIE NOWYCH INFORMACJI O NIM, OBECNOŚĆ I POMOC W POSZUKIWANIU DOMU! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241389-KOREK-smutny-m%C5%82ody-pies-wyrzucony-z-samochodu-W-SCHRONISKOWYM-boksie-czeka-na-cud[/url]! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_I20iQOJ2BA/UUtjm6qOtqI/AAAAAAAAAN4/IrX_CGGERTg/s640/DSC_0506.JPG[/IMG]
  18. dla osób chętnych wklejam pierwszy tekst do ogłoszeń KORKA "KOREK ma ok. 2 lat, jest niezwykle wrażliwym, mądrym i smutnym psem. Wystarczy spojrzeć w jego oczy, by zrozumieć, że w swym krótkim życiu przeszedł już wiele… Kilka tygodni temu został wyrzucony przez swoich opiekunów z samochodu na oczach ludzi jak rzecz! Przez wiele dni błąkał się w pobliskim parku czekając na Pana/Panią, nikomu nie pozwalał podejść do siebie, nie chciał jeść, nie wiadomo gdzie spał, inne psy często go przeganiały i gryzły…on jednak wiernie trwał !! Dopiero po jakimś czasie pozwolił do siebie podejść…Osoby, które go znalazły zadzwoniły po schronisko. Korek trafił więc w kolejne obce miejsce, jeszcze bardziej zagubiony, zalękniony i smutny. Ten cudowny pies ma ogromne serce pełne miłości dla ludzi! W zamian za chwilę uwagi, pogłaskanie, przytulenie odwdzięcza się całym swoim psim oddaniem! Jest bardzo łagodny- doskonale dogaduje się z innymi psami, z pewnością stanie się także wiernym przyjacielem dzieci. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, reaguje na głos opiekuna, wraca bez problemu na zawołanie. Uwielbia wspólne spacery, z pewnością szybko przypomni sobie także dobre maniery jakie obowiązują w domu. Korek został w schronisku zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony. Zostanie także wykastrowany. Jest w pełni zdrowy i ponad wszystko spragniony, by ktoś zabrał go wreszcie do domu, pokochał i zakończył ten, trwający już 3-4 tygodnie- koszmar!! Jeśli uważasz, że Korek jest pieskiem dla Ciebie, zadzwoń, odwiedź go w schronisku. Przy adopcji obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta poadopcyjna!" a oto pierwszy pakiecik dla niego ode mnie [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=281213&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/539067280/katowice-KOREK-skazany-na-bezdomnosc-wyjatkowy-pies-blagam-o-dom-dla-niego.html[/URL] [URL]http://www.katowice.neeon.pl/591836-korek-skazany-na-bezdomnosc-wyjatkowy-pies-pomocy.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6478[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/korek-skazany-na-bezdomnosc-wyjatkowy-pies-blagam-o-dom-dla-niego/57854[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/korek_skazany_na_samotnosc_blagam_o_dom_dla_niego_317594.html[/URL] [url]http://www.adopcje.org/edycja_adopcji-85748.html[/url] [URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/wielorasowy/korek-skazany-na-bezdomnosc-przez-bezmyslnosc-ludzi-smutny-pragnie-domu-l36905.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,72518,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/KOREK-skazany-na-bezdomnosc%21-tak-smutny-bez-ludzi%21%21,86201"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/KOREK-skazany-na-bezdomnosc!-tak-smutny-bez-ludzi!!,86201[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/KOREK-skazany-na-bazdomnosc-cierpi-bez-ludzi-poznaj-jego-historie-id62051.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/slaskie/katowice/psy,594/korek-skazany-na-bezdomnosc-cierpi-bez-ludzi-poznaj,5704396.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/KOREK_skazany_na_bezdomnosc_smutny_bez_ludzi-_mlody_lagodny-_adopptu,806551[/URL] [URL]http://katowice.lento.pl/korek-skazany-na-bezdomnosc_-blagam-o-dom,927781.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/korek-skazany-na-bezdomnosc-wyjatkowy-21968833.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/7272-korek-skazany-na-bezdomnosc-wy.