Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Ja też chcę jeszcze słodziaka zobaczyć! Fotki!!! :mad: [B]Z Nowym Rokiem [COLOR=darkorchid]wszystkiego najlePSIEJszego[/COLOR] życzę wszystkim Ciotkom i Wujciom![/B] :smile:
  2. To ja chociaż pozdrowię Szarika sylwestrowo! :glaszcze: [B]Z Nowym Rokiem [COLOR=darkorchid]wszystkiego najlePSIEJszego[/COLOR] życzę wszystkim Ciotkom i Wujciom![/B] :smile:
  3. I naprawdę ten Wielki Pies na zdjęciach to nasz znajomy kawopijca-królikołapacz Baścior słodki ?! :crazyeye: Coś się Sz.P. ance_szklance pomyliło chyba... ;) A tak przy okazji: Z Nowym Rokiem wszystkiego najlePSIEJszego życzę wszystkim Ciotkom i Wujciom! :smile:
  4. Czy ktoś tu w ogóle Łatkuje...?! :( No i przy okazji z Nowym Rokiem wszystkiego najlePSIEJszego życzę wszystkim Ciotkom i Wujciom! :)
  5. Zdrówka, Rafciu! :kciuki: :beerchug: a to na nerki ;) No i przy okazji z Nowym Rokiem wszystkiego najlePSIEJszego życzę wszystkim Ciotkom i Wujciom! :)
  6. [quote name='inka33']Przepraszam za off topic, ale i tak przy okazji panna Sara ma podrzucanko... :diabloti: Czy Lana ma wątek? Co u niej słychać? Pozdrawiam wszystkie ciotki! :)[/QUOTE] No to ja znowu pannę Sarę hopsnę! :) Tak, wiem, że odpisuję sama sobie, ale chyba nikt nie zauważył w ferworze rozmów o Gulim :diabloti: , że zadałam pytanko... :( No i przy okazji z Nowym Rokiem wszystkiego najlePSIEJszego życzę! :)
  7. [quote name='Czorcik']ale Paluszka jest podobna do Kamy :) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1704/1003245.jpg[/IMG][/QUOTE] I do kogoś jeszcze...! :diabloti:
  8. Wszystkim bardzo dziękujemy za życzenia i w Nowym Roku życzymy wszystkiego NAJDOBROPSIEJSZEGO! :)
  9. [quote name='kkasiiiar']Ale cudak..nie wiem czemu jak na niego spojrzalam skojarzyl mi sie pies z awantury o Basie..byl tam chyba taki moment ze taki maly podobny do tego zjadl parowki?:D chyba ze mi sie juz filmy myla i psy ;):D[/QUOTE] Pozwolę sobie się wtrącić... :oops: Sądzę, że masz na myśli Rolmopsa, zwanego też Rolli, z filmu "Szaleństwa panny Ewy". Ale oczywiście mogę się mylić...:oops:
  10. Zapisuję z życzeniami na Nowy Rok - wszystkiego LEPSZEGO !!!
  11. [quote name='Anette']Sita to firma która zbiera martwe zwierzaki. Dzięki niej zidentyfikowaliśmy ciałko Blondi. Tel do dyspozytora- całodobowy- 22 924373[/QUOTE] Przepraszam, że akurat tutaj, ale zapisuję sobie - jako, że warto wiedzieć... :-(
