-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
[quote name='Cudak']Na Pluto nie reagował, więc został Rexem, na którego reaguje :)[/QUOTE] A to ja szybko napisze do AgnieszkiO by w ogloszeniach bylo REKS, REKSIO, a nie Pluto. Tutaj się robi bazarek dla Reksia : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226077-REKSIOWY-KRAMIK-nie-wpisywac-sie-prosze-robie?p=18984820#post18984820[/URL] Jutro dokończę, będzie więcej fantów.
-
[quote name='Cudak']Rex prosi o deklaracje na hotelik....[/QUOTE] zmiencie dziewczyny tytul, ze deklaracje potrzebne, kazde 5 zl. w niedziele, albo poniedzialek zrobilabym banerek. W zaleznosci jak sie wyrobie. A mlody jest w koncu PLUTO czy REKS ? :)
-
ok, przesle do AgnieszkaO edit. Przeslalam, dodalam jeszcze jedno zdjecie Dolara z pluszakiem : [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150673173553491&set=o.256184127782127&type=1&theater[/URL]
-
Hera 8 letnia wyniszczona amstaffka! MA DOM! :)
tobciu replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
ja tez o pięknej pamiętam. -
[quote name='Cudak']Kurcze - może by zmienić tekst do ogłoszeń? Okazało się, że Rex nie niszczy w domku, kiedy zostaje sam, a to cenna wiadomość :) [/QUOTE] Tekst dalam ten co juz byl z lekka modyfikacja : [B]Jeśli cos dopisac - to dajcie prosze szybciutko znac, napisze Agnieszce.[/B] "[TABLE="class: tbleColpse"] [TR] [TD][B]Pluto - piękny, porzucony 6 mcy szczeniak PILNIE SZUKA DOMU[/B] [/TD] [/TR] [/TABLE] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma]Pluto ma ok 6 miesięcy, jak to maluszek jest pełen energii, będzie idealnym kompanem dla osoby aktywnej.[/FONT] [FONT=Tahoma]W stosunku do ludzi bardzo łagodny i przyjacielski, może iść do domu z małymi dziećmi, w stosunku do których jest delikatny i ostrożny. [/FONT] [FONT=Tahoma]Niestety nie przepada za kotami, za wszelką cenę chce je ganiać. Byc może w celu zabawy.[/FONT] [FONT=Tahoma]Z psami dogaduje się, ale ciężko mu się w ich obecności skupić na czymś innym niż zabawa.[/FONT] [FONT=Tahoma]Pluto, zanim został porzucony, najprawdopodobniej był psem domowym, ponieważ z zachowaniem czystości nie ma u niego problemów.[/FONT] [FONT=Tahoma]Jest średniej wielkości (do kolan), został odrobaczony i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie.[/FONT] [FONT=Tahoma]Czeka na dobry i odpowiedzialny dom, który go nie porzuci jak poprzedni.[/FONT] [FONT=Tahoma]Możliwy transport do Goleniowa, Szczecina/okolic.[/FONT] [FONT=Tahoma]Kontakt: Ania, tel [/FONT][LEFT][COLOR=#49535A !important][FONT=Tahoma][B] [FONT=Tahoma] 669 041 732 [/FONT] [/B][/FONT][/LEFT] [/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma] lub [/FONT][LEFT][COLOR=#49535A !important][FONT=Tahoma][B] [FONT=Tahoma] 788 938 175 [/FONT] "[/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [/FONT][/COLOR]
-
Moze byc w punktach :) Z pewnoscia bedzie to inne ogloszenie niz wszystkie inne. Teren do ogloszen - cala Polska ?
-
Tekst do ogłoszeń, zdjęcia wysłałam do AgnieszkaO Dałam teren ogłoszeń woj. zachodniopomorskie, lubuskie i wielkopolska. Zgodę na bazarek dostałam. Jutro zacznę robić.