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/53178/korek-skazany-na-bezdomnosc--tak-smutny-bez-ludzi--/[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,osobowe,736,1,korek_skazany_na_bezdomnosc_wyja,50328.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/286827-korek-skazany-na-bezdomnos-E6-wyjatkowy-pies-blagam-o-dom--oferta-katowice/[/URL] [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/katowice/korek-wyjatkowo-smutny-bez-ludzi-madry-lagodny-blaga-o-dom-467616117[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/158352/KOREK-skazany-na-samotnosc-blagam-o-dom-dla-niego/[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/korek-skazany-na-samotnosc-wyjatkowy-pies-blagam-o-dom-dla-niego-ID2vJkh.html[/url]
  19. KOREK jest wyjątkowym psem, którego ok. 3 tygodnie temu znalazłam w okolicach Stadionu Ludowego (Sosnowiec).... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-luWMaXLibbo/UYUNXDSFNHI/AAAAAAAAAV4/phvYOgInMOE/w323-h484/new1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JayeYCwC_Wg/UUtjkOt2LcI/AAAAAAAAANM/VtsuA-Si6ao/s485/DSC_0483.JPG[/IMG] Przez 3-4 dni obserwowaliśmy go z sąsiadami jak samotnie błąkał się w pobliskim parku. Niezwykle czujny, nieufny, zbliżał się do każdego samochodu podjeżdżającego w pobliże, obwąchiwał ludzi...jednak oni nie zwracali na niego uwagi... Nie wiadomo gdzie spał, co jadł przez te dni...nie przyjmował pokarmu, który próbowaliśmy mu podrzucić...Kilka razy widziałam, jak puszczane luzem osiedlowe psy przeganiały go i podgryzały...Cały czas mieliśmy nadzieje, że jednak jest to czyjść pies i tylko wypuszczany jest luzem...jednak w końcu dowiedzieliśmy się prawdy... KOREK ZOSTAŁ WYRZUCONY Z SAMOCHODU JAK RZECZ NA OCZACH ŚWIADKÓW!!! W końcu udało mi się nakłonić go, by podszedł...od razu przytulił się do nóg, usiadł na moich butach...potrzebował, by go pogłaskać...chciał wreszcie poczuć się znów bezpieczny i odpocząć... [COLOR=#800080]po chwili głaskania skulił się na drodze tuż przy moich nogach i zasnął..[/COLOR] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Lb5p7kP00zg/UUtju_h1QRI/AAAAAAAAAOI/dGJO-985EaI/s647/Zdjęcie1484.jpg[/IMG] Nie mogłam Korka przyjąć (wyjazd za granicę), nie mogłam go też zostawić... [B]pies mi zaufałam, a ja...wydałam go w ręce schroniska:([/B] [COLOR=#ff0000]KOREK PRZEBYWA OD 28.02.2013 W SOSNOWIECKIM SCHRONISKU. DZIĘKI UPRZEJMOŚCI GOSIA 2313 WIEM CO SIĘ Z NIM DZIEJE. JEDNAK SZUKAM DLA NIEGO JAK NAJPILNIEJ DOMU! TEN PSIAK PRZEŻYŁ TAK WIELE...WYSTARCZY SPOJRZEĆ W JEGO OCZY...I NIC JUŻ NIE TRZEBA MÓWIĆ...[/COLOR] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_I20iQOJ2BA/UUtjm6qOtqI/AAAAAAAAAN4/IrX_CGGERTg/s640/DSC_0506.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NBWlqxgkOSw/UUtjmW20SpI/AAAAAAAAANw/kHcEQlD7Rms/s640/DSC_0502.JPG[/IMG] Z moich obserwacji wynika, że Korek ma ogromne serce pełne miłości dla ludzi! W zamian za chwilę uwagi, pogłaskanie, przytulenie odwdzięcza się całym swoim psim oddaniem! Jest bardzo łagodny- doskonale dogaduje się z innymi psami, z pewnością stanie się także wiernym przyjacielem dzieci. Potrafi chodzić na smyczy, reaguje na głos opiekuna, wraca bez problemu na zawołanie.... myślę, że z łatwością opanuje podstawowe komendy...i stanie się cudownym towarzyszem całej rodziny! BARDZO PROSZE O POMOC W POSZUKIWANIU DOMU DLA KORKA. NIE POZWÓLMY BY TEN CUDOWNY PIESEK O WIELKIEM SERCU, SPĘDZIŁ RESZTE ŻYCIA ZA KRATAMI TYLKO PRZEZ TO, ŻE TRAFIŁ NA fatalnych OPIEKUNÓW--NIEODPOWIEDZIALNYCH, BEZ SERCA I BEZ GRAMA WSPÓŁCZUCIA!! KOREK BEZ WĄTPIENIA NIE PASOWAŁ DO ICH ŚWIATA!!! W sprawie adopcji proszę o kontakt z panią Gosią pod numerem 721035215 lub mailem ze mną: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wszystkie chętne osoby proszę o pomoc w ogłaszaniu Korka (na różne województwa) i nagłaśnianiu jego sytuacji!
