poszukam zaraz bo gdzieś dziewczyny oferowały darmowe 20 ogłoszeń!!
znalazłam, ale ogłoszenia na razie wstrzymane:(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuj%C4%99-po-20-og%C5%82-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo-zam%C3%B3wienia-wstrzymane-narazie"]http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuję-po-20-ogł-dla-każdego-psiaka-z-dogo-zamówienia-wstrzymane-narazie[/URL]
może niedługo wznowią!! a jak nie to ja postaram się coś w weekend zrobić bo będę mieć więcej czasu
Ewentualnie tu jest niedrogi bazarek- 60ogłoszeń- 10zł
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216725[/url]