Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. [quote name='haczi']oglądalność może być mała ale czy ktoś dzwonił pytał[/QUOTE] chyba jednak Koreczek ma troszke uroku osobistego, skoro do niego wracasz;) obawiam się, że nikt nie dzwonił...a przynajmniej nikt wart zainteresowania, inaczej Gosia pewnie by napisała....tak- numer jest jej w ogłoszeniach, mail mój...na początku były dwa maile o niego...i od tego czasu cisza:( naprawde myślałam, że te nowe zdjęcia pomogą...eh...może naprawde warto zainwestować w ogłoszenie w DZ? może Martika już się czegoś dowiedziała w tej sprawie? nie wiem też czy Koreczek wyszedł dziś na spacer? nic nie wiem:( :(
  2. przesyłam nowe zdjęcia Zosi:) ponoć babinka jest ostatnio bardzo szczęśliwa i pogoda się poprawiła, więc może ganiać po ogrodzie ile się jej tylko zamarzy:D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nJl4Pikb3-M/UXLaeVqUOlI/AAAAAAAAASw/6Q3-ewiNECc/s485/DSCN3907.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-okJ9wcWlX3s/UXLakzKOP2I/AAAAAAAAATA/q9aF35gpk3A/s485/DSCN3909.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GIKM8VV9kjw/UXLahKvTvqI/AAAAAAAAAS4/4NUjaCmbTM0/s485/DSCN3926.JPG[/IMG] wygląda na zdjęciach na raeczywiście zadowoloną z życia, tylko nie wiem czy mi się wydaje, czy jej oczka się pogorszyły??? a może to tylko wina słońca lub wiatru- mam nadzieje....
  3. [quote name='Mysza2']Nie ma wyboru chłopak. Żal nam go bardzo z powodu tego przerzucania, ale co zrobić:)[/QUOTE] wiem ciotki kochane, chcecie dla niego tylko dobrze, a sytuacja jest jaka jest....:(
  4. dzisiaj sobota, więc mam nadzieje, że KOreczek znów pójdzie na miły spacer ze swoim opiekunem.... nowe ogłoszenia nie cieszą się zbyt dużą oglądalnością jak na razie:( eh.... jednak nadzieja nie gasnie;)
  5. wspaniale:) bądź grzeczny chłopaku i doceń, jak cudownie Ci się trafiło:D
  6. wreszcie dotarłam i wszystko dokładnie przeczytałam.... eh...eh...i eh.... Elunia, gratuluje dyplomacji przy odbiorze CIAPKA z 'wariatkowa':) reszty już nie skomentuje, bo cóż to może zmienić... Czakusiu, oby tylko zrozumienia Ci nie brakło i wiary, że nie zawsze będziesz tak przerzucany:( trzymam kciuki, by szybko zaklimatyzował się na 'wakacjach'....;)
  7. [quote name='ULKA12']Dotarli na miejsce, wszystko dobrze. Szczegółowa relacja będzie jutro.[/QUOTE] już jutro;) więc czekamy niecierpliwie na wieści z pierwszych chwil w nowym domu:D
  8. <Koreczku...leć do góry...ogłoszenia masz juz odnowione biedaku....
  9. [quote name='haczi']uroku osobistego[/QUOTE] haha:) to może wybierz się z nim na spacer i wtedy ocenisz, bo tak ze zdjęć...;)
  10. [quote name='Martika@Aischa']będę się widziała w sobotę z naszą IwonkąMaj to zapytam :) ostatnio ogłaszała psiaka który szczęśliwie znalazł szybciutko domek :) telefony się rozdzwoniły więc nie tracę nadziei ;)[/QUOTE] super, jakbyś się mogła dopytać, dziękuje:)
  11. [quote name='iwonamaj']trzymam kciuki :)[/QUOTE] i moje kciuki zaciśnięte:)
  12. [quote name='Martika@Aischa']może i zwykły ale uroczy i kochany :) Kiyoshi a może ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim by pomogły ? nie każdy przegląda internet w poszukiwaniu psiaka a gazetka szybciej wpadnie w ręce ;) tak sobie głośno myślę .......[/QUOTE] cioteczko...może i gazeta by pomogła, ale z tąd gdzie teraz jestem, nie mam pojęcia jak to ogłoszenie zgłosić...zawsze robiłam to osobiście... także...na razie mogę działać tylko poprzez internet...właśnie teraz wrzucam ogłoszenia z nowymi zdjęciami- bardzo kolorowymi i z człowiekiem. Oby pomogły:)
  13. [quote name='haczi']za zwyczajny[/QUOTE] patrząc oczami- młody, zdrowy, piękny... dodatkowo- mądry, oddany, zapatrzony w człowieka, doskonały przyjaciel na wiele lat.... czego można chcieć więcej haczi????
