ależ bym chciała by te małe rozeszły się jak ciepłe bułeczki!!:cool3:
trzymam za całą 8kę kciuki, szkoda, że mam do Was tak daleko:-( bo może ktoś z rodziny/znajomych by chciał szczylka...
biedaczek!! ale i ta wierzę że Wam (Duszkowi z Beatką) się uda pokonać choróbska!! by szczęśliwie dożył przejścia za TM ale jeszcze nie teraz, za kilka lat!!
właśnie o to mi chodziło żeby do Bellusi jak najwięcej ludzi dotarło:) podesłałam link koleżankom z pewnego kobiecego portalu i juz wiem że jedna wpłaciła jakąś kwotę na naszą spanielkę:)