-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='haczi']oglądalność może być mała ale czy ktoś dzwonił pytał[/QUOTE] chyba jednak Koreczek ma troszke uroku osobistego, skoro do niego wracasz;) obawiam się, że nikt nie dzwonił...a przynajmniej nikt wart zainteresowania, inaczej Gosia pewnie by napisała....tak- numer jest jej w ogłoszeniach, mail mój...na początku były dwa maile o niego...i od tego czasu cisza:( naprawde myślałam, że te nowe zdjęcia pomogą...eh...może naprawde warto zainwestować w ogłoszenie w DZ? może Martika już się czegoś dowiedziała w tej sprawie? nie wiem też czy Koreczek wyszedł dziś na spacer? nic nie wiem:( :( -
przesyłam nowe zdjęcia Zosi:) ponoć babinka jest ostatnio bardzo szczęśliwa i pogoda się poprawiła, więc może ganiać po ogrodzie ile się jej tylko zamarzy:D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nJl4Pikb3-M/UXLaeVqUOlI/AAAAAAAAASw/6Q3-ewiNECc/s485/DSCN3907.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-okJ9wcWlX3s/UXLakzKOP2I/AAAAAAAAATA/q9aF35gpk3A/s485/DSCN3909.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GIKM8VV9kjw/UXLahKvTvqI/AAAAAAAAAS4/4NUjaCmbTM0/s485/DSCN3926.JPG[/IMG] wygląda na zdjęciach na raeczywiście zadowoloną z życia, tylko nie wiem czy mi się wydaje, czy jej oczka się pogorszyły??? a może to tylko wina słońca lub wiatru- mam nadzieje....
-
wspaniale:D
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
dzisiaj sobota, więc mam nadzieje, że KOreczek znów pójdzie na miły spacer ze swoim opiekunem.... nowe ogłoszenia nie cieszą się zbyt dużą oglądalnością jak na razie:( eh.... jednak nadzieja nie gasnie;) -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
wspaniale:) bądź grzeczny chłopaku i doceń, jak cudownie Ci się trafiło:D -
wreszcie dotarłam i wszystko dokładnie przeczytałam.... eh...eh...i eh.... Elunia, gratuluje dyplomacji przy odbiorze CIAPKA z 'wariatkowa':) reszty już nie skomentuje, bo cóż to może zmienić... Czakusiu, oby tylko zrozumienia Ci nie brakło i wiary, że nie zawsze będziesz tak przerzucany:( trzymam kciuki, by szybko zaklimatyzował się na 'wakacjach'....;)
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Dotarli na miejsce, wszystko dobrze. Szczegółowa relacja będzie jutro.[/QUOTE] już jutro;) więc czekamy niecierpliwie na wieści z pierwszych chwil w nowym domu:D -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
<Koreczku...leć do góry...ogłoszenia masz juz odnowione biedaku.... -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='haczi']uroku osobistego[/QUOTE] haha:) to może wybierz się z nim na spacer i wtedy ocenisz, bo tak ze zdjęć...;) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']będę się widziała w sobotę z naszą IwonkąMaj to zapytam :) ostatnio ogłaszała psiaka który szczęśliwie znalazł szybciutko domek :) telefony się rozdzwoniły więc nie tracę nadziei ;)[/QUOTE] super, jakbyś się mogła dopytać, dziękuje:) -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']trzymam kciuki :)[/QUOTE] i moje kciuki zaciśnięte:) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']może i zwykły ale uroczy i kochany :) Kiyoshi a może ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim by pomogły ? nie każdy przegląda internet w poszukiwaniu psiaka a gazetka szybciej wpadnie w ręce ;) tak sobie głośno myślę .......[/QUOTE] cioteczko...może i gazeta by pomogła, ale z tąd gdzie teraz jestem, nie mam pojęcia jak to ogłoszenie zgłosić...zawsze robiłam to osobiście... także...na razie mogę działać tylko poprzez internet...właśnie teraz wrzucam ogłoszenia z nowymi zdjęciami- bardzo kolorowymi i z człowiekiem. Oby pomogły:) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='haczi']za zwyczajny[/QUOTE] patrząc oczami- młody, zdrowy, piękny... dodatkowo- mądry, oddany, zapatrzony w człowieka, doskonały przyjaciel na wiele lat.... czego można chcieć więcej haczi???? -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Niestety, nikt do mnie w spr Korka nie dzwonił :([/QUOTE] eh...dlaczego:( :( -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']No niestety po tygodniu musiałyśmy go zabrać... Oby Koreczek szybko znalazł cudowny domek :)[/QUOTE] co za wiadomosci:( tyle pechowych domow ostatnio...to wrecz nie do wiary... jak mozna pozbyc sie psa bo szczeka na spacerach? szkoda, ze mojej Gajki w akcji ten facet nie widzial:D dopiero glowa by mu odpadla:D wkoncu musi sunia bronic swojego czlowieka;) postaram sie doczytac na watku...biedny Czakus:( tyle zmian... mam nadzieje, ze Korek trafi lepiej... Gosiu- czy nikt o niego nie pytal?? na gumtree tyle osob go ogladalo!! eh:( wreszcie mogę wkleić zdjęcia.. zobaczcie jak Korek wygląda za kratami :( :( [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JVfRY3qVRXI/UW7UnkaFcBI/AAAAAAAAAQw/Y8TvCKDCRXg/s647/IMG_0612.JPG[/IMG] a to zdjęcia jakie dostałam z sobotniego spaceru [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Zfd5BCTkUDs/UW7UpS9O3xI/AAAAAAAAAQ4/dgJtHuz8i_U/s647/IMG_0619.JPG[/IMG] i moje absolutnie ulubione... to ostatnie zdjęcie wykorzystam jako pierwsze do nowej partii ogłoszeń:) -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
piékne zdjécia:D -
zdjécia z nowego domu wygladaja po prostu wspaniale- az samemu chcialoby sie tam zamieszkac:) mysle, ze Lisa bedzie bardzo szczesliwa! ciesze sie Songo, ze udalo sie pomimo przeciwnosci, znalesc dobry dom!!!:D
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Czakuś dalej szuka domku, ale ważne, że jest bezpieczny w DT :)[/QUOTE] Agusia...chyba zartujesz? co sie stalo z Czakusiem? nie widzialam jego watku:( to straszne...czemu ludzie tak czesto zmieniaja zdanie? poddaja sie./...eh...