  20. [quote name='golddigga']Właśnie myślałam wczoraj wieczorem, żeby wrzucić kilka fotek dziewczynki :lol: Dzisiaj wieczorem to zrobie. W zachowaniu Libry są pewne postępy, małe, ale są :evil_lol: Im lepiej ją znam, tym lepiej sama potrafie wpływać i korygować jej zachowania. Już wiem co robić, kiedy czekamy na gościa, który idzie do nas po schodach. Na dworze natomiast już jest bardzo grzeczna, nawet daje się głaskać obcym ludziom, oczywiście o ile nie wykonują żadnych gwałtownych ruchów :cool3:. Choroba lokomocyjna już zupełnie jej przeszła, śpi grzecznie w aucie aż dojedziemy na miejsce. Stała się wybredna co do jedzenia :razz:. Wyrzuca z miski wszystkie niesmaczne kawałki karmy, a zjada samo gotowane mięsko. Księzniczka. Później idzie do Bejlika sprawdzić czy uda się jej coś ukraść smacznego ;-) Pieski już się tak pokochały, że mogą spokojnie jeść obok siebie, ba, nawet z jednej miski i nie ma żadnego problemu. Tylko ze spacerami mam problem. Mam notorycznie powykręcane nadgarstki i zakwasy, nie umiem ich nauczyć ładnie i grzecznie spacerować. Wracam umordowana jak po siłowni :lol:[/QUOTE] cudownie jest czytać o piesku, który całe życie znał tylko kraty, zimno, samotność, schroniskowe jadło.... a teraz- ma dookoła tyle miłości, szczęścia, dobra!! jest traktowana jak księżniczka:D pewnie nawet w najpiękniejszych snach nie śniła tego wszystkiego co ma u Ciebie golddigga
  21. cioteczki..witam u Zosi i zapraszam na piorcję najświeższych informacji: "Cześć u nas wszystko ok u Zosi też śpi dalej z moją Rosą na korytarzu a w dzień przesiaduje na polku guz nie rośnie bo sprawdzam raz w tygodniu tak to poza tym ok biega po ogródku bez smyczy mamy tylko mały problem jak musimy z mężem gdzieś jechać to wtedy bardzo wariuje bo nie chce zostać sama i prubuje ucieć a tak to ok" i nowe zdjęcia z kawalerem;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-hRFM4oKUOwA/UU1Tf8Q_IeI/AAAAAAAAAOY/GP8qxdSkDUM/s485/DSCN3720.JPG[/img] i na chodniczku [img]https://lh4.googleusercontent.com/-oBW_4s7WCB8/UU1TiMU3rfI/AAAAAAAAAOg/kZ5y-_mmevI/s485/DSCN3758.JPG[/img] POZDRAWIAMY:)
  22. [quote name='giselle4']Stefka szybko pokocha nowy domek To ciekawa zycia i pełna energii panienka a jeszcze jak zobaczy dzieci to bedzie zabawa n a102 Stefka, szczesciaro..... niech tak się stanie[/QUOTE] tak będzie:) :)
  23. nie poddawaj się Songo! trzeba zmienia tekst, zdjęcia i ciągle odnawiać ogłoszenia, nie ma innej rady=:) w koncu trafi na Lisa na swoich:) moim zdaniem tekst trochę za długi o tym co było...za mało konkretów- jak się zachowuje, jaka jest...
  24. piękne te psy...w tym potwornym miejscu:( jeśli masz jakieś zdjęcia plus opisy wysyłaj mi na maila! ([email protected]) w wolnej chwili będe ogłaszać (i podnosić), to nie będziesz musiała za bazarki płacić...tylko tak mogę obecnie pomóc... podajteż namiary do ogłoszenia (numer telefonu) masz racje- trzeba je stamtąd wyciągnąć czym prędzej, a wiele z nich to piękne młode psy- mają ogromną szansę na dom!!
  25. [quote name='AgusiaP']Musi ;) a mnie się wydaje, że to ściema z tym bratem...może się mylę, ale tak mi to wygląda... I myślę, że pani już nie zadzwoni... Aniu jutro zrobię nowe ogłoszenia dla Czakusia ;)[/QUOTE] tak tez może być...tylko po co komuś głowę zawracać?? ostatnio musze przyznać, że takie domy trafiają się bardzo często...wszystko już ugadane...a tu w ostatniej chwili telefon, że mąż, chłopak, brat, zdrowie, inny pies... jednak Mysza ma racje- nie ma co się dołować:) musi czakuś trafić na swojego człowieka i wtedy nic już ich nie rozdzieli:D
×
×
  • Create New...