Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. missiaa to podaj mi nr do misiek na PW:) może dziś uda mi się w nocy porobic ogłoszenia jak będę miec chwile w pracy, choć ten tydzień jest straszny, jeden dzień wolnego wypadł a ludzie żarli by jakby conajmniej tydzień swiąt był...
  2. W związku z foksterierem napisałam mail do Schroniska Gaj w którym on jest bo na fcb nikt się nie odezwał, napisałam, że mamy niesprawdzony dom dla foksteriera w Inowrocławiu a od nich to "tylko" 150km a nie jak od nas 400km i jak chcą to podam tel kontaktowy. Co do naszego Foxa to trzeba go chyba ogłosić, missiaa co Ty na to? żeby się u Was nie zasiedział :P napiszę tekst, że dla znawcy rasy i wszystko co o nim wiem, tel do Twojej mamy, niech już będzie przygotowana na odpowiedzi:) bo coś wątpię by ten dom w Inowrocławiu wypalił...za dużo czasu chyba minęło... Bazarro więc otworze jutro krakowianko:)
  3. [quote name='Nutusia']Podejrzałam i czekam na... szczegóły i wielkie otwarcie ;)[/QUOTE]Dzis wieczorem albo jutro otworze:-)
  4. możecie obejrzeć co będzie na bazarku na bdt iwoniam:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234436-Robi-się-na-bdt-iwoniam[/URL]
  5. Jestem na zaproszenie, niestety finansowo na razie niestabilna jestem:( A ten dt sprawdzony?
  6. [quote name='Avilia']Czy jest tu ktoś z Olkusza?[/QUOTE] Napisz pw do missiaa, ona mieszka koło Olkusza:)
  7. sliczne są kociaki, jak mojemu TZ powiedziałam, że są śliczne rude kociaki to mnie zaatakował, że ja nie lubię przecież kotów:P ale rude to co innego;)
  8. dobrze, że wziął się Amor za suchą:)
  9. fajny Fiordzik co to podobno kotów nie lubił;) a mi mozzilla nie chce dodawać zdjęć tu a np google chrome już tak...
  10. z Limanowej nie ma nikogo, Nowy Sącz jest ok 25km to znalazłam stamtąd: [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/121202-alabb1"]alabb1[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]16[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94889-amacariel"]amacariel[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]80[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/114426-annakom"]annakom[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]105[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/2479-Dalia"]Dalia[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]72[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/131541-Edit164"]Edit164[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]7[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/133068-Esse"]Esse.[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]48[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/27827-Ewka-%29"]Ewka :)[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]348[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102697-fonja"]fonja[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]10[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102997-Gabi_Posh"]Gabi_Posh[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]8[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/23106-Grzesiekra"]Grzesiekra[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]11[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?u=23106&dateline=1276469295&type=thumb[/IMG][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106930-Hoszanna"]Hoszanna[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]8[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/2304-JORGUS"]JORGUS[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]10[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103585-KarolinaNS"]KarolinaNS[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]32[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/109692-KarolkaEngel"]KarolkaEngel[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]14[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/77266-Kasia-Asti"]Kasia&Asti[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]134[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/72059-kohler"]kohler[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]1[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/111761-Larra"]Larra[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]15[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/104203-limoon98"]limoon98[