  12. Zapisuję. Pozdrowienia grudniowe i na Nowy Rok dla dwunożnych i czworołapnych!
  13. Chciałam Wam tylko powiedzieć, że wczoraj wykryłam w Kajtunowej paszczy małego pypcia zaczerwienionego... :( Byliśmy od razu u dr Gugały, który uważa, że jest to tylko lekki stan zapalny w miejscu po szwie. Kazał smarować punktowo Dentoseptem i obserwować. Kiepsko mi idzie to pędzlowanie, bo Kajt ma więcej kończyn (+żuchwa + jęzor) niż ja rąk, ale próbuję. Za parę dni (pewnie po świętach) dam znać, co z tym pypciem. Pewnie też wtedy jakaś relacyjka ze zbójowych dokonań się pojawi - możecie mnie przycisnąć, jak chcecie... :mad:
  14. [quote name='[email protected]']a ja pytam z ciekawości kto następny u ciebie będzie Natusiu:cool3:[/QUOTE] [B]Nutusiu[/B], właśnie - kto? może Dosia... :diabloti:
  15. [B]Piechcia15[/B] - tak, to jest Kajtun. :diabloti: Dziękuję! :loveu: To mi na razie w zupełności wystarczy. Teraz cierpliwość i kciuki... [COLOR=royalblue][B]Ale się nie nakręcajcie.[/B][COLOR=black] Proszę...[/COLOR][/COLOR]
  16. [quote name='_Goldenek2']Bardzo , bardzo życzę Dosieńce prawdziwego domku....[/QUOTE] Dobra, odpowiem tak: Sprawa jest bardzo delikatna i smutna. Potrzeba czasu, taktu i wyczucia momentu... Dosia zapadła mi w pamięć i serce od momentu odwiedzenia przeze mnie Kajtuna w Mokrym Nosku. Hrabianka słodka...! :) Od tamtej pory zastanawiam się, jak mogłabym pomóc. Niestety, mam raczej mało psiarzy wśród znajomych. A ci psiarze, których znam są całkiem "zapsieni". Nie mam nawet komu wysyłać linków do wątków czy bazarków... Teraz przyszedł mi do głowy pomysł, którego szanse powodzenia na chwilę obecną oceniam na 25%. To na razie tyle. Teraz potrzeba czasu... PS. Nie mam chwilowo dostępu do całkiem swojego dysku. :( Czy ktoś może ma lub kojarzy zdjęcie Kajtuna z Dosią, które pokazywało by dobrze ich stosunek wielkości? [B]Czorcik[/B], [B]Guliwer[/B] - macie coś takiego z Noska? Może [B]anka_szklanka[/B]...? Być może będzie mi potrzebne. Aha, i proszę o link do jakiegoś ładnego Dosiowego ogłoszenia, bo przez ten wątek się przekopać,to ojoj... ;)
  17. Hopsaj, Łateczku! Głaski od ciotki Kajtunowej! :)
  18. Przepraszam za off topic, ale i tak przy okazji panna Sara ma podrzucanko... :diabloti: Czy Lana ma wątek? Co u niej słychać? Pozdrawiam wszystkie ciotki! :)
  19. [quote name='mysza 1']Na razie Saba :) może z czasem coś Pani wymyśli innego.[/QUOTE] Przypominam, że JWP Saba ma jeszcze drugie imię, równie śliczne! :diabloti: Umiarkowanie gratuluję!!!! :)
  20. [COLOR=darkorchid][B]Cioteczki Dosieńkowe![/B][/COLOR] :multi: Mam taką sprawę: coś kombinuję (sza!) i potrzebuję informacji. 1. Na których stronach/postach są Dosiowe fotki? Oprócz strony pierwszej z linkownią. 2. Jak wygląda aktualnie sprawa Dosiowego brzuszka i jej żywienia? Oprócz tego, że: [COLOR=Black][B][COLOR=Navy]"Ma wrażliwe jelita, dlatego musi dostawać tylko suchą karmę jagnięcina z ryżem (lamb&rice)[/COLOR][/B][/COLOR]" 3. Co do sugestii: [SIZE=2][COLOR=Black][COLOR=#0000b1][B]"Będzie idealnym przyjacielem osób spokojnych lub samotnych, ponieważ mocno przywiązuje się do jednego opiekuna i pozostaje mu wierna.(...) Raczej woli być sama niż w stadzie."[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] Co myślicie np. o starszym państwie ze starszym pieskiem? :mad: Nie pytajcie - trzymajcie - to może potrwać... :oops:
  21. [quote name='zebrazebra']Faaajny pysiol w kagańcu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Teraz mniej czy bardziej się tego pysiola boisz...? :diabloti: ...bo grudzień się zaczął, pragnę nadmienić...! :)
  22. [quote name='Guliwer89']podrzucamy i o chipie i daleu przypominamy :):)[/QUOTE] O chipie i o czym?! Bo o chipie, to właśnie wysłałam. Tylko wagi/wzrostu nie napisałam. Jeszcze raz [COLOR=blue][B]WIELKIE DZIĘKI[/B][/COLOR]!!! i buziaki Kajtunowe :eviltong: :loveu: :diabloti:
  23. Nawet nie wiecie, że my nie tylko autobusem jechaliśmy, ale jeszcze pociągiem! :diabloti:
  24. Hopsaj, Dosiaku! Całuję pychol Hrabianki. :loveu:
  25. A hrabia Kajtun jest na wywczasach w Otwocku... :cool1:
×
×
  • Create New...