Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. a ona jest jakaś apatyczna czy coś w tym stylu? jeśli poza odrobina krwi nic się nie dzieje, to wątpie by btło to coś groźnego. I tu znów obserwacje przytuliskowe- kilka psów w poczatkach pobytu u nas miało np taką smuzkę krwi przy wypróżnianiu, zwykle zdazyło się to pojedynczo i nic złego nie oznaczało...
  2. Niestety przy TTA rapid jest duży kłopot z usunięciem płytki :( bardzo wspolczuje Figaro. Zastanawiam się czy nie lepsza byłaby u niego ta mało inwazyjna metoda zewnatrztorebkowa (chyba szwu bocznego się nazywa) ta co u Kuby sie nie sprawdzila ale przy mniejszych, lżejszych i mniej ruchliwych psach wystarczy. Szkoda że tak niefortunnie wyszło. Operacje ortopedyczne u psów to jednak ogromna ruletka.
  3. Tak. Ona pojechała jako pierwsza. Już tydzień temu. Nie poznałam tych ludzi ale trochę introwertyczni/ mało wylewni się wydali. Natomiast kontakt z Olą utrzymują, podsylajazdjecia i wszystko jest Oki.
  4. AAAA.....zapomniałam Wam napisać najważniejsze- PRZEPRASZAM. Z bazarku na fb gdzie sprzedawałam głownie fanty z dogo, uzbierałam w tej edycji : 3349 zł :D :) plus dochód z bazarku drugiego, jeszcze nie wykorzystany 769 zł minus 126 zł które wydałysmy na puszki Rocco bo były bardzo potrzebne dla nowych psów (nowe nie jedzą suchej, uczymy mieszając z mokra) SUMA SUMARUM NA OPERACJE DRUGIEJ ŁAPKI MAMY DZIĘKI WAM :) :) 3992 zł Operacja jak pamiętacie to koszt ok. 4100 zł więc MAMY TO :D Dziękuje jeszcze raz wszystkim którzy podarowali takie superanckie fanty <3
  5. Szczeniaczki od mamy ONki prawie w pełni rozwiezione po zachodniej Polsce :D zostały jeszcze 3 z mamą, ale tez są rozdysponowane. Naprawde fajne domki się trafiły, Ola też mi ogromnie pomaga bo utrzymuje kontakt ze wszystkimi domami i stałymi :) Mam nadzieje, że ta "przygoda" rozpali w niej iskrę do wolontariatu.... W czasie ostatnich burz w prytulisku sytuacja była baaardzo trudno :( Atma zniszczyła kratki zabezpieczające kojec- metalowe, na szczęście nic jej się nie stało. Pedro natomiast musiał tak skakać po boksie że rozciął sobie bardzo poważnie tylną łapę. Musiał pojechac na szycie do weterynarza. Trzeba było zrobić tez RTG bo wet nie był pewny czy kość cała...przy okazji na zdjęciu pojawił się śrut pod ostatnim rzebrem- ktoś kiedys do niego strzelał :( :( Jutro planuje kąpać Reksia, który jest potwornie brudny...w dodatku ma tasiemca :( maskara...A adopcje dorośłych psów stoją jak zaklęte Kubusia ostatnio nie widziałam, planuje że za tydzień w wekend ich odwiedze / oni mnie.
  6. Znam to uczucie kiedy masz ochotę wyrzucić telefon przez okno.... :( Czy ta biedna z Unią ma jakąś alternatywę?
  7. Dziękuję :) Pedro ma charakter typowego terier. Mądry, zwinny, inteligentny, przesympatyczna, nastawiony na człowieka i wspólne aktywności. Podobnie jak i ten drugi mix terier ten malutki Max. To prawda. Atma życia też nie miała łatwego a jest wpatrzona w człowieka. Chyba najszczesliwsza byłaby u jakiejś Pani na emeryturze z ogródkiem w spokoju i ciszy. Ona ludzi być blisko człowieka, tak nienahalnie... Muszę poszukać kogoś kto pomoże mi zrobić dobre zdjęcia psów. Inaczej te adopcje nigdy się nie rusza.... :(
  8. nie...nie są łabuziaki :) każdy ma swój charakter, swoje predyspozycje, ale wszystkie sa grzeczne i kochane. Tak naprawde to Atma najwięcej broi. Jak ma zły dzień to potrafi rozwalić wszystko w kojcu.... pozrywać zasłonki które mają ja chronić przed upałem, nawet zasłonki z desek zaczęła rozwalać. To kochana staruszka ale w schronisku totalnie sobie nie radzi. CHłopaki przy niej radzą sobie naprawde dobrze.....
