Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Jeśli ktoś tego nie oprobuje to niech idzie pomagać na inny wątek, a nie tych maleńkich szczeniaków... Nie w celu kłótni został założony ten wątek. Kłócące mogą sobie iść gdzie indziej... Ja swoje zdanie mam, ale szanuje też zdanie innych, to Misia ma te szczeniaki i mamę pod opieką i to ona jest za ich los odpowiedzialna, a nie Wy! więc Wasze najeżdżanie teraz na Nią niewiele zmieni, a na pewno nie spowoduje, że uśpi te psy...
  2. [quote name='Bączek']W sklepie internetowym jest do wyczerpania zapasów promocja na Fronline M,L,XL, 50% taniej. [URL]http://www.ezoo.pl/pl/p/FRONTLINE-SPOT-ON-PSY-L/438[/URL][/QUOTE] Dzieki Bączek, zamówię dla Luny i tymczasowiczki;) Jak wszystko będzie ok to od jutra szczeniaczka z O. u mnie bedzie
  3. [quote name='missiaa']trzymam kciuki za negocjacje :kciuki: mam nadzieję, że szczeniaki przeżyły weekend :nerwy:[/QUOTE] kciuki potrzebne, ale rozglądajcie się tez za inny dt bo mój tz to ciężki przypadek:(
  4. może tym razem uda mi się tz przekonać do dt, choć 2razy już "odmówił"...mrozy w nocy może go przekonają;)ale nic nie moge obiecać:(
  5. a co się dzieje dzieciaczkom Colli? ten szczeniaczek co zostanie w O. to pies czy suczka? jakiej wielkości?
  6. [quote name='Figunia']Mam pytanie, w ub. m-cu glosowalam na Was ale potem byla druga tura i trzeba bylo wyslac sms-a. Nie mam tel. komorkowego, wiec niestety. .. Czy jest sens glosowac w takim przypadku? Choc teraz juz komorke (corki) mam, to i tak nic z tego, bo nie umiem sie nia poslugiwac, w dodatku jestem w Szwecji a corka z zieciem wyjechali na wakacje... Pytam dla spokoju sumienia, bo moze jednak to oddanie glosu ma sens...[/QUOTE] Aaa...tam się podaje nr tel. by jedna osoba nie założyła kilka kont do głosowania...ale warto głosować, głównie w krakvecie jak już Mama Missiaa bedzie:)
  7. przeczytałam od deski do deski!! jak super że chodzi:):)
  8. Dzisiaj spotkałam na spacerze pieska wielkości Rafa również z amputowaną łapką, od razu o Raficzku pomyślałam i tu przyleciałam i co widzę:) nowe wieści i fotki:) cieszę się że tak Ci się w stado wpasował:)
  9. [quote name='missiaa']Foks będzie jechał do nowego domu jutro:)[/QUOTE] ale super:):) poza tym zapomniałam napisać że piękne zdjęcia i tych adoptowanych i tych do adopcji:) jak stoimy z ogłoszeniami szczeniaków? te od Foki ogłoszone chyba a te od Colii? ja tylko jak Colii robiłam to dodawałam zdjęcia z maluszkami że one też do adopcji:)
  10. [quote name='barb']Dokładnie - powinien oddzwonić. Napisz ( bardzo uprzejmie) ze jeśli Pan chciałby wiedzieć coś ponad to co jest zawarte w ogłoszeniu to prosisz aby to on zatelefonował. ;)[/QUOTE] Na razie nic nie pisałam do Pana bo Fox miał być adoptowany:) Missiaa i jak po pa?
  11. zgubiłam sie trochę:( adop przy piesku to że do adopcji tak? a jak napisane jest że ma dom to adoptowany:) dobrze rozszyfrowałam? ja ogłoszenia zaczne robic na dniach jak zakończe dzis bazarek i porozsyłam PW:) Ja ostatnio dostałam maila od Pana nt adopcji Foxa, "proszę o informacje" i swój nr telefonu. A w ogłoszeniu wszystko o psie napisane, poza tym uważam że jak ktoś jest zainteresowany adopcją to jest podany nr i powinien dzwonić...
  12. Sunia podobna do Szeleczki od Malgosi walczy o życie po operacji, są jak zwykle potrzebne fundusze, może wpadniecie choc podrzucić? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235590"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rdwu3Hn3MbQ/UIllfYDI0sI/AAAAAAABd7M/KvHL2q8mOXI/s512/DSC_0017.JPG[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235590[/url]
  13. dobrze że u piesków wszystko ok:)
  14. jutro wstawie banerek jak sie bazarro skończy:)
  15. nie zaglądałam jakiś czas a tu takie wieści!! Super!! I mam nadzieję, że ten dobry domek w Opolu pomógł innemu psiakowi i odmienił jego/jej los:)
  16. Dziś koleżanka mnie poinformowała, że będzie jeszcze miała dla mnie fanty na bazarek więc będę miała co dołożyć do piesków olkuskich:)
  17. ja właśnie też tak myślę, że resztę rzeczy które się nie sprzedadzą z mojego bazarku poczekać z miesiąc, dołożyć coś i znowu wystawić:) a że za miesiąc będzie przed świętami i ludzie nie skorzy do kupowania to styczeń to dobra propozycja Krakowaniako:)
  18. [quote name='missiaa']Foks ma jechać do DS. Ale muszę zapytać missieek czy już wszystko zapięte na tip top (tzn czy wizyta PA wypadła pomyślnie)[/QUOTE] ok to czekam na informacje:)
  19. missiaa jak sprawa Foxa? adoptowany? bo mam zapytanie do ogłoszenia
  20. Iwoniu strasznie się cieszę, że pieseczki do domów wyjeżdżają!! A tymi dziwnymi opiniami się mam nadzieję nie przejmujesz??!!
  21. od 0:00 juz się przez ostatnie dni zaczynała...dlatego dziś ide chyba wcześniej spać :P
  22. Biedna suczka, zapisuję, ale jedynie tyle mogę:(
  23. [quote name='iwoniam']wiedziałam, ze można na Ciebie liczyć :)[/QUOTE]Jak moge tak pomagam...jeszcze tylko tu jeden na ktorego zdjecia czekam i potem Twoje Iwonko:-)
×
×
  • Create New...