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]1[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/72640-Luneczka"]Luneczka[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]14[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/115095-Magiaa"]Magiaa[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]87[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/185-mirasowa"]mirasowa[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]16[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5864-Piotr_32"]Piotr_32[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]131[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/10366-Sara"]Sara[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]468[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/98840-Verdiana"]Verdiana[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]2[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/129678-Wercia123"]Wercia123[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]2[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/6230-%C5%BBaneta"]Żaneta[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]240[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/9537-%C5%BBaninka"]Żaninka[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]6[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/85546-zly_kalafiorek"]zly_kalafiorek[/URL][/TD] [TD="class: alt1 homepage"][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]58[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [/TABLE] A co do pieska z Grecji to moi znajomi podróżują po świecie, teraz ok pół roku na jakiejs greckiej wyspie są...no i tam się przyplątał do nich jakiś czas temu Carlos, mieszka z nimi, ale szukają mu domu bo teraz lecą do PL(zabiorą go), a potem dalej w świat, no a piesek powinien mieć swoje miejsce:) i ja mu robię ogłoszenia, a wiem, że jakaś fundacja im też pomaga szukać mu domu:)
  11. [quote name='iwoniam']Ładny ten piesek: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.292488794185019.52422.100002717030508&type=1[/URL] rzeczywiscie - moze todobry pomysł. i by moze Pani sama go odwiedziła, albo cały koszt transportu pokryła[/QUOTE] Jak nikt nie odpowie na mój wpis tam to zadzwonię na tel podany i powiem co i jak:) [quote name='missieek']a konkretniej? mi by się drukująca drukarka przydała .... [/QUOTE] Drukarki na zbyciu ma krakowianka.fr tylko za przesyłkę z UK trzeba zapłacić, na bazarku z książkami do 31.X. są pokazane zdjęcia:) Ja nie mam gdzie trzymać drukarki:( P.S. I pokażę Wam pieska dla którego szukam domku:) mój kolega znalazł go w Grecji, w PL piesek bedzie na dniach [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/psiak-podroznik-z-grecji-szuka-domu-21352393.html[/url]
  12. Melduję tutaj że paczki na bazarek od Marty72 odebrałam dziś z poczty!! Piękne rzeczy!! jakbym miała większy rozmiar to bym sobie powybierała:) od myślę pi razy drzwi środy może zaczniemy;) jutro fotki i mierzenie, a potem mam nocki to i może trochę czasu w pracy na tworzenie bazarku:diabloti:
  13. Iwoni się nie odmawia;) więc zrobie pieskom ogłoszenia:) tylko nie na już tylko max do tygodnia, może być?? choć dziś mam chwilę więc przeszukam wątek jak coś znajdę to ogłoszę:)] Potrzebuję informacje o psie plus zdjęcie lub linki do zdjęć/nr postów gdzie są:)
  14. missiaa podaję Ci na PW nr do Ikusi, mam nadzieję, że się nie obrazi, a tak na pewno szybciej się czegoś dowiesz!! kontaktowałaś się w sprawie pa w Inowrocławiu? bo patrzcie co znalazłam, to jest Gaj koło Poznania a więc 150km od Inowrocławia a nie 400km jak od Was:) [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.292488794185019.52422.100002717030508&type=1[/url] Napisałam tam, że mamy chętny dom na foksia w Inowrocławiu tylko jeszcze nie sprawdzony:)
  15. u mnie w pracy znowu też matka z kociakami...sama ich jeszcze nie widziałam...ostatnio jak chciałam matkę wysterylizować to poszła sobie...bo to taki kot dochodzący jest...chyba wyczuła co się święci i od wiosny do teraz wgl u nas sie nie pokazywała (obok mnie mnóstwo firm więc mieli ją gdzie dokarmiać)...teraz przyszła z młodymi, jak im szybko nie znajdę miejsca to je wyniesie gdzieś jak zawsze i przepadną a co najlepiej zrobią się dzikie. Nie wiem co robić.
  16. co z Aisza, była u weta?
