Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='Cudak']Na Pluto nie reagował, więc został Rexem, na którego reaguje :)[/QUOTE] A to ja szybko napisze do AgnieszkiO by w ogloszeniach bylo REKS, REKSIO, a nie Pluto. Tutaj się robi bazarek dla Reksia : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226077-REKSIOWY-KRAMIK-nie-wpisywac-sie-prosze-robie?p=18984820#post18984820[/URL] Jutro dokończę, będzie więcej fantów.
  2. [quote name='Cudak']Rex prosi o deklaracje na hotelik....[/QUOTE] zmiencie dziewczyny tytul, ze deklaracje potrzebne, kazde 5 zl. w niedziele, albo poniedzialek zrobilabym banerek. W zaleznosci jak sie wyrobie. A mlody jest w koncu PLUTO czy REKS ? :)
  3. A mam. O tel była mowa, to się na tym zafiksowalam. Przesyłam Ci mail Erica na pw.
  4. ok, przesle do AgnieszkaO edit. Przeslalam, dodalam jeszcze jedno zdjecie Dolara z pluszakiem : [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150673173553491&set=o.256184127782127&type=1&theater[/URL]
  5. ja tez o pięknej pamiętam.
  6. [quote name='Cudak']Kurcze - może by zmienić tekst do ogłoszeń? Okazało się, że Rex nie niszczy w domku, kiedy zostaje sam, a to cenna wiadomość :) [/QUOTE] Tekst dalam ten co juz byl z lekka modyfikacja : [B]Jeśli cos dopisac - to dajcie prosze szybciutko znac, napisze Agnieszce.[/B] "[TABLE="class: tbleColpse"] [TR] [TD][B]Pluto - piękny, porzucony 6 mcy szczeniak PILNIE SZUKA DOMU[/B] [/TD] [/TR] [/TABLE] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma]Pluto ma ok 6 miesięcy, jak to maluszek jest pełen energii, będzie idealnym kompanem dla osoby aktywnej.[/FONT] [FONT=Tahoma]W stosunku do ludzi bardzo łagodny i przyjacielski, może iść do domu z małymi dziećmi, w stosunku do których jest delikatny i ostrożny. [/FONT] [FONT=Tahoma]Niestety nie przepada za kotami, za wszelką cenę chce je ganiać. Byc może w celu zabawy.[/FONT] [FONT=Tahoma]Z psami dogaduje się, ale ciężko mu się w ich obecności skupić na czymś innym niż zabawa.[/FONT] [FONT=Tahoma]Pluto, zanim został porzucony, najprawdopodobniej był psem domowym, ponieważ z zachowaniem czystości nie ma u niego problemów.[/FONT] [FONT=Tahoma]Jest średniej wielkości (do kolan), został odrobaczony i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie.[/FONT] [FONT=Tahoma]Czeka na dobry i odpowiedzialny dom, który go nie porzuci jak poprzedni.[/FONT] [FONT=Tahoma]Możliwy transport do Goleniowa, Szczecina/okolic.[/FONT] [FONT=Tahoma]Kontakt: Ania, tel [/FONT][LEFT][COLOR=#49535A !important][FONT=Tahoma][B] [FONT=Tahoma] 669 041 732 [/FONT] [/B][/FONT][/LEFT] [/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma] lub [/FONT][LEFT][COLOR=#49535A !important][FONT=Tahoma][B] [FONT=Tahoma] 788 938 175 [/FONT] "[/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [/FONT][/COLOR]
  7. Moze byc w punktach :) Z pewnoscia bedzie to inne ogloszenie niz wszystkie inne. Teren do ogloszen - cala Polska ?
  8. Erica na początku zaglądała często. Może coś się stało.. ?
  9. Tekst do ogłoszeń, zdjęcia wysłałam do AgnieszkaO Dałam teren ogłoszeń woj. zachodniopomorskie, lubuskie i wielkopolska. Zgodę na bazarek dostałam. Jutro zacznę robić.
  10. ale to Goleniow ma podpisana umowe z Bialogardem ??? Az wierzyc sie nie chce... Powaznie ? Wezmę tekst do ogloszen z tych juz danych powyzej. Niestety znac kogos kto by dal do tymczasowy nie znam.. :( Znam hotelik w Szczecienie, ale nie wiem czy oni tylko komercyjnie nie hotelikuja. Zapytam i dam znac. Bazarek maly moge zorganizowac. Ale to wowczas trzeba kontynuowac temat - zaczac rozsylac watek po dogomaniakach, prosic o te 5-10 zl deklaracji. Chlopak jest mlody, ma szanse. W Bialogardzie pewnie niewielkie, badz zadne. Czy z goleniowskim tozem sie kontaktowalyscie ? A teraz jest w jakims awaryjnym DT rozumiem ?