-
ale to Goleniow ma podpisana umowe z Bialogardem ??? Az wierzyc sie nie chce... Powaznie ? Wezmę tekst do ogloszen z tych juz danych powyzej. Niestety znac kogos kto by dal do tymczasowy nie znam.. :( Znam hotelik w Szczecienie, ale nie wiem czy oni tylko komercyjnie nie hotelikuja. Zapytam i dam znac. Bazarek maly moge zorganizowac. Ale to wowczas trzeba kontynuowac temat - zaczac rozsylac watek po dogomaniakach, prosic o te 5-10 zl deklaracji. Chlopak jest mlody, ma szanse. W Bialogardzie pewnie niewielkie, badz zadne. Czy z goleniowskim tozem sie kontaktowalyscie ? A teraz jest w jakims awaryjnym DT rozumiem ?
-
Erica gdzie jesteś ??? mogę Cię przy okazji poprosić ponownie o wpisanie potwierdzenia wpływu 240 zł z kramiku Denisa na wątku kramiku ? http://www.dogomania.pl/forum/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-książki.-Do-23.03.12-22-godz.?p=18803096#post18803096 Bo wcięło ten wpis przy awarii dogo. :(
-
Zagladam. przeczytalam ostatnią stronę. Przepraszam zatem jesli zadam pytanie, a odpowiedz juz padla wczesniej. A on musi trafic w najgorszym razie do Bialogardu ?? Jesli juz nie bedzie innej opcji nie moze to byc inne schronisko..? O mniej krwawej opinii ? Moze trzeba uderzyc po prosbie po dogomaniakach i sprobowac hotel.. ? Ja wiem, ze to ciezka sprawa nazbierac komplet deklaracji, a polowa to juz sukces. Ale.. zawsze jakas szansa jest. Mam pakiet 50 ogloszen wykupiony - chcecie dla mlodego ?
-
Mam wykupione dwa pakiety po 50 ogloszeń z bazarku AgnieszkaO [B]Jeden pakiet 50 ogloszen moze byc dla DOLARA.[/B] Proszę tylko o tekst na pw, badz tutaj na watku. okreslenie terenu do ogloszen. Zdjecia Dolarowem mam wszystkie sciagniete.
-
Chora suczka Kula - na łańcuchu ze szczeniakami - już w DS
tobciu replied to koelka's topic in Już w nowym domu
to ja poczekam czyli z bazarkiem ? -
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super. Czekamy z niecierpliwością :) -
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super wieści sabinka40. Super :) Pozdrów proszę Państwo od nas, powiedz proszę, że trzymamy kciuki za nich. :) Niech będą wytrwali w swojej nauce o psie. :) Dla Nastora buziak w mokry nochalek :) -
wcieło wszystko z ostatniego tygodnia podobno... i nie do odzyskania to jest.. :-/ chyba że z naszych głów.
-
Szkoda, ale skoro były wątpliwości i obawy czy sobie państwo dadzą radę - to rozumiem rozsądną decyzję. Zgadzam się w pełni, że do tych psów trzeba być konsekwentnym (jak do każdego innego psa zresztą) i mieć jasno ustalone zasady. I dana osoba musi być "silna", nie w sensie fizycznych (choć to też istotne, gdy taki astek ciągnie na smyczy :) ), ale silna w sensie takim ogólnym. Nie może to być ktoś "miękki" kto w razie warknięcia psa na wybiegu na innego psa, czy jakiejś bliższej scysji dwóch psów zacznie piszczeć i krzyczeć co ja mam robić, co ja mam robić. Nie może to być ktoś kto psa się obawia. Także jeśli obie strony nie były przekonane - to trudno. Nie ma co wciskać komuś psa na siłę, bo to trzy strony mają być zadowolone : i pies, i nowy dom, i osoba wyadoptowująca. Powrót z adopcji po miesiącu, bo nie wyszło... jest okropny dla psa, który nie rozumie co się stało.. Trzymam nadal mocno kciuki.