  14. [quote name='gosia2313']Niestety, nikt do mnie w spr Korka nie dzwonił :([/QUOTE] eh...dlaczego:( :(
  15. [quote name='AgusiaP']Śliczna jak zawsze :) :loveu: a te drzwi w tle to pewnie nasza Zosieńka tak załatwiła:diabloti:[/QUOTE] haha...dowód zbrodni zachowany;)
  16. do mnie też nikt nie napisał...staram się odświeżać ogłoszenia w miarę możliwości...może jakieś nowe zdjęcia by pomogły?
  17. obiecane zdjęcia:) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-EJzCwQBw-_o/UW7VRtBUMPI/AAAAAAAAARg/Rmys0-gjDEE/s647/DSCN3483.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-y0hiMhaipPU/UW7VW36t2xI/AAAAAAAAARw/XJ4X_JbWFhg/s647/DSCN3886.JPG[/img] bardzo mi się podoba Zosieńka na tych zdjęciach:D
  18. [quote name='AgusiaP']No niestety po tygodniu musiałyśmy go zabrać... Oby Koreczek szybko znalazł cudowny domek :)[/QUOTE] co za wiadomosci:( tyle pechowych domow ostatnio...to wrecz nie do wiary... jak mozna pozbyc sie psa bo szczeka na spacerach? szkoda, ze mojej Gajki w akcji ten facet nie widzial:D dopiero glowa by mu odpadla:D wkoncu musi sunia bronic swojego czlowieka;) postaram sie doczytac na watku...biedny Czakus:( tyle zmian... mam nadzieje, ze Korek trafi lepiej... Gosiu- czy nikt o niego nie pytal?? na gumtree tyle osob go ogladalo!! eh:( wreszcie mogę wkleić zdjęcia.. zobaczcie jak Korek wygląda za kratami :( :( [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JVfRY3qVRXI/UW7UnkaFcBI/AAAAAAAAAQw/Y8TvCKDCRXg/s647/IMG_0612.JPG[/IMG] a to zdjęcia jakie dostałam z sobotniego spaceru [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Zfd5BCTkUDs/UW7UpS9O3xI/AAAAAAAAAQ4/dgJtHuz8i_U/s647/IMG_0619.JPG[/IMG] i moje absolutnie ulubione... to ostatnie zdjęcie wykorzystam jako pierwsze do nowej partii ogłoszeń:)
  19. zdjécia z nowego domu wygladaja po prostu wspaniale- az samemu chcialoby sie tam zamieszkac:) mysle, ze Lisa bedzie bardzo szczesliwa! ciesze sie Songo, ze udalo sie pomimo przeciwnosci, znalesc dobry dom!!!:D
  20. [quote name='AgusiaP']i ja się przywitam ;)[/QUOTE] witam wszystkich rownie zcieplo i melduje ze konto Zosi zostalo zasilone o kolejne 10zl - deklaracja stala od zebra zebra:) DZIEKUJEMY!!
  21. a ja melduje, ze konto Zosi zostalo zasilone o kolejne 10 zl- deklaracji od zebrazebra- dziekuje ciotko za pamiec o nas;)
  22. [quote name='AgusiaP']Czakuś dalej szuka domku, ale ważne, że jest bezpieczny w DT :)[/QUOTE] Agusia...chyba zartujesz? co sie stalo z Czakusiem? nie widzialam jego watku:( to straszne...czemu ludzie tak czesto zmieniaja zdanie? poddaja sie./...eh...
×
×
  • Create New...