  11. Erica gdzie jesteś ??? mogę Cię przy okazji poprosić ponownie o wpisanie potwierdzenia wpływu 240 zł z kramiku Denisa na wątku kramiku ? http://www.dogomania.pl/forum/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-książki.-Do-23.03.12-22-godz.?p=18803096#post18803096 Bo wcięło ten wpis przy awarii dogo. :(
  12. Zagladam. przeczytalam ostatnią stronę. Przepraszam zatem jesli zadam pytanie, a odpowiedz juz padla wczesniej. A on musi trafic w najgorszym razie do Bialogardu ?? Jesli juz nie bedzie innej opcji nie moze to byc inne schronisko..? O mniej krwawej opinii ? Moze trzeba uderzyc po prosbie po dogomaniakach i sprobowac hotel.. ? Ja wiem, ze to ciezka sprawa nazbierac komplet deklaracji, a polowa to juz sukces. Ale.. zawsze jakas szansa jest. Mam pakiet 50 ogloszen wykupiony - chcecie dla mlodego ?
  13. Mam wykupione dwa pakiety po 50 ogloszeń z bazarku AgnieszkaO [B]Jeden pakiet 50 ogloszen moze byc dla DOLARA.[/B] Proszę tylko o tekst na pw, badz tutaj na watku. okreslenie terenu do ogloszen. Zdjecia Dolarowem mam wszystkie sciagniete.
  14. to ja poczekam czyli z bazarkiem ?
  15. Wydawało mi się, że miałam. Ale przetrzepałam skrzynkę i nie znalazłam. :-/
  16. Ja podczytuję. Ale co pisać jak nic nie ma z wieści ... ?
  17. Pogodzony ze wszystkim Denis był.. i jestem pewna, że wiedział, że starasz się mu pomóc. Eh... żal.. i że tak krótko tą dobrocią się nacieszył.. Emiś, Ty byłaś z nim najdłużej, i wraz z Klaudus najbliżej niego.. Przytulam Was z daleka dziewczyny. Choć tak wspomogę.
  18. Super. Czekamy z niecierpliwością :)
  19. Super wieści sabinka40. Super :) Pozdrów proszę Państwo od nas, powiedz proszę, że trzymamy kciuki za nich. :) Niech będą wytrwali w swojej nauce o psie. :) Dla Nastora buziak w mokry nochalek :)
  20. wcieło wszystko z ostatniego tygodnia podobno... i nie do odzyskania to jest.. :-/ chyba że z naszych głów.
  21. nie wiem co napisać... nie dopuszczałam myśli do siebie, że taki może być koniec... że tak szybko.. Denisku.... Bardzo, bardzo dziękuję Wam wszystkim, że dzięki Wam Denis spędził swe ostatnie dni.. tak jak być może nigdy nie miał szansy spędzić.. :(
  22. O matko kochana !!! Część wątku tez zeżarło ???? przesadzili z tą modyfikacją systemu..
  23. A ja kurka, ciągle czekam na 2 wpłaty z bazarku dla Denisa nim go rozliczę .. :-/
  24. Szkoda, ale skoro były wątpliwości i obawy czy sobie państwo dadzą radę - to rozumiem rozsądną decyzję. Zgadzam się w pełni, że do tych psów trzeba być konsekwentnym (jak do każdego innego psa zresztą) i mieć jasno ustalone zasady. I dana osoba musi być "silna", nie w sensie fizycznych (choć to też istotne, gdy taki astek ciągnie na smyczy :) ), ale silna w sensie takim ogólnym. Nie może to być ktoś "miękki" kto w razie warknięcia psa na wybiegu na innego psa, czy jakiejś bliższej scysji dwóch psów zacznie piszczeć i krzyczeć co ja mam robić, co ja mam robić. Nie może to być ktoś kto psa się obawia. Także jeśli obie strony nie były przekonane - to trudno. Nie ma co wciskać komuś psa na siłę, bo to trzy strony mają być zadowolone : i pies, i nowy dom, i osoba wyadoptowująca. Powrót z adopcji po miesiącu, bo nie wyszło... jest okropny dla psa, który nie rozumie co się stało.. Trzymam nadal mocno kciuki.
  25. To kupie dla Saby pakiet 60 ogłoszeń. Jak będą gotowe zdjęcia to proszę o informacje na pw z tekstem. a zdjęcia ściągnę z wątku.
×
×
  • Create New...