Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Zaglądam do Rycha. wiosna idzie, może ktoś zechce mu da dom.. Nadal trzymam kciuki !
  2. Gdyby któraś cioteczka miała ochotę zajrzeć na bazarek dla Denisa - zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-ksi%C4%85%C5%BCki.-Do-23.03.12-22-godz[/url]. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-ksi%C4%85%C5%BCki.-Do-23.03.12-22-godz."][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/368/denisbazar1aa.jpg[/IMG][/URL]
  3. chipa nie miała ? :(
  4. [quote name='doddy']wprawne oko na pewno wyłapało fakt, że bosco to domku nie szuka :) został w dt na stałe! :)[/quote] :laola: hurrrraaa !!! :laola:
  5. Przystojniak ! Trzymam kciuki za odwiedziny :)
  6. Do Klaudii w takich przypadkach najlepiej zadzwonić i zapytać. :)
  7. Zaglądam do Natki. :( Szkoda, że wieści nie ma. Ale może to znaczy, że jest dobrze. Oby.
  8. ja tez zagladam do Hery. Byly jakies telefony ?
  9. Zapraszam na Deniskowy bazarek i proszę o rozprzestrzenienie trochę bazarku po ludziach. :) http://www.dogomania.pl/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-ksi%C4%85%C5%BCki.-Do-23.03.12-22-godz.?p=18803096#post18803096 Gdyby ktoś chciał dodac w sygnaturce banerek z bazarku Denisa, to bardzo proszę :
  10. [quote name='MALWA']Tobciu - spośród ludzi, do których pisałam o tragicznej sytuacji finansowej Saby, Ty jedna wrócilas tu na wątek i deklarujesz jakies wpłaty. Bardzo, bardzo dizekuję. Tak ciężko jest "przywołać", zachęcić kogoś do wstąpienia na nowy wątek i okazania choć trochę pomocy. Tyle bid na dogo, że ludzi mają dość psów, którym trzeba pomóc, albo nie wiedzą które wybrać. Tak mi się czasami wydaje.[/QUOTE] Niestety... za duzo jest tych nieszczesc, za duzo. Ja przyznaje, ze nie odpowiadam na wszystkie zaproszenia. Nie jestem w stanie wszedzie pomoc, choc bym chciala. Mam 6 zadeklarowanych na stale psiakow, gdzie chce placic dopoki bedzie taka potrzeba. Nie sa to duze kwoty, ale place sumiennie. Plus zawsze w miesiacu jakies jednorazowe, gdzie na stale nie moge juz sie zadeklarowac, ale chce cos wesprzec.. Jesli nie finansowo staram sie czasem dopomoc bazarkiem, banerkiem, wykupieniem ogloszen. Ale to tez nie dopomoze sie wszystkim.. :( Mogę na Sabę przelać teraz 30 zl. W kolejnym miesiacu jak sie uda, to tez cos doloze.
  11. Działa dzięki. :) Czyli teraz trzeba linki wstawiać przez insert image, a nie "przeciągać" obrazki do postu. Oki, załapałam :) To dokończę wieczorem Denisowy bazarek.
  12. Dziewczyny kochane, jak sie wstawia teraz zdjecia na dogo ??? Usiadlam wreszcie wczoraj do bazarku Denisa i nie moge wkleic zdjec. Robie wszystko jak zawsze i zawsze do tej pory dzialala - a teraz nie :( Wgrywam zdjecia w http://my.imageshack.us/ i stamtad przesuwam w post na dogomani. I bylo zawsze ok, a teraz to zdjecie sie nie wgrywa w post, tylko otwiera sie jako nowe okno. Pozmienialy sie zasady czy co ? Jak Wy dodajecie ? Napiszcie prosze, bo chcialam dzis uruchomic bazarek, a kurcze nie moge wgrac zdjec.. :(
  13. [COLOR="blue"][B]Ciotki kochana, jest ktoś tutaj z Tozu w Stargardzie ? Albo wiecie do kogo zwrócić się, by sprawa się naprawdę zajęli ? Rodzina mojej sąsiadki jest ze Stargardu. Wypatrzyli dwa psy w skandalicznie zaniedbanym stanie. Szukają pomocy jak pomóc tym psiakom.[/B][/COLOR]
  14. Jutro bede placic stale deklaracje za marzec na zadeklarowane psiaki to zobacze co moge dolzyc Sabie i jutro bym przelala. Poprosze numer konta na pw.
  15. Właśnie, Swięty Antoni.. popatrz dobrym okiem. Stała na Czarka wlasnie wyslana.
  16. [quote name='daga31081980']tobciu...jesteś WIELKA...poryczałam się....cudowne[/QUOTE] oj, to chyba nie bardzo wyszedl, bo mial mi wyjsc taki troche z nadzieja, nie do plakania. :)
  17. dziewczyny, w weekend obiecalam bazarek. ale leze powalona od wtorku wirusem. wczoraj dalam rade tylko fanty obstrykac. jutro postaram sie bazarek uruchomic. przepraszam za to opoznienie. niezamierzone przeze mnie zupelnie.
  18. [SIZE="3"][B]FILMIK DLA RAMIRY[/B] [B][url]http://www.youtube.com/watch?v=sOLczj8mHyU&feature=youtu.be[/url][/B][/SIZE] Jestem wykończona smarkaniem i kaszleniem. Taki filmik mi wyszedł. Chyba nie najgorzej ?
  19. jak dobrze przeczytac dobra wiadomosc. :)
  20. bo to madre psiska sa. :)
  21. [quote name='fioneczka']to w takim razie poproszę o doładowanie konta tel Izy za 30 zł nr tel podam na PW i bardzo, bardzo dziękuję za pomoc :buzi:[/QUOTE] No to poszlo 50 zl, bo wpierw przeczytalam wiadomosc, przelaalm, a teraz dopiero weszlam na watek. Ta nadwyzka moze byc na poczet przyszlych rozmow z panstwem. Albo na co bedziecie uwazaly zwiazanego z Nestorem. Sabinka40 doladowywalam bezposrednio z konta bankowego, nie weim jak to dziala w weekendy szybko. Jak dostaniesz na konto, daj prosze znac.
  22. [quote name='lajla2009']Powiem więcej... ponoć Nutek jadł z kotem z jednej miski :cool3:, a ogon w górze to już szczyt marzeń :sweetCyb:. Mam przyjemność pracować z młodszym synem p. Ani- Mateuszkiem, więc mam wieści na bieżąco z pierwszej ręki :bigcool:. Wszystko zmierza ku dobremu! Brawo dla p. Ani i Wojtka! Pozdrawiam :hand:.[/QUOTE] Ale super wiesci !! :) Swiat jest maly :) Kochana to uracz nas czasem jakimis wiasciami. :) My jestesmy w kontakcie z domem i najchetniej bysmy dzwonily 3 razy dziennie zapytac sie : i jak Nutus ? A to mogloby byc na dluzsza mete meczace. :)
×
×
  • Create New...