  17. ja zaglądam tu codziennie i i tak nie orientuje się we wszystkich pieskach... Ikusiu nie ma za co:)
  18. wydaje mi sie ze pa rozwiaze nasze watpliwosci, przekazemy wszystko o Foxie wizytatorce;) chyba ma doświadczenie w wizytach wiec pisz do [B]elinka[/B]
  19. [quote name='missiaa']napisalam na e-mail umieszczony na FB... czy by nie chcieli tego DS w Inowrocławiu.. no ale jak mówisz, że to DT długoterminowe..... W takim razie trzeba tą wizytę PA zrobić u tej kobiety i szukać transportu dla naszego Foksia.[/QUOTE] on ma iść do hodowcy foksów na dt:) tak Pani u której ma być napisała:): [URL="http://www.facebook.com/aldona.bekerdykowska"][IMG]https://m.ak.fbcdn.net/profile.ak/hprofile-ak-snc6/260855_1557965474_1202677317_q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.facebook.com/aldona.bekerdykowska"]Aldona Beker-Dykowska[/URL] Witam wszystkich bardzo serdecznie. To ja czekam na naszego foksia w dt, nie wykluczam, ze może będzie to ds. Rozumiem wszystkich zaniepokojonych dalszym losem psiaka, jestem hodowcą i staram się bardzo starannie wybierać nowych opiekunów dla psów z mojej hodowli i jestem z nimi w stałym kontakcie (oczekuje od nich wiadomosci i zdjęć), dlatego sama również będę wszystkich zainteresowanych informować, co dzieje się z naszym nowym podopiecznym, jak klimatyzuje się w nowym miejscu, będę również zamieszczać aktualne zdjęcia (zapraszam na mój profil, a także na stronę [URL="https://www.facebook.com/pages/Foksterier-szorstkow%C5%82osy/190579524292169"]https://www.facebook.com/pages/Foksterier-szorstkow%C5%82osy/190579524292169[/URL] i stronę mojej hodowli [URL]https://www.facebook.com/HodowlaZWarszewskiegoWzgorza[/URL]), tam również znajdą się zdjęcia naszego foksterierka. Nasz "rodzinny" weterynarz zajmie się maluchem, sprawdzimy, czy jest zaczipowany, jeżeli nie, to będzie. Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiem (może nie od razu, bo też przy komputerze bywam z doskoku). Maluch powinien być w Szczecinie w sobotę, jak tylko będzie na miejscu zaraz o tym fakcie napiszę [IMG]https://s-static.ak.facebook.com/images/blank.gif[/IMG] Więc pisz o tę PA i będziemy szukac transportu:) tylko niech ładnie dom prześwietli, jak cos będzie nie tak to ruszam z ogłoszeniami...choć nie ukrywam, że nie lubię takich dalekich adopcji...
  20. [quote name='missiaa']Patrzę sobie na mapę.. ze Szczecina do Inowrocławia trzeba jechać 5 h, od nas do Inowrocławia 6,5 h. Tamten foksio ma troche bliżej. Może akurat nowy DT chciałby dać go od razu do DS skoro jest tamta pani z Inowrocławia chętna na foksteriera. Trzeba by zapytać.[/QUOTE] Wyczytałam na fcb że z nowego dt tamten foksiu tak szybko nie "wyjdzie"... cyt. "dt-ale dlugoterminowy,nie zostanie wyadoptowany do ds do czasu az nie dojdzie do siebie fizycznie i psychicznie.przyznam sie wam ze musialam mu dzisiaj wyciac nozyczkami kuperek-mial tak zasrany i zakoltuniony odbyt ze nie mogl sie biedak zalatwiac:(rana na glowie juz sie goi,jutro czekaja go nozyczki i maszynka-tniemy do zera-nie ma innego wyjscia-moze nie bedzie piekny ale musimy dac skorze troche powietrza,a siersc odrosnie i w dt juz go zrobia na bostwo:))" Missiaa jak coś to pisz do nich na facebook'u już:)
  21. [B]Ogłoszenia Fiorda:): [/B]tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja pineska.pl-aktywacja lento.pl-aktywacjahttp://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,63182,Lw==.html [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/pies-o-ciekawej-urodzie-fiord-do-adopcji-21345317.html[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/pies-o-ciekawej-urodzie-fiord-do-adopcji.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/45756/pies-o-ciekawej-urodzie-fiord-do-adopcji/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/131748/Pies-o-ciekawej-urodzie-Fiord-do-adopcji/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/5816/name/oddam-do-adopcji-pies-o-ciekawej-urodzie-fiord-do-adopcji-krakow.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Pies-o-ciekawej-urodzie-Fiord-do-adopcji-id51835.html[/url]
  22. a co z tym dt co się oferował na facebook'u?
  23. Osobno ogłoszę, nie jest to znowu aż tyle roboty;) Tylko poczekam na lepsze zdjęcia:) On już więcej nie urośnie? Ogłoszenia Wera: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja pineska.pl-aktywacja [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,63181,Lw==.html[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/czarna-piekna-wera-szuka-domu.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/czarna-piekna-wera-szuka-domu-21345243.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/131742/Czarna-piekna-Wera-szuka-domu./[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/45755/czarna-piekna-wera-szuka-domu_/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Czarna-piekna-Wera-szuka-domu-id51834.html[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/5815/name/oddam-do-adopcji-czarna-piekna-wera-szuka-domu-krakow.html[/url]
  24. zapisuję ale finansowo nie dam rady na razie pomóc;/
×
×
  • Create New...