-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justyna Lipicka
-
Jeśli ktoś tego nie oprobuje to niech idzie pomagać na inny wątek, a nie tych maleńkich szczeniaków... Nie w celu kłótni został założony ten wątek. Kłócące mogą sobie iść gdzie indziej... Ja swoje zdanie mam, ale szanuje też zdanie innych, to Misia ma te szczeniaki i mamę pod opieką i to ona jest za ich los odpowiedzialna, a nie Wy! więc Wasze najeżdżanie teraz na Nią niewiele zmieni, a na pewno nie spowoduje, że uśpi te psy...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bączek']W sklepie internetowym jest do wyczerpania zapasów promocja na Fronline M,L,XL, 50% taniej. [URL]http://www.ezoo.pl/pl/p/FRONTLINE-SPOT-ON-PSY-L/438[/URL][/QUOTE] Dzieki Bączek, zamówię dla Luny i tymczasowiczki;) Jak wszystko będzie ok to od jutra szczeniaczka z O. u mnie bedzie -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']trzymam kciuki za negocjacje :kciuki: mam nadzieję, że szczeniaki przeżyły weekend :nerwy:[/QUOTE] kciuki potrzebne, ale rozglądajcie się tez za inny dt bo mój tz to ciężki przypadek:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
może tym razem uda mi się tz przekonać do dt, choć 2razy już "odmówił"...mrozy w nocy może go przekonają;)ale nic nie moge obiecać:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
a co się dzieje dzieciaczkom Colli? ten szczeniaczek co zostanie w O. to pies czy suczka? jakiej wielkości? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Mam pytanie, w ub. m-cu glosowalam na Was ale potem byla druga tura i trzeba bylo wyslac sms-a. Nie mam tel. komorkowego, wiec niestety. .. Czy jest sens glosowac w takim przypadku? Choc teraz juz komorke (corki) mam, to i tak nic z tego, bo nie umiem sie nia poslugiwac, w dodatku jestem w Szwecji a corka z zieciem wyjechali na wakacje... Pytam dla spokoju sumienia, bo moze jednak to oddanie glosu ma sens...[/QUOTE] Aaa...tam się podaje nr tel. by jedna osoba nie założyła kilka kont do głosowania...ale warto głosować, głównie w krakvecie jak już Mama Missiaa bedzie:) -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Justyna Lipicka replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
przeczytałam od deski do deski!! jak super że chodzi:):) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']Foks będzie jechał do nowego domu jutro:)[/QUOTE] ale super:):) poza tym zapomniałam napisać że piękne zdjęcia i tych adoptowanych i tych do adopcji:) jak stoimy z ogłoszeniami szczeniaków? te od Foki ogłoszone chyba a te od Colii? ja tylko jak Colii robiłam to dodawałam zdjęcia z maluszkami że one też do adopcji:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Dokładnie - powinien oddzwonić. Napisz ( bardzo uprzejmie) ze jeśli Pan chciałby wiedzieć coś ponad to co jest zawarte w ogłoszeniu to prosisz aby to on zatelefonował. ;)[/QUOTE] Na razie nic nie pisałam do Pana bo Fox miał być adoptowany:) Missiaa i jak po pa? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
zgubiłam sie trochę:( adop przy piesku to że do adopcji tak? a jak napisane jest że ma dom to adoptowany:) dobrze rozszyfrowałam? ja ogłoszenia zaczne robic na dniach jak zakończe dzis bazarek i porozsyłam PW:) Ja ostatnio dostałam maila od Pana nt adopcji Foxa, "proszę o informacje" i swój nr telefonu. A w ogłoszeniu wszystko o psie napisane, poza tym uważam że jak ktoś jest zainteresowany adopcją to jest podany nr i powinien dzwonić... -
ZAGŁODZONA MINI odeszła za Tęczowy Most... :,(
Justyna Lipicka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
zapisuję maleństwo!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Sunia podobna do Szeleczki od Malgosi walczy o życie po operacji, są jak zwykle potrzebne fundusze, może wpadniecie choc podrzucić? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235590"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rdwu3Hn3MbQ/UIllfYDI0sI/AAAAAAABd7M/KvHL2q8mOXI/s512/DSC_0017.JPG[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235590[/url] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
dobrze że u piesków wszystko ok:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
jutro wstawie banerek jak sie bazarro skończy:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziś koleżanka mnie poinformowała, że będzie jeszcze miała dla mnie fanty na bazarek więc będę miała co dołożyć do piesków olkuskich:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ja właśnie też tak myślę, że resztę rzeczy które się nie sprzedadzą z mojego bazarku poczekać z miesiąc, dołożyć coś i znowu wystawić:) a że za miesiąc będzie przed świętami i ludzie nie skorzy do kupowania to styczeń to dobra propozycja Krakowaniako:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniu strasznie się cieszę, że pieseczki do domów wyjeżdżają!! A tymi dziwnymi opiniami się mam nadzieję nie przejmujesz??!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Justyna Lipicka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
od 0:00 juz się przez ostatnie dni zaczynała...dlatego dziś ide chyba wcześniej spać :P