Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. a co do operacji oczu, to ja na razie bym się wstrzymała, pierwsza sprawa że nie mamy na to funduszy, a druga to kwestia taka, że nie ma pewności, że Bella odzyska wzrok:shake: Może już czas też zacząć ogłaszać Bellę do DS??:lol:
  2. kurcze...ciężka sprawa z tym TOZ-em...pozostaje nam zbiórka kasy!! powiedzcie mi jak wygląda sprawa wpłat dla Belli??pieniądze z allegro i przelewów od dogomaniaków idą na konto TOZ-u czy inne??
  3. [quote name='Lili8522']To ja chyba mieszkam na końcu świata... Albo wszystkie szczeniaki są na końcu świata....:roll: To jest 460km[/QUOTE] Jakby Lili8522 byłaby zdecydowana wziąć szczeniaczki to może na transportowym patrzeć, pytać o transport??
  4. już wizyta chyba trwa więc trzymam kciuki:)
  5. [quote name='Biafra']Na razie wpłynęło przez siepomaga 10 zł + 20 zł + 50 zł i przez paypal 25 zł Na koncie - jeśli ktoś wpłacał , zanim bank zaksięguję to pewnie będzie południe.[/QUOTE] Na konto na pewno więc osób wpłacało więc okaże się za dzień, dwa jakie są wpłaty pewnie
  6. czekam na nowe wiadomości z niecierpliwością i trzymam za Gacusia kciuki
  7. może jeszcze uda się go odebrać im?? próbujcie dziewczyny!!
  8. właśnie dziewczyny co u małej??dobrze że wizytę udało się załatwić:)
  9. mimo że wątek jest od początku września ja dopiero dziś go dojrzałam... co do szczeniaka to jeszcze się nauczy zachowań, nie martwcie się, wierzę w niego:) bardziej martwię się o mamuśkę...
  10. ja tak jak obiecywałam we wrześniu składam od października stałą deklarację na małą w wysokości (tylko) 10zł. Mam nadzieję, że choć trochę pomogę...pierwszą wpłatę po 10tym zrobię ok??
  11. jestem tu od niedawna, dopiero teraz przeczytałam wątek o suni w sukience...faktycznie Myślenice Osieczany to malutki obszar, wiem bo pare km stamtąd moja kuzynka ma działkę!! jak ludzie mogli być tak nieczuli i nie zgłosić sprawy ew. właściciela suni... a Pestka...mam nadzieję, że wyjdzie z tego i sprawca zostanie znaleziony i ukarany!! fb udostepniłam!!
  12. zobaczcie czy na stronie schroniska jej nie ma: http://www.schronisko-katowice.eu/index.php/galeria-cala?func=viewcategory&catid=1
  13. widziałam właśnie że wydarzenie na fb ma krótki termin:(
  14. niestety na pogotowiu same takie pracują...lekarze...nie zna się a dłubac bedzie!! trzymam nadal kciuki za ortopedę!!jutro??
  15. dobrze że jedziesz Nescca zbadać to kolano!! dziękujemy Ci za tak piękną opiekę nad Duszkiem:)
  16. wprowadźcie też nr konta i dane do przelewu na facebook'a, dużo ludzi z tamtąt by pomogło!!
  17. [quote name='Isiak']Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale skoro są tutaj chętne na hafty osoby, to zapytam: czy byliby chętni na haftowane portrety psich ras, ale bez oprawy - tzn. przesyłałabym tylko wyhaftowaną kanwę do samodzielnego oprawienia? Chciałabym zrobić taki bazarek (w przyszłości). Zajrzyjcie też proszę do naszej pszczyńskiej ofiary malolatów: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesięczna-wygłodzona-i-katowana-sunia!PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzieło[/URL] Aaaa! Jeśli ktoś chce te wzory paniczek z dogami, to proszę o adresy mailowe :)[/QUOTE] ja bym chętnie wzięła udział w takim bazarku:) może jakiś sznaucer albo pekińczyk by się znalazł??:)
  18. biedactwo...bardzo podobny do suni moich znajomych...walcz, psiaku, walcz!!
  19. [quote name='Glutofia']nic nie ma, dogi tak mają.[/QUOTE] a to nie wiedziałam, dzięki za info, bo już się martwiłam o niego
×
×
  • Create New...