-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Gdyby któraś cioteczka miała ochotę zajrzeć na bazarek dla Denisa - zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-ksi%C4%85%C5%BCki.-Do-23.03.12-22-godz[/url]. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-ksi%C4%85%C5%BCki.-Do-23.03.12-22-godz."][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/368/denisbazar1aa.jpg[/IMG][/URL]
-
chipa nie miała ? :(
-
[quote name='doddy']wprawne oko na pewno wyłapało fakt, że bosco to domku nie szuka :) został w dt na stałe! :)[/quote] :laola: hurrrraaa !!! :laola:
-
Przystojniak ! Trzymam kciuki za odwiedziny :)
-
Sunia z przerżniętym gardłem szuka BDT - vet'a i karmę ma zapewnione.
tobciu replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Natki. :( Szkoda, że wieści nie ma. Ale może to znaczy, że jest dobrze. Oby. -
Hera 8 letnia wyniszczona amstaffka! MA DOM! :)
tobciu replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
ja tez zagladam do Hery. Byly jakies telefony ? -
Zapraszam na Deniskowy bazarek i proszę o rozprzestrzenienie trochę bazarku po ludziach. :) http://www.dogomania.pl/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-ksi%C4%85%C5%BCki.-Do-23.03.12-22-godz.?p=18803096#post18803096 Gdyby ktoś chciał dodac w sygnaturce banerek z bazarku Denisa, to bardzo proszę :
-
[quote name='MALWA']Tobciu - spośród ludzi, do których pisałam o tragicznej sytuacji finansowej Saby, Ty jedna wrócilas tu na wątek i deklarujesz jakies wpłaty. Bardzo, bardzo dizekuję. Tak ciężko jest "przywołać", zachęcić kogoś do wstąpienia na nowy wątek i okazania choć trochę pomocy. Tyle bid na dogo, że ludzi mają dość psów, którym trzeba pomóc, albo nie wiedzą które wybrać. Tak mi się czasami wydaje.[/QUOTE] Niestety... za duzo jest tych nieszczesc, za duzo. Ja przyznaje, ze nie odpowiadam na wszystkie zaproszenia. Nie jestem w stanie wszedzie pomoc, choc bym chciala. Mam 6 zadeklarowanych na stale psiakow, gdzie chce placic dopoki bedzie taka potrzeba. Nie sa to duze kwoty, ale place sumiennie. Plus zawsze w miesiacu jakies jednorazowe, gdzie na stale nie moge juz sie zadeklarowac, ale chce cos wesprzec.. Jesli nie finansowo staram sie czasem dopomoc bazarkiem, banerkiem, wykupieniem ogloszen. Ale to tez nie dopomoze sie wszystkim.. :( Mogę na Sabę przelać teraz 30 zl. W kolejnym miesiacu jak sie uda, to tez cos doloze.
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
Dumkowa deklaracja przelana. -
Dziewczyny kochane, jak sie wstawia teraz zdjecia na dogo ??? Usiadlam wreszcie wczoraj do bazarku Denisa i nie moge wkleic zdjec. Robie wszystko jak zawsze i zawsze do tej pory dzialala - a teraz nie :( Wgrywam zdjecia w http://my.imageshack.us/ i stamtad przesuwam w post na dogomani. I bylo zawsze ok, a teraz to zdjecie sie nie wgrywa w post, tylko otwiera sie jako nowe okno. Pozmienialy sie zasady czy co ? Jak Wy dodajecie ? Napiszcie prosze, bo chcialam dzis uruchomic bazarek, a kurcze nie moge wgrac zdjec.. :(
-
Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!
tobciu replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
jak dobrze przeczytac dobra wiadomosc. :) -
bo to madre psiska sa. :)
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']to w takim razie poproszę o doładowanie konta tel Izy za 30 zł nr tel podam na PW i bardzo, bardzo dziękuję za pomoc :buzi:[/QUOTE] No to poszlo 50 zl, bo wpierw przeczytalam wiadomosc, przelaalm, a teraz dopiero weszlam na watek. Ta nadwyzka moze byc na poczet przyszlych rozmow z panstwem. Albo na co bedziecie uwazaly zwiazanego z Nestorem. Sabinka40 doladowywalam bezposrednio z konta bankowego, nie weim jak to dziala w weekendy szybko. Jak dostaniesz na konto, daj prosze znac. -
[quote name='lajla2009']Powiem więcej... ponoć Nutek jadł z kotem z jednej miski :cool3:, a ogon w górze to już szczyt marzeń :sweetCyb:. Mam przyjemność pracować z młodszym synem p. Ani- Mateuszkiem, więc mam wieści na bieżąco z pierwszej ręki :bigcool:. Wszystko zmierza ku dobremu! Brawo dla p. Ani i Wojtka! Pozdrawiam :hand:.[/QUOTE] Ale super wiesci !! :) Swiat jest maly :) Kochana to uracz nas czasem jakimis wiasciami. :) My jestesmy w kontakcie z domem i najchetniej bysmy dzwonily 3 razy dziennie zapytac sie : i jak Nutus ? A to mogloby byc na dluzsza mete meczace. :)