  9. Z tego co Kasia napisał to do psów jest rzadzicielka :) więc nie wiadomo Koty też goni. Ludzi kocha :)
  10. Rany boskie...co to za wizytator? jak można? rozumiem że ktoś jest przeciwny kastracji szczeniaków (ja jestem) ale w ogóle? wizytator? matko....czy inicjały tej wizytatorki to D.W.?
  11. Jesli chodzi o przytulisko to stam psów na dzień dzisejszy to 4 samce i 1 sunia. Mamy juz tylko 1 wolny kojec. Adopcje stoją jak zaklęte. Dzisiajsza sesja zupełnie się nie udała, koleżanka nie miała czasu...a żeby zrobić dobre zdjecia potrzebna jest cierpliwośc, czas, dobra pogoda (akurat była)....no ale przedstawie te co są, może ktoś się zakocha. Czokuś stały bywalec, chyba na zawsze w kojcach zostanie.... PEDRO już chyba 4 miesiące jest u nas...były 3 rodziny na zapoznaniu- bez ciągu dalszego :( superancki psiak dla aktywnych REKSIO pies oddany przez właścicielke, bo ciągle uciekał jej z otwartego podwórka i już nie miała siły się nim zajmować (pies przyjęty do schroniska przez wójta) MAX malutki mix jamnika z jadgterierem, żywe srebro Nadal jest też u nas starsza ATMA
  12. zaraz jade :) Dziś wydałam do adopcji dwie sunie od mamy owczarki, a wczoraj pojechała ta dla której Poker robiła wizyte, więc 3 pieski na swoim. 7 czeka :) Jednak rosną jak na drożdżach i chyba będą postury mamy.
  13. Liwia przed południem dojechała do Kasi. jest z niej zywe srebro :) tyle wiem na razie
  14. Na konto Liwki przenosze spadek po watku Efi, Ivi, Żabki, Muszki i Kropci - 866 zł https://www.dogomania.com/forum/topic/353135-nowe-sunie-z-w-nie-wyjadą-zabierzemy-sunie-z-gh-na-podlasiu-psie-smutne-historie-i-my-po-to-by-je-odmienić-muszka-kropcia-żabka-efi-i-ivi-mają-domy/page/19/
  15. dziekuje <3 rozliczyłam już u Liwki (link wyżej) gdzie serdecznie Cie zapraszam <3 Chciałabym tez zamknąć juz sparbonke tego wątku:) Została nadwyżka 866 złi chciałabym w całości przekazać je na kontynuacje watku czyli dla Liwki <3 https://www.dogomania.com/forum/topic/353711-liwia-ma-już-imie-jest-już-w-drodzewyruszyła-z-podlasia-ze-schroniska-gh-by-zacząc-nowe-zycie/?tab=comments#comment-17779510 Tym samym konto tutaj jest WYZEROWANE/ Jeszcze raz wszystkim dziękuje <3
  16. Dziekuje za 10 zł od jankamałpa :) Liwka ma być jutro przed południem u Kasi <3
  17. dobrze :) juz przelałam Reni. Dla bidoczka z Ukrainy potrzebne pieniążki a ja już nie mam w planach wydatków na te pieski :) W wekend będe robić nowe zdjecia pieskó z przytuliska to wstawie- będziesz Bożenka kojarzyć z kim chodze jak akurat będziemy gadulić :D ;) Ściskam :)
  18. 113 zł spadku po szczeniaczkach czermińskich przesłałam Reniu na konto Oreo- proszę POTWIERDŹ NA MOIM WATKU jak wpłynął https://www.dogomania.com/forum/topic/352007-przytulisko-czermin-malutka-babinka-na-granicy-życia-i-śmierci-pod-opieka-w-psiarek-a-teraz-ma-nowy-dom-pod-puławami/page/25/#comments
×
×
  • Create New...